Sezatoarea canadiana (94)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


pai Try nu stiu ce profil ai tu, dar eu te-as angaja urgent la firma mea ca adjointe president la ce frumos sintetizezi

acum ca au scris fetele (mersi!) parca ma atrage si pe mine Grandby, odata vara asta (care vara? :((

http://www.floriinro.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


helooo, acuma vad ca te-ai ales si cu ratusca, felicitari moderatoarea !!!!!

http://www.floriinro.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Try, meriti ratusca. F. frumos sintetizezi.

Weekend placut, altceva n-am de spus.
A, ma bucur ca Victor intra in vacanta si el la fel.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Try

Cu vremea asta, eu cam intrasem in panica zilele trecute, ca nu aveam haine potrivite. Cu manec scurta inghet in biroul asta, insa in metrou e foarte cald. Asa ca ieri am mai trecut pe la Reitmans si am mai luat doua sacouri la pret ridicol de redus. Asa ca am si eu cu ce sa ma imbrac vara asta.....
Si azi ca sa puna capac la toate, mi-am luat o inghetata si m-am dus afara sa o mananc si mi-a inghetat mana pe paharul de inghetata

Si eu vreau sa iesim la Granby, dar cand o sa vina vremea mai placuta.
Dar pt. un copil mai mic, ca Marc care e mai bun Parc Safary sau Granby? In sensul sa vada animalele, sa aiba unde sa alerge putin.Si daca o sa fie cald, sa faca putina baie.

Cadoul primit de taticul lui Marc,de ziua tatilor, o feliciare facuta la gradinita , pe care era imprimat piciorul lui Marc. Asa m-am prins de ce a venit acum vreo luna acasa plin de vopsea albastra pana in pampers.......

Neliasanatate, vezi sa nu fi racit cu vremea asta.
Si bafta la examene.

Mihaela

[www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 2 Ani

[www.onetruemedia.com/my_shared?z=196cc7766eb32af94624d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 1 An
www.dropshots.com/mikiion" target="_blank">filme si poze 2006-2008
www.dropshots.com/mikiion2008" target="_blank">filme si poze mai 2008-

Virsta Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

try, m-am prins si io cumva ce-i cu ratusca. Brava tie!
Apai nu-i greu ca nu-s chiar cacofonii alea, da' mi s-a parut funny in context sa intind un pic coarda).

Donia, de la Rogers video store am luat setul. A fost $49+tax. Poate la walmart sunt si mai ieftine.

Talkinf about $49... Daca va zic ca mi-am luat belete de avion pana in franta cu 49 de lei bucata voi ma credeti??? Exact cat setul de Indiana Jones! Bene, taxele's un pic mai mari... asa ca amr 25 si pe-aci mi-e drumul...

khristin, tare dulce-i bebelul din cum il descrii!


Common sense is not so common...[Voltaire]
Miss DJ inside-out 'n stuff ...   www.youtube.com/view_play_list?p=EA34EC6CE820927B" target="_blank">...   ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Am uitat...

Nu mai stiu care ati fost cu cravata de hartie ca cadou (try, asta e!), da e geniala aia!

Nelia, sper ca te simti mai bine, iti tin pumnii luni, si sa vin odata vacanta la tine!


Common sense is not so common...[Voltaire]
Miss DJ inside-out 'n stuff ...   www.youtube.com/view_play_list?p=EA34EC6CE820927B" target="_blank">...   ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Try, stii ce am facut eu ieri? M-am dus in urma ca sa depistez de cind ai ratusca... si vad ca o aveai si in ianuarie, deci nu e noua. Dar eu nu am vazut-o pina acum! Ca voiam sa te felicit si sa-ti spun ca o meriti, moderator mai bun ca tine nici ca exista, dar nu voiam sa fac o gafa si sa te felicit pentru ceva intimplat acum cine stie cind si neobservat de mine. Deci, ai primit-o acum sau o aveai? Ca de asta nu pot eu citi, ca ma framinta cum se numea pasta de dinti cu care am spalat-o pe Tudora in Romania pentru fetele de la subiectul Tudorei si daca tu aveai ratusca sau nu. Si ar mai fi si faptul daca am fost la Gradby sau nu, eu zic ca da si nu ne-a placut cine stie ce, dar s-ar putea sa se fi numit altfel locul unde am fost noi. Mie nu-mi plac gradinile zoologice, noi am fost si primavara si nu arata prea bine pe acolo, tot mila mi-a fost de animale, nu suport sa le vad in gradini zoologice. Dar chiar daca nu mi s-a parut cine stie ce, a fost o iesire, recunosc, dar atit. Nefiind cald de parc acvatic, nu stiu cum e acesta. Am si niste poze prin album, poate cine le-a vazut sa-si dea seama daca e Grandby sau alt parc... noroc ca nu stie Octav, ca iar s-ar mira, nu tin minte pe unde ma duce si gata, ce mare lucru... Dar s-ar putea la fel de bine sa fi vrut sa mergem la Grandby si sa fi ajuns in alta parte, mai aproape si de aceea sa tin minte ca am fost... nu stiu!

Am vorbit cu mama mea, cu Agata nu, ca era prea ocupata sa se balaceasca in noroi cu celelalte doua verisoare ale ei. Nici nu prea m-am inteles cu mama, pentru ca era o galagie si o veselie acolo... E fericita, fetita mea!!!

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

mqqm, da-mi si mie te rog detalii despre biletele alea,
danke,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Ana, multumesc pentru sugestii si poza, ce frumos razi, din toata inima!

maru, mQQm, multumesc pentru lamuriri cu Indiana Jones. Il iau si eu, e bun la casa omului (meu), ca maine poimaine vine Craciunul si ma trezesc in pana de idei.

mQQm, da, mai spune cu biletele alea, ca e de groaza!
Ideea cu cravata a fost la scoala la Roxana, a iesit tare draguta.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Marci de lamuriri mqqm esti o scumpa ca intotdeauna.
Ca toti vorbiti de Indiana Jones,
Eu le-am luat la baieti asta:
http://www.amazon.com/Adventures-Young-Indiana-Jones-One/dp/B000VDDDVE
anul trecut de craciun si au fost super multumiti. Sint vreo 10 DVD-uri pe serie cu episoade luuungi,
Acum a aparut si voluml 3,
hug canadience,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput