Mamici norocoase de sept-oct 2008(87)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Despre ce salteluta vorbiti voi acolo???



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
29+ Cuculetz Andrei

AMR 73 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Monica, despre http://www.prenatal.nl/shop/product.aspx?category=Spelenenontdekken&subcategory=Speelgoeddivers&productid=44600 cam asa am eu. Au tot felul de jucarii cu fel de fel de sunete si diferite materiale sa dezvolte simturile. O poti folosi chiar din prima luna


31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Mimihoo, felicitari pentru colul inchis!!! Sa stea asa cumintel pana la 40 de sapt.

Bitza, ce mari v-ati facut! Multe si sanatoase inainte!

Va pup pe toate si va invit la o inghetata sa ne mai racorim! Cine mai doreste, cine mai pofteste!

26+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Aham, m-am lamurit. Sarumana bitza . Da chiar ca sunteti mari. Cred ca cei mai mari dintre noi, nu?

Mimi, stai cumintica acasa, nu mai face gesturi pt binele altora ( taman io m'am gasit sa vorbesc )



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
29+ Cuculetz Andrei

AMR 73 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Bitza felicitari pentru burtica, sa stea bb acolo pana la 40 sapt

Mimihoo la fel si tie felicitari pentru colul inchis .

Pe mine ma omoara o durere de spate dar nici nu pot pleca acasa mai devreme...se face curatenie la birou si eu inchid

Clau esti o scumpa, intradevar imi este greu fara tati dar ma gandesc ca mai avem doar saptamana asta sa ii ducem dorul dupa aceea isi muta jobul in Buc.

25+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Codruta, monica, multumesc! ehh, si eu parca nu m-as rupe asa dintr-o data de servici si-n plus mi-s dragi unii dintre colegi :-)

io ies ca mi-a intepenit spatele. maine ma duc la servici ca vin si de la clinica medicala sa ne verifice de TBC, sper sa ma poata verifica cumva si pe mine)

aveti grija de voi!

Mi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Codruta, Monica, Angelynna,multumesc!
Claudinna face si ea azi 31 saptamani!!Felicitari!!!Unde umbli??
July e mai mare si mai sunt niste fete in august, dar nu mai intra!!!

31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

bitza ti se pare putin 9s acum
iti dai seama cum o sa fie cd va mai ramane 1s . parca ma ia cu fiori si mi se face frica

30+
AMR 64 zile

puiutz
pui
www.kodakgallery.com/PhotoView.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Ux=0&UV=875906701053_115887768111&collid=17579189111.393587768111.1210411304871&photoid=193587768111&folderid=0&view=1&page=1&sort_order=0&albumsperpage=&navfolderid=2008" target="_blank">burtik

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Eu nu vreau sa ma gandesc cat a mai ramas, mi-e frica , asa ca n-am calculat nimic, n-am nici ticker...stau asa in ceata, sunt o fricoasa

27s+
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput