Timisoara, Impreuna! ( 111)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

draga noastra Emma, sa ai parte de tot binele din lume, multa sanatate si tot ce iti doresti sa se indeplineasca!

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Pai mai Dana ai dreptate,da chiar asa ce nu i-a placut la sfrejita aia de mine ca-s mai brunetica si ea e prea galbena la par ,aiurea nu stiu a spus ca arat obosita si ca am slabit foarte mult,vrea sa vada cum e cu sistemul imunitar ca prea multe analize nu se fac, fac in Ro Hemograma.Pai distractie placuta daca e si vreo piscina pe acolo cu atat mai bine ca in rest si in padure e cald si aveti grija la insecte,preiau eu povetele Simonei,o fata a fost ieri muscata,mama unui baietel cu care se joaca Andi,socru meu a avut sapt trecuta o capusa in picior la noi e cod rosu la capuse,azi am facut un vaccin dar mai am 3,dar..... stiu ca nu sunt impotriva Lyrmei,dar na ce o fi,sper sa nu imi explice iar Simo .
Mai dar cu spatele nu-i de gluma deja am luat atatea calmante si nu imi trece deloc,nici pe scun nu pot sta.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ce faceti dragelor,nu mai e nimeni pe aici,pe unde va ascundeti de caldura?
Aida nu ne spui si noua cum ati sarbatorit azi ziua Emmei.
Mariaa ai ajuns bine,cum e acolo? cand te intorci,e in maini bune mamanul tau?
Doris nu te-ai intors de la cloaca? ce fruzuri ai mai facut?
Laura tu pe unde umblii ziua de intri numai pe nocturna aici,zici ca numai bucataresti nimic!
Silvano ai plecat la lucru? cand ia Paul vacanta?
Ela bravos ptr lucrare, program administrativ azi?
Deya tu cand iei vacanta,sau ai luat deja,ai gatat cu examenele ai zis! pleci undeva in vacanta?
Ano tu pe cand concediu,se simte mai bine Alex de la visinata pe piele,dar tu?
Anda nimic impresii de ppeste ocean,de parca nu ar spune pozele tale totul...
Katik voi pe cand in concediu ca acusi incepi lucrul!
Dana ati plecat pe undeva pana la urma sau stati cuminti acasa,mai dar ce se mai aude cu Parcul Copiilor,face careva ceva pe acolo sau ce distractie au copilasii din Tm?
Geta hai ca te-ai laudat ca-ti place sa gatesti,ia baga si pe aici meniurile zilnice,ce bucataresti toata ziua!



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

www.spacepimping.com/graphics/myspace-happy-birthday-graphics/HappyBirthday57.gif" target="_blank">LA MULTI ANI EMMA ! ITI DORESC MULTA SANATATE,NOROC SI SA AI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME!

www.youtube.com/watch?v=IFSGQ9SMoqo& feature=related" target="_blank">O dedicatie speciala pentru o matzuca speciala !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clau, te-am lasat singura, draga de tine ... Noi nu am mai plecat niciunde dupa amiaza, a venit buni si a dus-o pe Lori in parc iar eu si Calin am tras un smotru din ala de zile mari in camerra ei. Nu se mai putea, era nenorocire, resturi de jucarii, bombonele, pop corn, tot felul de bucatzele greu de identificat. Asa ca am treecut la sortat, am aruncat vreo 3 plase pline de diverse fragmente, spalat covoarele, aspirat, sters pardoseala, geamurile - tot tacamu. Acum arata cu totul altfel camera... Pai tu ar trebui sa-i explici doctoritei ca traiesti in stress, ea te cauta de boala si tu esti necajita si obosita, poate de acolo simptomele. Cat despre parcul copiilor, nu cred ca o sa se mai faca ceva vreodata acolo, ba mai mult, am toate motivele sa-i suspectez pe aia din Primarie ca il lasa intentionat sa se paragineasca, ca pe urma sa spuna ca decat o groapa de gunoi in mijlocul orasului, mai bine un hotel, sau centru comercial sau restaurant sau ceva din astea si sa foloseasca terenul pt interesele lor.

Vad ca se vad fulgere in zare. Poate da o ploaie, ca bine ar prinde ...

Sper ca Maria a ajuns cu bine si ca la Aida ziua a trecut cat se poate de frumos.


Laurelu - maine incerc reteta noua de ciorbitza, cica "tzaraneasca" cu conopida, bobabe de mazare, foi de varza, felii de gulie - cam tot ce strangi intr-o saptamana de pe urma altor mancaruri

Imi torn si eu o limonada, stau un pic sa ma asigur ca a adormit Lori, pe urma repede un dusulica si somn de voie. Maine iar am mult de lucru....

Noapte buna!

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

N`seara Timisoara...

Io astept o felie de tort de la matza...dar cred ca se distreaza fetele...le-am sunat pe fix si nimic...

Mariuca, sper ca ati ajuns cu bine, si mai sper sa dai de Oameni pe acolo...

Azi a fost crunt de cald...la Modex...acum stam la aer conditionat...ce bine e...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Seara buna dragelor , va multumim pt urari si cadourile virtuale
Am venit sa va cinstesc si eu virtual cu o felie de tort si un pahar de sampanie.
Noi am avut o zi plina , iar maine va fi si mai plina dar va trece si asta
Va de nu va vedeti!


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Aida sper ca Emma a fost fericita azi.
De Mariaa nu stie nimeni nimic?
Doris vrun ventilator ceva la Modex?Radu cum mai e?
Claudia....pai sa faci analizele alea si sa iei masuri urgente nu astepta tu pana vii la Romania...
Dana a sesizat Lori diferenta din camera?
Yoooyyy nu mai poci de calddd ma cooocccc cum fras sa invat pe caldurile astea....mai un pic si plec acasnu mai e mult pana sambata

Restul trupei pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



Mooooooooor de cald......copilul asta de la caldura n-are stare in ea,nu doarme cat trebuie....vai de capul meu.
Fug sa-i dau laptele si o culc ca e caput si ea si io.
Vorbim dimineata daca pot.
Noapte buna!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Mariutza a ajuns cu bine. Am vorbit cateva secunde , era suparata. Se pare ca trebuie sa ramana acolo ... si a mai adaugat ca se repeta istoria ca la Tg Mures

Gata la ca sunt restanta rau si maine trebuie sa am nervii f bine incretiti ca o sa ii intinda Emma la maxim

la toate!


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput