Antonia sau... atunci cand dorinta devine fiinta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

IRDA felicitari inca o data. Intr-adevar ai avut de tras. Ai avut de tras si ai avut o tarie imensa de a rezista. Pe urma, Antonia o luptatoare. Am ras la faza cu camila. Frumos, tare frumos. D-zeu sa va ocroteasca.





ALESSIO, comoara mea




S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

IRDA,am plans cand am citit povestea nasterii antoniei..am retrait parca si momentele sarcinii mele,asemanatoare cu ale tale,de care incerc sa uit,pt ca sufar si acum de pe urma lor...
nu cred ca am mai apucat sa vb dupa ce am nascut,asa ca iti urez acum,sa ti traiasca bebita si sa fie sanatoasa alaturi de voi si de daria!in sufletul meu,antonia ramane codrina,stii tu de ce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Irda sa-ti traiasca fetitele si sa te bucuri de ele!Esti o mamica luptatoare,care are doua comori langa ea!Sa fiti fericiti!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Danuta...multumim! Am avut de tras, da rs-a meritat...am o minune de pui!!


Mona, asa e...noi am mers cam in paralel cu sarcinile...si cu problemele si cu bucuriile (nascut "aproape" in aceeasi zi...copii sanatosi si frumosi!) Imi pare rau ca inca mai ai de suferit de pe urma spitalizarii cu amarata aia de necroza...ufff...mi=e groaza ca si eu am fost la un pas de asa ceva.....Am atatea injectii la activ ca mi-au facut in cele mai mirifice" locuri si acum am o sensibilitate crescuta la ambele fese....nici nu suport sa ma ating! La DAria am patit la fel dar doar pe partea stanga......a trecut cand DAri a implinit 2 ani...deci mai am de asteptat! Si pentru mine pe Antonia o chema Codrina.....acolo undeva in sufletul meu

Nicoll, pupam fetele! Suneti niste scumpe toate 3!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Irda, foarte frumoasa povestea Antoniei, imi pare bine ca ai trecut peste toate greutatile si ai luptat pentru bebita ta. Dumnezeu sa va ocroteasca!

30+ cu Anna Sofia

Bebelina se face mare
Poze cu gagalicea mea
Anna Sofia la 20 sapt.
Burtica


"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

IRDA, foarte frumoasa povestea Antoniei, ai avut ceva de tras , dar a meritat! Sa-ti traiasca printesele si sa-ti aduca numai bucurii!

Speranta moare intotdeauna ultima!

cea mai fericita36+ cu Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei
AMR 4 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Multumesc Joy si Violeta!

Nasteri usoare dragele mele si puiutui sanatosi, norocosi, destepti si cumintei

Pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Irda, ce nume frumos i-ati pus bebelusei! Sa va traiasca Daria si micuta Antonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Felicitari draga noastra! Sa va traiasca Antonia (nume de suflet Codrina) si sa fiti impliniti si fericiti!

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Iubita, prin cate ai trecut si tu....Dar acum sa privim inainte, bine ca Antonia e sanatoasa si frumoasa, voi sunteti bine, slava Domnului...Impresionanta povestea!!!
Pup feteleeee

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput