Rahova sau apropiere (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate sa aveti un we minunat si sa va distrati fain

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

sa va dau Buna dimineata si sa va servesc cu o si pentru cine mai vrea si cine mai doreste avem si , , niste icre, oua umplute, fripturica , tort de crema de zahar ars si inghetata asortata plus . Azi e ziua mea, am implinit 41 de ani, asa ca sa-mi ziceti Tanti!
vecinele! Sa aveti o zi minunata.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaa muuuuuulti aaaaaaani!
La multi ani Vicky! Sa fii sanatoasa, voioasa, iubita, sa ai parte numai de bucurii si toate visele sa ti se implineasca!

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Salutare!
Ne mai tineti minte?
Ne-am intors si noi de la mare. A fost frumos si scurt. Drumul pana acolo a fost ok, chiar m-am mirat ce bine am rezistat. Insa dupa drumul inapoi mi-a fost tare rau. Am vomitat ieri toata ziua.

Vicky, !



Andreea, mami de Tudor- 10.08.200512+
Delu Prichindelu'
BB2
Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La Multi Ani Vicky!
Sa fie buni si sa obtii tot ce iti doresti!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Buna ziua!

Fetelor, am si eu o mare rugaminte. Sunt o nou locuitoare a cart Rahova, zona parcului Sebastian si sunt in cautarea unui medic de familie. Ati putea sa ma ajutati putin? Eu caut un medic bun (ca toata lumea, de altfel, bine pregatit pe parte de pediatrie, pt ca ma intereseaza in special pt copii (baietelul de 4 ani, fetita care se va naste in noiembrie). Voi pe unde aveti copiii?

Va multumesc mult!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna Bertha,

bine ai venit in cartier si la subiectul nostru.
Noi suntem cu totii, inclusiv copilul, la o dna doctor cu cabinetul in cartier. Deocamdata toate bune si frumoase, e adevarat ca nici nu am avut probleme deosebite cu piciul. Este tinerica, deschisa la minte, am fost pe aceeasi lungime de unda intotdeauna in ceea ce priveste cresterea copilului, are multi copii inscrisi la ea. Noua ne place deocamdata. Are cabinetul pe langa piata. Daca te intereseaza iti dau adresa si nr. de telefon.



Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineta si

LA MULTI ANI!!!!!!!VICKY sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii,cu intarziere dar imi cer mii de scuze,ieri am plecat dis de dimineata in herastrau cu copilul ca nu mai aveam scapare si am mai venit pe la ora 17.00 cand la jumatate de ora mi s-a umplut curtea de musafirisi va dati seama ce a fost pe capul meu dupa o zi de parc cu alergari dupa copil plimbat in soare cu toate prostioarele,vaporase,hidrobuz si alte cele apuca-te de gratar de cartofiori,etc dar oricum am avut o zi superba chiar daca obositoare
s-a facut fff frumos in herastra,au amenajat ,au facut insula copiilor unde este destul de dragut si muulte jocuri si jucarii pt copii de toate varstele(dar ai de umblat....)
ALINUTZZA si pe tine te-am amanat pt azi,scuze, trimis PM
fetelor va pupic pe toate si va doresc o saptamana buuuna,fuuug la treaba ,mai revin

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Vicky,La multi ani! si de la mine,cu intarziere ca in we n-am fost pe-acasa
sa fii sanatoasa si fericita
noi am fost la copil in we ca nu-l mai vazusem de 2 saptamani,am tinut-o numai in plimbari,ba la gratar,ba la strand....
ieri am fost din nou la gratar la niste prieteni si acasa am ajuns doar ieri seara...

va pup pe toate si sa aveti o saptamana frumoasa si linstita,


Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor
Vicky...cu mare intarziere dar din tot sufletul meu iti urez
LA MULTI ANI! sa fii sanatoasa si fericita alaturi de toti "baietzii" tai, sa va dea DD tpt ce va doriti pe toti si multumim de tratatie
noi am fost ieri la pescuit toata ziulica,azi eu si ruxi ne-am trezit ca dua puturoase la 10 si apoi am fugit in parc...apoi am gatit ceva la foc automat si am culcat pitica...il astept pe alex sa vina de la scoala si fugim din nou afara...
ruxit cam are mucisori dar doar atat...fara alte simpotme...alex tuseste...speram sa treaca repede..andre-ea, bine ai revenit, sa ne arati poze
Bertha, bine ai venit la noi noi suntem la dr Furtuna la pol Teius
Mirela, ma bucur ca v-ati distrat in Herastrau
Vio cred ca s-a bucurat mult mihnea ca v-ati dus...
Alinutza, Simona
Dory...stiu ca esti la racorica...la tzara...ce bine...profitati de aerul curat


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput