Colectia de toamna-iarna (202)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

leea- cati ani ai? 18 mergi pe 20? superbe poze.

madau- fii tare! nu e timp pt depresii si sa-ti plangi de mila.sanatate infinita mamei tale.

noki- tu ai 19 ani?esti o mamica foarte sexi.

catutza- ma bucur ca situatia e mai buna.

meems- drum bun, daca nu mai intri si distractie placuta in tara.poze frumoase,familia tanara ,copila scumpa foc.

ina- ma bucur ca sunteti acasa si pufosel manca cu pofta. dus la gradinita full time e cea mai buna solutie in momentul de fata, e greu sa o lasi acolo ,dar e mai bine pt ea si pt tine ,ai timp sa-ti revii,sa-ti intri in ritm. cat despre crize,nervi si urlaturi - noi nu avem baby nou in casa si tot avem asa ceva.
la noi vrea sa deschida ea usa ,sa inchida usa ,vrea apa de la bucatarie si nu de la baie...... si tipa ,tipa cand nu-i convine ceva.

tania- bine ai revvenit pe meleagurile romanesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

miri- gasit sandale?

joy- cum a fost revederea, cu cei doi voinici?

anda- mai tarziu, o sa vrea sa zboare ca Superman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

inuta, ma bucur ca sunteti bine si te descurci, stiam eu. sunt pe final cu astro

meems, dar cate kg are rianna? ca stiu ca nu e vreo mamadolores. nu exista pampers nr 7 aici, maxim e nr 6, dar noi nici nu ne incadram, de exemplu la nr 6 cu kg. la 14 chile trase de par ale nichitosului, noi am trecut de 3 luni abia la pampers 5, nr 6 mai incoloooo.

ia sa vaz poze inainte de treaba

monet, ce bine ca ai mai bagat nasul pe-aici

dar chiar, "ce faceam cu timpul inainte de copii"? eu imi bateam joc de el, sigur. cand ma gandesc acum ce diferenta in bine am la capitolul organizare, imi vine ciuda cate puteam sa fac mai mult inainte si trageam mata de coada


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

'neata fetele!
Aseara am intrat sa-mi plang amarul si am uitat ce era mai important:
pischi, la multi, multi ani fericiti impreuna si sa dea DD sa va mariti fam daca asta va doriti.
madau, sanatate mamei tale, anda si tania au grait f. frumos.
ina, bine ati revenit at home, sweet home!
monet, am (re)vazut pozele voastre de mai. Ai un micut mowgli aici.

Sa nu uit... daca va aflati prin Bucovina, nu ratati www.gurahumorului.info/ro/programul-zilele-humorului-2008.html" target="_blank">ZILELE HUMORULUI.

Impresii de dupa vaccin:
- nu a facut febra. cu toate astea, aseara inainte de nani i-am dat preventiv 5 ml nurofen;
- o doare piciorul si merge ca o babutza, se sprijina de tot ce-i iese in cale; azi merge singurica, ieri a vrut purtata doar in brate;
- locul nu s-a umflat, are doar o mica zgarietura de la ac;
- asistentele mi-au zis sa nu o scot 2 zile pe afara, nici macar in gradina.

ieri au venit si mi-au reluat masurile la bucatarie. au zis ca pe la jumatatea lui august o sa avem mobila in casa

meems, drum bun. nu stiu ce sa-ti zic de pampersi ca noi am folosit maxim 4+. Lamureste-te tu mai bine de aici: http://www.pampers.ro/ro_RO/prod_home.php (cred ca 6 e cea mai mare, dar e de la >16 kg)
leea, de cand sunt mama am invatat ca totul se rezolva cu rabdare, calm si iar rabdare. Ma refer la dezpampersarea definitiva a lui T.
joy, voi v-ati dat pe brazda cu kk la olita?
catutza, in vacanta e... ca la scoala, ca in aug am un examen (care de fapt sunt 3) si nu prea simt vacanta.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!!!!

Ina, mama, ce organizare!!! Spor la alaptat si nervi de otel cu rachie!

Pumba- ehehe...mai pune inca 10 ani!

--

Timpul inainte de copchil...frecatul mantei...ca si acuma cand e la mama. Odihna si tratament.


Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

CrisN, multumesc M-am lamurit, ne trebuie marimea 5.

Multumesc de complimente si de urari. Nu plecam pana saptamana viitoare, dar incepem facutul bagajelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

CristinaNegara, da' de ce sa nu o scoti???? Io am scos-o de absolut fiecare data, cu dat voie clar de catre doctor, deci nu dupa capul meu.Mai ales ca nu are copilu' febra...


Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Bonjour mes copines. Sunt cea mai mare francofona de pe planeta.....De astazi sper sa ma las de frantuzisme.
am rezolvat ceva treburi administrative si ma apuc sa pun poze. dau un semn cand termin. Faceti galerie ca la cat de priceputa sunt sigur imi ia vreo 5 ore.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

meems, nu pot vedea pozele si ma invart pe langa ele. m-am logat cu contul de nov_dec_2005 ca atat m-a dus capul, mi-a zis ca e bine, "mai am un cont":))), dar p-orma isi cere scuze ca da eroare. ce fac?



mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

http://picasaweb.google.com/mititoader/Strasbourg2008
Asta este linkul. Noki se vede?
Mihaela

Mergi la inceput