Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (58)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nour spune:

ANGELIQUE... sunt si in constanta Magazinele Z?? Unde anume?! Vreau si euuuuuu...

CREATA Mariuca e o frumoasaaaaa... sa ii papi obrajiori ei mumosi.

Nur de gagalice mica Lulua (28.01.2008)

Scumpa noastra mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Dragele mele, m-ati coplesit cu atatea urari si telefoane. Va multumesc din suflet ,va pup pe toate .
Tare rau imi pare ca nu pot veni si eu vineri dar ora e si foarte tarzie pt mine ,as fi venit doar eu cu matei ,si sa vin atata drum cu el in masina ,e si destul de departe locul.Ramane pe altadata,pt mine, abia astept poze de la voi .

va pup dulce dulce si va doresc somnic pufos fara treziri

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna dimineata!Noi am avut o noapte tare naspa.De la 4 nu a dormit decat in brate.Cum il puneam jos incepea sa planga.A stat tati cu el in brate vreo doua ore iar acum e randul meu.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Sa va spun ce am facut ieri.Am zis sa merg sa imi fac si eu un tratament cosmetic si regret amarnic ca m-am dus.Eu nu prea imi fac tratamente ca nu am un ten cu probleme dar in urma sedintei de "infrumusetare" arat ca dracu.Parca as fi la pubertate.Aveti ceva idei ce as putea face sa treaca urmele imense ramase in urma scoaterii punctelor negre?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

EREENa si IRINOUKA desi cu intarziere va urez si eu "La multi ani" fericiti alaturi de familiile voastre.Pupici!

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Nu v-am invitat la o cafea ca nu am reusit sa fac pentru ca sunt cu Albert in brate dar dace are cineva o ceasca in plus as bea cu placere.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

La multi ani clopoteilor sarbatoriti astazi:LUCA(Gugu),IRIS(Iulia),ILEANA(Irina),STEFANIA(Alinaatudor),EMMA(Eliza),ALESSIA(Nicole).Sa cresteti mari si cuminti ca frumosi sunteti deja si sa va bucurati parintii!

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

ANCA pentru pete si eu folosesc Vanish.Are efect si nu decoloreaza.Eu pun direct pe pata putin Vanish inainte de a baga hainele in masina.Am incercat sa pun o masura direct in masina de spalat dar nu s-au dus petele.Pupici.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

In legatura cu statul in fundulet si cu ridicatul spatarului scaunului eu pe Albert am inceput sa il tin asa de la 4 luni.La inceput il tineam numai cateva minute dar acum cand e treaz nu mai vrea deloc sa stea culcat.Eu cred ca fiecare mamica isi da seama daca puiutul e pregatit sau nu pentru statul in fundulet.Oricum fiecare are ritmul sau de dezvoltare si nu prea putem compara copiii intre ei.Eu ma agitam ca Albert nu se prea rostogoleste dar pediatrul m-a linistit.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Vad ca am umplut pagina.Se pare ca toti clopoteii isi lasa mamicile sa doarma dimineata.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput