Mamici norocoase de sept-oct 2008(82)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neata fetele!!! Pupici multi pentru voi!!!
In sfarsit am terminat si eu cu examenele si pot rasufla linistita ca le-am luat pe toate!!! Acum as vrea sa plecam vreo cateva zile undeva dar asta nu stiu cand va fi.

La multi ani A-rose, Multa sanatate, fericire si un bebe in grafic si la termen!!!!!


26+Andrei
BEBE al nostru
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a-rose spune:


Dragelor,

va multumesc mult de tot pentru urari, sunteti deosebite !
noi deja sarbatorim pe aici, pe la serviciu, am inceput dis de dimineata. ieri am copt si o placinta, am cam ramas fara respiratie pe langa cuptor dar... a iesit ok in final. cred ca o sa ne si betivanim mai tarziu, putina sangria cred ca o sa-i placa si bebelinei mele.

regret nespus ca nu reusesc sa tin pasul cu voi, nici macar la capitolul citit. sunteti foarte harnicute. am mult de lucru insa nu mai stau pe aici decat max. 2 saptamani. cand voi fi acasa, va fi o cu totul alta poveste, promit sa fiu mai activa pe forum.

am inceput si noi sa aranjam camera fetei. sambata ne vine dulapul si reorganizam tot pentru noastra.

vreau sa va spun ca alaturi de mine, va doresc si voua multa sanatate si sa avem copii sanatosi si mancaciosi si eu, mi-as dori sa avem si laptic cat de mult ca sa-i ospatam pe saturate.

va pupa cu drag


rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Andy_galro, bravo! Bine ca au trecut toate. Presupun ca le-ai luat cu brio

Clau_geo, pe unde te ascunzi de caldura??? Hai scrie-ne ce mai faci, ne e dor de tine

Andreea_and, ce mai faci draga mea, cum merge renovarea?

O burtica mititica

29+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Anca multumesc...pai nici nu se poate altfel ...esti o scumpa
chiar asa fetelor nu mai stim nimic de clau_geo...ne e dor de tine ....ce faci de nu mai intri pe la noi? (nu si-a trimis cumva pe mail-ul comun un nr de tel?)

26+Andrei
BEBE al nostru
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

A-Rose LA MULTI ANI !!!!!! Sa fii cea mai fericita alaturi de bebelul tau



cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Si dr.mea de familie la fel,stai pana sa intri de innebunesti ca-i place sa stea la taclale,dar macar isi face bine treaba,cand ajungi inauntru.
Andy_galro felicitari ptr.luarea examenelor cu brio.Acuma te poti relaxa.


27+bbelina

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

laura multumesc si

26+Andrei
BEBE al nostru
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

andy_g, felicitari pt examene! Alinush, eu zic ca e ok, merg la balaceala la marea neagra de ani de zile, si cu burtica si fara, dar am reusit sa ma feresc de neplaceri. Anca, iti tinem noi de urit:)

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

eu sunt bine, dureri am foarte rar, contractii, mai multe de 30 pe zi nu am:)), dar uneori am si doar 10/zi.Insa au inceput sa fie cam dureroase:D!
insa nu am mai fost chiar asa cumintica, am inceput sa fac si cate un pic de miscare, pentru ca obosesc foarte repede si ma gandesc ca poate pe masa de nastere nu voi putea impinge de bleaga ce sunt!asa ca am inceput sa ies la cate o plimbare seara, pe racoare...tarseu pe care in mod normal l am face in 20 min, duminica seara l am facut intr-o ora si gafaiam de nu mai puteam cand am ajuns sus(stam la et 6, fara lift) :))
Bebele meu e asa un scump, acum nu ma mai trezeste deloc pe timpul noptii, insa, daca merg pana la baie, imediat incepe si el sa se agite putin, apoi, dupa ce ma bag din nou in pat, mai face cateva miscari, vreo 10 secunde si apoi se culca la loc.si dimineata, sta cumintel, si cand aude voci incepe sa se agite,scumpul de el.
de la o vreme face niste miscari cam violente:)), se impinge ff tare in jos, cateodata are o miscare ff brusca, de simt ca piciorul lui e in vaginul meu:D si cateodata chiar duc instinctiv mana intre picioare:D.Oare se paote intampla ceva?ca parca e prea mare presiunea din vagin la msicarile alea:d



27+ Sebi

http://md.lilypie.com/O77np3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Andy bravo pentru examene! Cred ca a folosit ca ti-am tinut toate pumnii aici. Ai luat si note maaaari ?

Mergi la inceput