Mamici de pepenasi de iulie-august 2008 (90)
Raspunsuri - Pagina 18
vias spune:
'neata fetele....eu am baut
cu sotul meu...acum a plecat la servici, iar eu sa vad cum fac sa ma pornesc spre servici 

...am inceput deja sa visez in fiecare noapte ca mai am ceva de rezolvat..

Kla si Anaxena, sa va traiasca bebelusii, sa fie sanatosi , voi la fel...si mancaciosi!!
..nici o agitata azi??
...ia spuneti voi cine e urmatoarea?????![]()
Cami 36s+, cu
?????????
pustai
vias spune:
..pana una , alta...merg sa mai stau putin in pat...e asa bine la caldurica...
Cami 36s+, cu
???????
pustai
irinuca_81 spune:
Buna dimineata burtici!
Hai la o 
Ana felicitari! Refacere grabnica si mult laptic pentru printesa! Maria, bine ai venit pe lume!
Diarux este super tare poezia pentru Anaxena. Eu cred ca o sa ii placa!
Am plecat si eu asara la o plimbarica si nu am mai intrat si apoape ati dat gata capitolul!
fetele harnicute!
Ma duc sa mananc ceva si sa mai citesc din urma.
Irina
37+
Amalia
bebitza
irinuca_81 spune:
M-am bucurat tare mult ieri cand am aflat ca Teodora este mai bine! Sper sa fie din ce in ce mai bine pentru ca este o fetita luptatoare ca si mama ei si o sa razbeasca!
Ma
in continuare pentru micuta Teodora si pentru Sun sa aiba putere sa faca fata!
Irina
37+
Amalia
bebitza
flo1980 spune:
Buna dimineata!
Ne-am trezit si noi dupa o noapte agitata....cand pe stanga cand.... pe dreapa (ca pe spate nu mai putem nici o secunda)....
Azi as merge pana la piata sa iau cateva kg de capsuni sa fac dulceata. Cam scumpe capsunile anul asta.....si cam toate fructele in general....
Voi ce planuri aveti azi?
Chiar, cine urmeaza pe lista? ![]()
pentru Teodora!
Sunt prin zona....

Flory mami de Alex 23.02.2006 si
38+ cu
David Gabriel
AMR 2 saptamani 
bebe 2
pozele mele
tiberica spune:
Revin si eu cu gandul la fetita lui SUN.
FETELOR STIU CA NE RUGAM FIECARE IN PARTE TOT TIMPUL VA ROG PUTEM STABILI O ORA DUPA AMIAZA (SPUN ASTA PT CA EU VIN PE LA ORA 12 ACASA CA TREBUIE SA PLEC LA SOMAJ CU CO MEDICAL) SA NE RUGAM IN ACELASI TIMP STABILITI VOI O RUGACIUNE.
PLEASEEE NU SUNT PARANOIA...CRED CA E MAI BINE ASA.
Mada, Diarux si eu va pupic.Mada asteptam bb!
Biribu v-am citit mai rar , ce-i drept , dar nu am scris ca eram un pic intoarsa din cauza problemutelor.
Va pup si o sa va citesc cand ma intorc sa vad daca vreti ce v-am rugat si la ce ora.
Este a doua oara cand scriu mes acesta...imi dipare...sper sa reusesc acum.
tiberica mami de Alina 13.07.95 si mami de Karina 36 +
Dai Vointa , Iei Putere!
Tecky spune:
Neata fetelor!
Eu ma pregatesc sa merg cu sotul la medicul pediatru sa vedem ce ne zice,daca ne primeste si noua fetita sau nu.
Diarux cand vei naste o sa-ti compunem toate fetele si tie o poezie!
Caprioara eu am primit cercelusi rotunzi din aur alb si altii din aur galben de 14 K si au un gram si ceva fiecare pereche.
Tiberica foarte buna ideea sa ne rugam impreuna la o anumita ora.Acum sa vedem ce zic si fetele din afara ca ele au alt fus orar.
Va pup si va doresc o zi buna!
Tecky 37 sapt
Raluca Ana
AMR 15 ZILE
dara_d spune:
Ana xena bravo ,sa iti traiasca fetita , sa fie sanatoasa , iar pentru tine refacere rapida si mult laptic.


























Asteptam sa ajungi acasa sa ne pui poze cu Maria si cu tine proaspata mamica.
Sun ma bucur de botezul TEODOREI, trebuie sa o ajute DD sa prinda putere si sa se rezolve problema cu plamanii.Pentru tine ce sa zic decat mult incredere in DD ,refacere rapida si mult laptic pentru fetita.
Cine mai urmeaza la rand sa scoata un pepenas????
Stiti mai fetelor a inceput sa ma ia frica ca nici eu nu mai am mult,saptamana viitoare toata ca e saptamana 38 si apoi intre 30iunie si 06-iulie mi-a spus ca imi fixeaza cezariana.De fapt sa vedem ce spune la controlul de vinerea viitoare cum sta treaba.
Gata imi propun sa nu ma mai gandesc.
Pupici tuturor.
37+
http://bd.lilypie.com/IHRjp2.png
AnnaBaby spune:
Neata fetele! Ieri am lipsit de la "apel", abia aseara tarziu am recuperat tot ce s-a scris, toate vestile. Ma bucur ca sunt vesti bune despre Sun si micuta Teodora si deasemenea ma bucur pt Anaxena ca in sfarsit o tine pe Maria in brate. Felititari mamico, sa fiti sanatoase amandoua si sa veniti repede acasa sa vedem si noi poze!!!
Ieri dimineata am fost si eu sa-mi fac ultima serie de analize, sunt curioasa ce iese, maine o sa merg dupa rezultate. In rest am ajutat-o pe mama sa-si faca bagajele, ca parintii mei pleaca azi in vacanta in Grecia - bineinteles ca ea nu prea vroia sa plece, ca daca nasc cat e ea acolo,etc. Dar am linistit-o eu, i-am zis ca o astept si imediat cum vine peste o saptamana, gata si nasterea. Eu asa as vrea, sa nasc in prima saptamana din iulie, sper ca atunci o sa fixeze data de cezariana dr.
Anna
36+ cu
Ioana Maria
AMR 3+ saptamani
vinebarza
bebe
poze
AnnaBaby spune:
Stiti ce am remarcat eu de cateva zile? Ca au inceput sa ma doara sanii, sunt tare sensibili, si parca sunt si mai grei. Cred ca se pregatesc de "productia" de laptic!
Ma dau si eu cu Garmastan, ca altceva nu stiu ce sa fac.
Anna
36+ cu
Ioana Maria
AMR 3+ saptamani
vinebarza
bebe
poze
