Rahova sau apropiere (45)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

sa va dau buna dimineata si o , sa va si sa va multumesc pentru urari!
Eu tot la servici, cu treburile mele, dar de pe 14 iulie plecam la mareeeeeee! Doar la Eforie Nord, nu pe alte meleaguri. Stam o saptamana, ne intoarcem si plecam la Calvini (Buzau), o zona superba, si mai stam si acolo 10 zile, sa nu ma dati disparuta daca nu apar pana la 1 august.
Va cu drag pe toate!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
la noi nimic important,am trecut doar sa va salut,sa va urez o luna minunata si vacanta placuta celor care pleaca prin concedii

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Vicky, cu f mare intarziere la multi ani si de la mine, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!
Andre_ea, bine ati revenit de la mare. Poze, ceva?
Noi trecem din nou printr-o perioada grea, Mariei ii ies ultimele 2 maselute, a facut diaree, putina febra, mananca si doarme extrem de prost si nu-i convine nimic. Cred ca fac petrecere cand scapam de iesitul dintilor.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Alinutzaa, multumesc mult pt cuvintele frumoase

Te rog frumos sa-mi trimiti si mie PM numele dnei dr, adresa si un nr. de tel, poate ne hotaram la dansa pana la urma.

Multumesc mult!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
vicky, servici usor...bine camai ai putin si apoi...distractie la maxim
lexi mariutza sa termine cu maselutele mai repede sa scape de dureri
Mirela si eu
noi suntem tot binishor, alex nu a mai tusit dar ruxi continua cu muci si nu vrea sa sufle
va puo

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

MONICA multa sanatate si multila copilasi
voi cand mai veniti prin tara?

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dupa sarbatorile de iarna
multumim la fel Mirela

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna seara si de la noi

Bertha ti-am trimis PM
Lexi bine ca sunt ultimele maselute si gata, ati scapat. Noi abia incepem. L-am uns pe pici in seara asta cu Dentinox si are o ditamai umflatura in partea de sus. Asta pe langa alte doua locuri in care se chinuie sa se formeze maselute. De vreo doua zile mananca lapte...cat un pisic. El care seara baga 270 ml, acum 150 ml. Dimineata la fel.
Vicky servici usor. Hai ca mult a fost, putin a mai ramas pana la concediu.
Monica batista bebelusului nu v-ar putea ajuta in acest caz de copil nesuflator de mucisori? Sanatate multa

Va pup pe toate toate toate
Ma duc sa ma bag in pat ca imi pica ochii de somn.

Aaaaa, mi-am adus aminte. Pana la urma o sa fac si o dulceata din nectarinele alea ca n-am incotro. Socru'meu a adus o sacosa si pentru fratele lui cristi, dar cumnatu meu a zis ca el nu le vrea, sa facem noi ce vrem cu ele. Si parca prea mult compot ar iesi din tzshpe tone de nectarine. Asa ca o sa bag o dulceata de nectarine si pepene galben. Va zic maine ce branza iese.

Gata, noapte buna

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
pana la 4 s-a foit ruxitza azi noapte din cauza racelii nenorocite (si la 7 ne-am trezit) nu prea a tusit(ca mie de-astea mi-era frica) stateam cu ochii pe ea ca pe butelie daca incepe sa respire greu sa incep sa-i dau tratamentul pentru astm...dar n-a fost nevoie, Slava Domnului
Alinutza, super dulceatza de nectarine...sa ne zici cum a iesit...spor la trebushca
va pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Buna ziuaaaa,
am revenit ieri din concediu dar nu din Grecia asa cum fusese programat ci din Bulgaria. Am facut sambata seara bagajele, toate bune si frumoase numai ca eu nu am putut sub nici o forma sa adorm in noaptea aia, m-am foit de am zapacit. LA 2 l-am sculat pe TOny si i-am zis sa nu mai plecam, saracul cred ca jura ca-s truli dar nu a comentat. Pur si simplu teama de drum a fost mai puternica. Dar nu-mi pare rau, desi am pierdut 200 eur dati ca avans.
Am luat rapid bilete si marti am plecat la Nessebar in Bg, unde am facut doar jumate din distanta care ne astepta spre Thassos si tot a fost grea ultima parte cand ne incalzisem in masina fara AC si Ale nu mai avea stare.
A fost insa frumos, rasfat la 5* cu AI, animatie, parc, piscine. Ale tot nu vrea sa intre in apa, greu am facut cateva poze in care sa nu se auda urletele, dar una peste alta a fost o vacanta frumoasa. Imi pare tare rau ca s-a dus asa repede, mai am 2 zile si gata, la munca cu mine.
Am pus si cateva poze aici

Va pup si fug sa mai citesc una alta

Mergi la inceput