Mamici norocoase de sept-oct 2008(82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

S-a trezit si alinush.
Sa stii ca asta e si problema noastra stam la 4 si cand se incinge plafonul spre seara e groaznic,si merge si la noi aerul ,dar cand ne culcam il oprim ca nu putem dormi cu el.
Nu mai ai mult de asteptat.Si ce bine va fi de voi!

27+bbelina

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

neata si de la noi !

a-rose, LA MULTI ANI !!! Sa ai un bebe sanatos si papacios.



maryb 21+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Alina si eu numar cu fervoare la fel de mare ca tine cat mai am pana la maaaaaare. Dar tot nu vrea sa mi se arate deocamdata. Oare balaceala in M. Neagra a noastra unde stiti si voi ca plutesc adesea TOT felul de chestii... o fi safe ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

fetelor, de multe ori am zis ca o sa schimb dr de familie ca nu e prima data cand ma enerveaza, dar asa nu-mi place sa alerg....pentru mine e un calvar sa ma duc la ea cu vreo problema, desi e langa serviciul meu, dar de cate ori ma duc ori sta cu un pacient de vorba pana o uita Dumnezeu, ori se duce sa manance si stam ca prostii pe la usa pana se intoarce si tot asa.....

maryb 21+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

alinush, eu nu dau cu rosii, dau cu neata mary! Laura, te inteleg, dar noi nu puteam respira fara aer, dormeam in dormitor si aerul era in sufragerie.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

'Neatza gagics! Mai rezistati pe caldura asta? Offf, eu am ramas iarasi singura, sotul meu a plecat intr-o delegatie, asa ca sunt doar cu Carla zilele astea.

A_rose
Iti doresc multa sanatate si tot binele din lume! Sa ai o zi frumoasa si plina de surprize placute.
LA MULTI ANI

Alinushca, m-am uitat si eu la clip-ul cu nasterea. Apoi gagica aia ori a mai avut vreo 10 nasteri inainte ori era plina de anestezic. Ce m-a socat mai tare e ca nu l-au ajutat deloc pe bebe sa iasa, ai vazut cum statea cu capsorul acolo iar tipa era in extaz

Babytza, parca tu spuneai ca n-ai gasit ulei de migdale, uita-te www.naturashop.ro/ulei-pentru-corp-migdale-p-1019.html" target="_blank">aici, se poate comanda on line.

Khristin, mie imi place patutul convertibil din imaginea ta, poate e putin cam inchisa culoarea pentru un bebe mititel. Dar e elegant si, mai ales, util.

O burtica mititica

29+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

mary, din tot ce am auzit eu mi-am facut impresia ca TOTI medici de familie sunt asa... de ce? ei nu au propriu-zis functie de medic ci de ... functionar public impart trimiteri, concedii si retete... normal ca se plictisesc si aia care sunt vorbareti mai stau de vb cu "pacientii"... si a mea e la fel. dar important e ca isi face treaba cand ma vede intr-un final... ca sunt si altii care fac nazuri si la bani si la cadouri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Anca si eu m-am mirat ca nu l-au ajutat deloc pe bebe. Ai vazut ca atunci cand a iesit a tzasnit cu totul de-odata ceea ce stiam ca nu-i cea mai grozava alternativa. La faza cu anesteticul nu ma gandisem. Poate fumase ceva inainte? Dar nu-i o gluma. Am citit in carte serioasa scrisa acu muuulti ani ca sunt si un numar f f restrans de femei care traiesc nasterea la un mod de ai senzatia ca au orgasm... Acu imi aduc aminte si de cartile in care am citit ca expulzia efectiv seamana foarte mult cu defecatia iar contractiile cu crampele de la un stomac stricat si stau sa ma intreb ce o putea fi asa orgasmic in asta. Still funny.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

Buna dimineata si din capitala Moldovei:P!
"La multi ani, A_Rose!" Iti doresc sa ai parte numai de clipe fericite alaturi de cei dragi
Anca, merci pt raspuns, sper sa mi dea si mie comisia 21 de zile, atat as avea nevoie.Te-am intrebat pt ca cineva spusese ca comisia nu da decat 14 zile, si apoi iar la ei:d

eu va invit la un frigider de inghetata , ca sa ne racorim :))
pe toate!
O zi frumoasa si racoroasa!

27+ Sebi

http://md.lilypie.com/O77np3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Alina, e posibil ca tipa sa fi fost high. Kinky, anyway Mi-a placut doar imaginea din final cand isi tine bebelusul in brate, deasupra ei.

Aly_c20, eu stiam ca de la comisie poti primi doar 21, dar mie mi-au dat 31. M-am bucurat si nu m-am stresat sa mai intreb ce si cum Iti tin pumnii si tine Cum te mai simti?

O burtica mititica

29+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput