Timisoara, Impreuna! ( 111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

hello
si pt toata lumea .....

pt Emma, un pupic mare si dulce si tot binele din lume ....
Mariaa, cum a fost drumul, sper ca ati ajuns cu bine, astept sa mai aud vesti cand o sa ne poti da .
Kati, multumesc de pupicul pt alex,dau si eu o gramada de pt ai tai, sunt niste scumpi. acum am remarcat ca al tau baietel e doar putin mai mare decat alex. am vazut ca vara trecuta ati fost la mare. ce curajosi sunteti ... noi inca nu am indraznit sa plecam cu el asa departe. Alex a avut mari probleme cu somnul si nici acum inca nu doarme bine, asa ca ne-a fost groaza sa plecam, cred ca suntem noi mai speriati...
Clau, ce mai zici?
Aida, era sa uit, stii ti-am scris ieri despre o doctora care se ocupa de tot felul de tratamente naturiste, am citit despre ea in formula as acum vreo 2-3 ani. am gasit nr ei de tel.
Dr. CRISTINA AOSAN - SEMLACUL MARE, TEL.0788 411 941, 0722 163 963. sper ca datele mai sunt de actualitate. multa sanatate!
salutari la toate fetele

Geta, mami de Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Buna dimineata! Iar ati trecut pe pagina 2?
Haideti la un ceai verde. Eu l-am baut deja, acum am preocupari intelectuale: .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Buna dimineata fetele!

Dau un rand de cafea si ceva papica usoara si c-am atata ca merg si io sa halesc si apoi ies fo ora cu fata afara.
Noi iesim asa tarziu ca Maya se trezeste tarziu 9-10 dimineata si nu mai prindem racoare.

La multi aniEMMA!!!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata!


La multi ani Emma. Sanatate, fericire si noroc!!!


www.cheaphumor.com/files/piks/bloatcat.jpg" target="_blank">O pisicuta haioasa

Flori

... si un tort !

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

LA MULTI ANI! EMMA scumpa!!!!!Sa ai o zi minunata ca si tine,sa te distrezi la maxim si sai ai parte de tot binele din lume!!!te pup si te imbratisez cu mare drag!

Aidule,te pup cu mult-mult drag si sa ai,alaturi de matzulina scumpa,o zi extraordinara!
Ma bucur ca te-am putut ajuta.In ce priveste asigurarea aia,mai mult ca sigur ca voi rezolva problema tot cu Angi.Multumesc!

Simonelule...asteptam vesti...

Anda...cum e?

Dorisake...ce faceti?Cum mai e Radu?Ines si-o revenit cu gatul?

Bay Laura....tu ma innebunesti pe mine cu mancarurile tale si Marius nu ma lasa sa deschid aragazul,ca cica il coc...

Katikule draga....haida:fruncea sus,cheptul-nainte....si cum scriam in alt subect...imaginatie cat China!Hai ca n-o fi dracu chiar asa negru...ce naiba?Succesuri maxime!

Ela...si eu am trecut prin dezamagiri ca ale tale....pune-le la dos si dai inainte cu tupeu...oamenii,in general,sunt cei mai mari dezamagitori,de cand e lumea si pamantul...L-a dezamagit ea Eva pe Doamne-Doamne...si vorba ceea,era ditamai VIP-ul in Rai,dar-mi-te noi...astia de jos....pai nu?

Deya,hai ca mult o fo',putin o ramas....si vorba aia,vine vacanta.

Danuto...cum e cu cuiu'?Se vindeca?!Ce mai face Loriana?

Claudia,Geta,Lormi,Lore....pupici maximi...ce mai faceti???

Cum suportati canicula?Mi-e dor de iarna...

Pupici la toate si sa aveti o zi cat mai buna!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

La multi ani, scumpa Emma!



Azi, de ziua ta, il rog pe bunul D-zeu sa-si intoarca fata spre tine, si sa faca o minune...
Iti doresc multa multa sanatate, zile frumoase, alaturi de mami si tati...

Din toata inima, un mic www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=633c686de9b3059629a76e&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Cadou pentru tine



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La multi ani Emma!Sa iti dea Dumnezeu ce mai frumos si bun pe lumea asta si sa te faci bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Fetelor is tzapana de spate,ieri l-am carat pe Andi in carca si am crezut ca mor aseara si azi noapte de durere,am fost la prima ora la medic,mi-a facut o injectie,mi-a dat tabelte,dar am luat si eu deja ketonal din ro,insa degeaba ma doare de nu pot sta dreapta,am fost la casa de sanatate sa duc un formular ptr gimnastica ptr spate,acu sa vad cand o sa incep,vai de capul meu,exact ce imi lipsea,merg prin casa cocosata ca oma,am si programare ptr sange,a spus doctorita ca nu ii place cum caut afara sa fac si eu ceva si ptr mine (vorba Danei) I see what I can do,dar nu vad nimic... ,lasa ca mai otzara si vin eu la Romanica mea si ma pun eu pe picioare .
Azi am facut o zama de crumpi cu carnat si oua si ceva leustean am mai gasit prin gradina,ieri am facut o praji cu crusta de migdale prajite in unt,am gasit pe site-ul unde am cautat ieri si alte zeci de rete de torturi.
O zi buna fetelor si mai putina canicula la voi,ca am vazut si eu la stiri ce temperaturi aveti .


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Doris cadoul ptr Emma .


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Azi am avut zi plina, ca pe langa cele de serviciu am mers sa facem pasapoarte, alea vechi expira pana la plecarea in Italia asa ca ne-am luat de o grija. Am stat de la 11 pana la 14 dar s-a rezolvat. Acu am terminat si cu serviciul, si stau sa ma cuget cum sa-mi umplu restul de zi, ca pe canicula asta chef de lucru prin casa chiar nu am. Al meu sotz a venit cu o propunere de mers la Bazos, la padure, dar parca e prea cald. Astept sa se trezeasca Lori si mai vedem atunci ....

Ana, merci mult de intrebare. Cuiu meu chiar face bine. Lori e si ea ok doar ca ieri, in parc, a piscat-o ceva - cred ca un purice dupa cum arata - si are cateva blande de dimensiuni impresionante.

Clau, n-am inteles prea bine, ce nu i-a placut la tine doctoritei? Adica erai prea palida sau prea slaba sau ... ce de te-a trimis la analize?



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput