Mamici norocoase de sept-oct 2008 (78)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

neata!
mama ce meci / meciuri nasoale am avut ieri seara. CD, eu am tinut cu Romania, dar si putin cu Franta... Romanii au jucat ca niste cizme, in schimb francezii au avut mare ghinion. ce m-au enervat italienii! asta este, punem punct la Euro 2008.
dar pt mine nu o sa fie chiar punct, avind in vedere ca am colegi din aproape toate tarile, asa ca la fiecare meci o sa am pe cineva care se va bucura sau se va intrista. Eu acum tin cu Rusia:) ma omoara suedezii, mai ales ca am o gramada din astia in echipa mea.

Bitza, tu cind vrei sa treci prin Budapesta? daca treci in timpul saptaminii ne vom vedea, insa in weekenduri vom fi plecati. hai ca m-ai facut curioasa, eu am multi fost colegi plecati in strainatate, ar fi chiar culmeaa sa fii unul dintre ei. ai facut liceul in bucuresti?

kristin, chiar ma intrebam pe unde esti. ce dulce a fost fetita ta!!!! felicitari pt baby boy care traieste pe picior mare.

angelynna, multa sanatate, ai mare grija de tine.

andy_galro, felicitari pentru bebe in grafic.

ratonelu, eu as zice sa te duci la un alt doctor, mai ales ca al tau este un miserupist. poate sa nu fie nimic, dar uite si tu cite fete au avut probleme de la contractii.

voi mai stiti ceva de kid, kllemi, zimbetmic, danucu?



28+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

quote:
Originally posted by anca81

300, cum se cheama crema Bioderma pe care ti-ai luat-o? Eu sunt acum in curs de prospectare, mi se termina crema de zi iar produsele Bioderma chiar imi sunt pe plac. Tenul meu este uscat.




ancutz nu eu eram cu bioderma :) ma bate gandul sa incerc si eu. Eu initial incercam uns er artistry de la amway, care la cosuri merge foarte bine, dar n-a dat rezultate la brobonelele de pe piept, ceea ce m-a facut sa cred ca numai cosulete nu erau.

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

'Neatza burtici!!!
Vin si eu la , ca sunt la birou si imi cam pica ochii in gura si am si o stare mai nashpa, cred ca pe la pranz o sa plec acasa!
Ce mult ati zumzait!! Am citit si eu pe sarite, ca nu reusesc sa tin pasul cu voi

Andy_garlo, felicitari pentru bebe baietel grasunel!Sa o tina tot asa pana la sfarsit!

Sambata trebuie sa merg si eu la eco, am emotii, sper ca totul sa fie ok cu bebe al meu si sa vin si eu cu vesti!

Am si eu o rugaminte, ma treceti si pe mine in listuta, ca am vazut ca nu sunt pe acolo, o sa mai scriu o data datele mele, ca nu mai stiu la ce capitol le-am pus. DN:28.07.1979, UM: 08.01.2008, DPN: 14.10.2008. Si as mai vrea si eu sa stiu cum pot sa vad pozele de la contul comun si poate sa pun si eu cateva poze, pls!!

V-am pupacit!!! Sper sa mai intru mai tarziu sa vad ce ati mai zumzait!

Aurora 23+, mamica de viitor delfinas


http://md.lilypie.com/LID2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

fetelor,multumesc pentru raspunsuri.
o sa stau cunmintica(adik 9ore pe zi la munci)...iau nospa....si mai vedem.
anca,si eu cred ca te ajung.seara am si la 10minute....
dar las ca trece.....sper.
in afar ade contractii am un bebe.....ffff raaaauuuuuuu....si zvapaiat.aseara se terminase si meciul si el zguduia burta din toate incheieturile .....o durea pe ma-sa mult,dar nu-i pasa....nici certat ,nici mangaiat ...nu-i convenea nimic.

carla,26+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

piolica, aurora multumesc...si eu va doresc bebei sanatosi si frumosi si sa vina la termen!

25+Andrei
BEBE al nostruAMR 15 saptamani !!!
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

ratonelu, pai bebe al tau dadea goluri, vroia sa ajute echipa Romaniei, el era deja in prelungiri!!!
cum adica sa stai linistita la scirbici? eu nu vreau sa insist, insa du-te si la un alt doctor, daca vezi ca no spa nu da rezultate.

28+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

300, scuze . Boo spunea ca si-a cumparat Bioderma. Deh, neuronul gravid, uit ce citesc de la o pagina la alta

O burtica mititica

28+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

Anunt important!
Intalnirea gravidutelor de sept-oct 2008, Partea a-II-a, Parcul Tineretului, vis-a-vis de terasa Inncontro, terasa cu scaune rosii si pietris,sambata, ora 18

Vasile
21+

bibinika
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

ratonelu cam mult pe la munci cu contractii din astea,ar trebui sa te odihnesti mai mult.BB tau va fi un copil plin de energie,cam asa cum e in burtic asa e si afara
andy_g si eu te-am felicitat ptr bb,dar pe mine nu m-ai vazut

26+bbelina

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

aurora,tinem pumnii!!!
piolica,ce microbista esti!


carla,26+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput