Mamici de pepenasi de iulie-august 2008 (90)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

DIARUX , super poezioarele si de data asta, mai ales cea pentru Ana e haioasa rau de tot
CAPRIOARA, 58 lei gramul de aur? Cum naiba eu pe unde am fost era numa 70, 75?
Cred ca tre sa mai dau o raita prin magazine!Mie imi placusera unii la 1,6 gr de 14 k totusi mi s-au parut cam marisori ptr un bebelus,mi-e si cam greu sa ma orientez. Voi de cate grame ati luat?

Speranta moare intotdeauna ultima!

cea mai fericita30+ cu Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei
AMR 10 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata!!! Am intrat repede sa vad daca mai avem ceva noutati.
Ma duc sa imi fac cafelutza!!!
Violeta, iar esti matinala!!!Ce planuri ai pt azi???

Cristina 31+ ,cu Mihai Daniel

AMR 60 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

FELICITARI NOILOR MAMICI SYLVIUTA, KLA SI ANAXENA! SA VA TRAIASCA PEPENASII, SA CREASCA MARI SI SANATOSI IAR MAMICILOR REFACERE RAPIDA.





GABRIELA cu ANDREEA???
AMR 10 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

CRISTINA, cand eram la munca ziceam ca abia astept sa stau acasa sa dorm pina la 12. Si acum, bantui prin casa de la 5, asta dupa ce toata noaptea m-am foit si m-am sucit. Cred ca o sa fac putina curatenie, apoi fac o plimbarica la medicul de medicina muncii sa duc concediul, si ma pun cu burta pe carte ca la 4 am examen
Inca imi este putin rau, sper sa imi revin, nu stiu ce m-o fi apucat, nu mi-a mai fost asa rau din primele luni de sarcina!

Speranta moare intotdeauna ultima!

cea mai fericita30+ cu Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei
AMR 10 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

ptr Teodora Patricia

Nati impresionanta povestea ta si a lui bb Matei.cred ca cel mai frumos dar de la Dumnezeu este sa fii mama.

Ella e dulce foc Alex, asteptam si povestea ta.

mi se pare super cum a nascut Anaxena exact cand trebuia sa mearga la buc .... abia astept povestea.
aaaaa ...... si poezia este super faina Diarux



GABRIELA cu ANDREEA???
AMR 10 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Violeta, spor la invatat si bafta la examen!!
Si eu am un examen prin iulie....nici nu stiu cand , exact

Cristina 31+ ,cu Mihai Daniel

AMR 59 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Gabriela, bine ai revenit!!!

Cristina 31+ ,cu Mihai Daniel

AMR 59 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

CRISTINA, multumesc, bafta si tie! Eu mai am unul pe 27 si am scapat Apoi pentru luna iulie am planuri mari! Sa vedem daca vor fi si realizabile!


Speranta moare intotdeauna ultima!

cea mai fericita30+ cu Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei
AMR 10 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Mai ai putin , Violeta!!!! Multumesc...

Cristina 31+ ,cu Mihai Daniel

AMR 59 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jjovana80 spune:

Felicitari Ana, sa-ti traiasca printesa si sa fiti sanatoase amandoua...refacere grabnica....sa vedem poze repede !!!!

oana silvia si pruncuta Daria... 36 sapt +

Mergi la inceput