Colectia de toamna-iarna (202)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Se vede...admirat si salivat!!!!!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

dragalas strasbourgu' asta si o veselie pe delegatia romana ceva ce nu s-a mai pomenit. chiar si-n sala de conferinta...tztz.. erati high sau faceau aia glume unioeuropene? cam ce suprafata are orasul, asa, comparativ cu bucuresti, de exemplu. dragute cladiri si dragute terase.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Orasul este cam cat Constanta, poate o tara mai mic. are 250.000 de locuitori. Starea de bine se datora exclusiv reducerilor din magazine, nu prea gasesti pe acolo nimic incitant in afra de bere.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

NCris cred ca e regula cu zgaraietura aia de la ac.Si la T s-a ntimplat. A facut si febra si a si schiopatat.De scos nu l-am scos pt ca n-ar fi putut merge si era blegutz,nu ca nu -ar fi permis doctorul.
Noki oratania aia e un pui de rinocer...Iar tu ia fa bine si dezvaluie secretul celor minus 6 kilograme.In dataliu pls,fara partea de sex.

Bai cu laudele,desi ma simt f bine,mai molcel,ca sa nu va inchipuiti ca as fi pus pozele facute din pozitii ce nu ma avantajau.Le-am ales cu grija Deci PUMBA sa fii tu sanatoasa, ca pe linga aia 18 ani de esti tu draguta sa mi-i atribui,mai tre sa pui citeva rinduri de burta si inca 16 ani,fir-ar...

Meems de nr 7 nici eu n-am auzit. La cele apropae 18 ale lui T puneam nr 6.Acum am cam scapat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Leea, si io care credeam ca e de girafa.Secretul: electrostimulare in termocuverta, nemancat nimik dupa ora 18 si pana la acea ora halit in dorul lelii, mai ales la pranz, ca mie dimineata nu-mi place sa pap. A...si efectul verii de la care mi se trage lipsa poftei de mancare.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

am fost si la alcatraz cu meems! iti sta bine cu sapca!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Buna fetele!!

Ce va mai plimbati ,am admirat pozele in dimineata asta ,la toata lumea ,frumoase mamici si copilasi
Noi mai avem 3 saptamani pina plecam in concediu ,sint mai nerabdatoare ca fi'miu ;de ceva vreme o tinem lant cu nunti ,cununii ,petreceri de burlace:)) ,mai avem de cununat o tura pe 26 si spersa scapam pe anu' asta ca altfel la iarna mancam paine cu ceapa :)
Andreas s-a facut un cuminte ,a inceput sa asculte ,ma inteleg cu el ca si cu un adult ,sint tare mandra de el ca-i merge mintea foarte tare ,ma uimeste din zi in zi ,in schimb la capitolul mancare stam cam prost ,e iar in perioada de fitze ,ne chinuim la prinz o opra cu o amarata de supa ,in rest ce-i place ,adica lactate ,carne ar baga non stop ,in cantitati mari ...

La prinz cand il culc sper sa recuperez un piculetz ,sa pot raspunde si eu ,sa mai intru in ,,randu' lumii'' ca mi-e tare dor de voi ,de forumeala ,pina atunci va pup!

Pun si poze azi ,sa vedeti ce mi-a crescut flacaul ,s-a inaltat mult in ultimile 2 luni ,sint tare fericita ,mi-era frica sa nu ramana o piticanie

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada


Cheia- 1 iunie

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Mno binie...m-am gindit io ca de la shocuri ti se trage...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Anda ai mesaj pe mail de la mine.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Multumesc pt ganduri...din pacate nu pot sa ma ridic, nu mai am putere, imi vine sa ies pe strada si sa urlu.."de ce eu?". Mama imi este singurul sprijin, nu am pe nimeni in afara de ea, ea mi-a fost alaturi in tot timpul asta, la ea am fugit si in miez de noapte cand mi-a fost greu. Nu pot sa ma gandesc ce fac daca o pierd si pe ea... Ce se alege de mine si de Miru....mi-as da 20 de ani din viata mea sa fie ea sanatoasa, va rog sa ma credeti ca de ieri plang non-stop, Marius ma ia la rost, ca ce rezolv...dar nu mai pot....nu ma intelege nimeni prin ce drama trec, doar mama saraca...si pe ea n-o mai pot incarca acum, nu mai am pe nimeni in afara de ea, absolut pe nimeni.

Of, Doamne....rugati-va pt noi sa nu fie cancer hepatic, asta mi-a zis dr azi ca suspecteaza. Vom vedea maine la analize exact, speram sa fie "doar" ciroza, asta se poate stabiliza cat de cat.

Nu va mai povestesc pt ca nu vreau sa va intristez, multumesc ca ati fost alaturi de mine, o sa intru cand voi avea vesti mai bune...sper din suflet sa avem si de alea. Scuze...nu voi mai strica atmosfera pe aici. Imi pare rau!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput