*Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie(55)*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

La Bia la 31 de sapt. aveam deja 15 luate...acum om vedea..
Cherie si eu m-am mirat...atit de mult te-ai tuns? Cum de ai putut? Uau...eu tot trag de el sa creasca, tu ai avut curaj nu gluma sa faci o asa schimbare de look! Oricum iti sta f. bine!

Bianca Andreea
poze top
Larisa Elena22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

imi dati si mie contul si parola de pe webshots sa va vad si eu burticile

Maria 6+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machus spune:

Multumesc pentru raspunsuri!!!
Data viitoare am sa-i cer Elevit sa vad daca imi da compensat. Este vreo lista pe net undeva cu medicamentele care se dau compensat/gratuit?
Oricum mi le cumpar, dar ma enerveaza toata tarasenia asta. Contribui la CASS la greu, dar nu beneficiez de nimic. Nu mai zic de acei 600 RON care se dau pentru cresterea copilului, indiferent de cotizatia pe care o platesti. Poate de asta am invatat sau am muncit mai mult, ca sa am posibilitatea sa imi cresc copilul in amumite conditii.
asta e tara in care traim...

Anul acesta s-a intamplat
cu Bogdan
http://md.lilypie.com/mQ83p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Machus incearca aici
http://www.ms.ro/pagina.php?id=70

Bianca Andreea
poze top
Larisa Elena22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

multumesc!
foarte dragute toate!

Maria 6+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Maria K ti-am trimis PM.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Mirtha foarte utile informatiile cuprinse in link-urile date de tine. Sa ne mai dai link-uri cu informatii pt. ca vad ca ai cautat puternic pe net. Bravo!

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

.....veau si eeeuuuu palolllllaaaa

...Vine unla mami...


...Primele episoade!!!...




LAURA 21+ Deniel Alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Multumesc pt. aprecieri ! Asa e, e maricica burtica mea de data asta, dar eu cred ca e din cauza ca e a doua sarcina! La prima sarcina aveam burtica mica, mica, eram foarte complexata din cauza asta! De-abia prin luna a saptea s-a vazut ca-s gravi! Ia uite, BraveGirl,
aici-16s-si aici-24s-

Ce zici ???


_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel
Dialoguri strumfesti


cu Bebedoi 21+



bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

vad ca m'am lafait pe net azi..da acu chiar ca plec la munca, gata..

pai..cand am aflat ca e baiat,m'am suparat asa de tareeee...si am zis ca gata..coafor ..repede pana nu ma razgandesc..si nu numai ca am tuns tot..dar de la bruneta convinsa...incep sa ma imblonzesc!!eh...facui freza de mamica de baiat...cand o sa am timp de gandit..sigur o sa imi para rau..

cherie 18 ,stefanut



ginger(ve)

Mergi la inceput