Colectia de toamna-iarna 2005 (201)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

canuta[red] bine ai revenit, sa va mearga bine in casa noua! Unde mergeti in Croatia?

[red]roxi putere multa, hai ca anul asta e mai greu, macar sa mai creasca Alexia sa te poti intelege cu ea! Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Tania, LA MULTI ANI si multa, multa fericire, insotite de tone de admiratie din partea mea.

Roxi, o multime de ganduri bune din partea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Roxi esti supermama! Nu stiu efectiv cum reusesti sa le faci pe toate: doi copii mici, scoala, casa.
Si eu votez pt. wrap/ mai tae / sling orice numai sa nu-ti ocupe miinile.

Aura
Tania La Multi Ani!

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

gata cu masterul,azi am avut sustinerea dizertatiei ...a fost ok ,acum ma sint free!astept cu nerabdare concediul ...

Sorana mi-a facut azi o surpriza placuta,mi-a adus un buchet de flori de camp...era asa scumpa la usa cu buchetul in manuta si spunea ca sunt pentru mine!..toata m-am topit!

Tania,coincidenta sau nu dar azi m-am gandit la tine ...La multi ani,tot ce-ti doresti si multaaa,multa fericire alaturi de familia ta!

Roxi,te admir din suflet ,chiar daca te simti obosita si sinti ca nu mai poti ,multuumeste-i lui Dumnezeu pt copii tai minunati ,iar greutatile sunt sigura ca vor trece .

noki,ai terminat cu examenele?


SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Noki, Roxi, Soso felicitari pentru felul in care va descurcati cu examenele/scoala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Tania la multi ani!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

bine v-am regasit , am ajuns si noi aseara dar abia acum am ajuns pe forum, inca citesc din urma si revin.

Roxana , cu intarziere LA MULTI ANI

Tania , LA MULTI ANI !!!!

ma duc sa pun poze si revin




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

catutza bine ati revenit! Cum a fost, ati avut vreme buna?

Tania La multi ani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Cata, bine ati revenit! Simt in "vocea" ta ca a fost bine ... astept detalii totusi!

Maria, multumim de "ponturile" date pentru vaccin!

Mamici care ati facut infarix la copii, ce ziceti sa il fac pe asta??? Sau pe cel din schema "de stat"? Avand in vedere antecedentul de "convulsie febrila" doctorita mi l-a recomandat pe asta.

Roxi ! Chiar esti de admirat!

Joy, cum mai e Vladonele?


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Catutzaaaaaa, vrem poze! Si detalii!

Soanso- gata examenele, slava cerului!



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput