Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

rodica , trimite te rog pe mailul comun zuzele2008@yahoo.com 3-4 poze cu paula mica , in una din poze sa fii si tu ,sau toata familia, sa te adaug in albumul comun.
mai sunt fete noi , theli si miha din cate retin eu , acelasii lucru va rog si pe voi. albumul este pe prima pagina sau la semnatura mea

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

fetelor, m-ati emotionat cu atatea urari. va multumesc din suflet . inafara de voi si sotul meu ,se pare ca nimeni nu isi aduce aminte:-)

rodica,activeaZA PM sa iti trimit datele contului comun daca nu le stii

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

EREENA LA MULTI ANI SA FII FERICITA SI IUBITA



Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Neata feteleeeee!!!

Ma rog, daca ma uit bine la ceas e pranz de-a binelea, iar eu sunt treaza de la 6 jumate, dar ma rog...

Am vazut poze, multe-multe...nu ale Irinei, ca alea chiar sunt multe rau...dar cele puse zilele trecute:

Mai intai domnisoarele:

Patti - Irlandeza, inteleg ca v-ati hotarat sa-i spuneti Alexia? Eu o sa-i spun Patti, e mai rar si are si o semnificatie deosebita! Asa, sa revin - Patti are un chip desavarsit, si niste ochi de un albastru cum nu stiu daca am mai vazut! Cum zicea si Mitsu, un bebe de reclama!

Buburuza Adela, cu fetisoara ei rotunda si frumoasa, si rochitele cochete! Fetita mare, de sase luni, scumpa de ea!

Dariuta, cu parutul negru si chipul serios, spunandu-si ea poezia ei acolo, spre incantarea mamei si a noastra!

Daca vorbim de poze, si eu am mai pus cateva cu pupezica mea, incepand de AICI...si am adaugat si cateva filmulete...la semnatura, cand aveti timp.

Asaaaaa, si baieteii:

Conrad, un frumos si-un expresiv, cu falcute dulci si gurita frumoasa. Mami, sa-l faci bine repede!!!

AJ, care nu stie daca jucariile alea ii plac sau il enerveaza hihi - asa mai face si Sofia cateodata, din ris da in maraiala direct!

Mihaide Aweya, cumintel si razacios!






Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Stancutza multe pentru laude.

Doamne, este o dulcinee, mai ales in poza asta!
Si imi plac pletele ei (a mea e aproape cheala )

Vezi ca jucarii T I N Y L O V E "baga" la b e b e l u s u l t a u dupa 15 iulie (nu mai stiu dak tu intrebai sau stoisor )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Poze
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

quote:
Originally posted by stancutza

Neata feteleeeee!!!

Ma rog, daca ma uit bine la ceas e pranz de-a binelea, iar eu sunt treaza de la 6 jumate, dar ma rog...

Am vazut poze, multe-multe...nu ale Irinei, ca alea chiar sunt multe rau...dar cele puse zilele trecute:

Mai intai domnisoarele:

Patti - Irlandeza, inteleg ca v-ati hotarat sa-i spuneti Alexia? Eu o sa-i spun Patti, e mai rar si are si o semnificatie deosebita! Asa, sa revin - Patti are un chip desavarsit, si niste ochi de un albastru cum nu stiu daca am mai vazut! Cum zicea si Mitsu, un bebe de reclama!

Buburuza Adela, cu fetisoara ei rotunda si frumoasa, si rochitele cochete! Fetita mare, de sase luni, scumpa de ea!

Dariuta, cu parutul negru si chipul serios, spunandu-si ea poezia ei acolo, spre incantarea mamei si a noastra!

Daca vorbim de poze, si eu am mai pus cateva cu pupezica mea, incepand de AICI...si am adaugat si cateva filmulete...la semnatura, cand aveti timp.

Asaaaaa, si baieteii:

Conrad, un frumos si-un expresiv, cu falcute dulci si gurita frumoasa. Mami, sa-l faci bine repede!!!

AJ, care nu stie daca jucariile alea ii plac sau il enerveaza hihi - asa mai face si Sofia cateodata, din ris da in maraiala direct!

Mihaide Aweya, cumintel si razacios!






Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei



Pupa Laura fata frumoasa !!!!
Are parul blondut?? Nu era negru-negru cand era mai mica???

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Buna ziua Zuzici dragi.

In prmul rand:

LA MULTI ANI, IRINOUKA!

LA MULTI ANI EREENA!

Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de copilasi si de familii. ici de la noi.

La multe lunitze! clopotzeilor nascuti azi.

Cristina, mami de Antonia (29.01.2008)- avem 4 lunitze.
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a%204a/?albumview=slideshow
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a3a/?albumview=slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

quote:
Originally posted by laura_dimitris


Pupa Laura fata frumoasa !!!!
Are parul blondut?? Nu era negru-negru cand era mai mica???






Multumim, era bruneta initial dar s-a blonzit

Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

La multe lunite si la multi ani pt clopoteii de azi: Eric Adrian (Galaxi) si Sonia Andreea (Rlc Sandor)

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

Buna fetelor!

Pentru INTALNIRE am vazut ca a fot o propunere de loc si anume HERASTRAU, IAR MITSU ZICEA CEVA DE DUPA-AMIAZA. STABILESC EU O ORA SI ANUME 16. ASTEPT ALTE PROPUNERI SI VOTURI.

ABIA ASTEPT SA NE VEDEM SI SA VA STRANG IN BRATE!

Cretz, la studio mergem pe 26 si am vorbit cu Dani sa-l sun pe 23 sa stabilim ora. Abia astept sa te cunosc, dar mai ales pe Mariuca.

Pupici.

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga



de acord cu Herastrau iar ora 16 e tocmai bine. si eu vroiam dupa amiaza. sa vedem ce mai spun si fetele.



Mari de Daria Maria

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

botez Daria

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput