Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (155)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Maruntzika si Puppi, bine ati revenit.

Papanash, eu voiam sa il tin acolo pe post de tarc.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Luy, Roxana

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:


Luy,

ce mica-i lumea asta ! sau sa spun c-am fost cam multi in an ?! an bun 1997 :)))

eu nu reusesc sa tin pasul cu voi , citesc din 2 in 16 , dar stiu ca daca cer ajutorul am unde-l gasi ! nu perii pe nimeni , chiar ma bucur ca existati !!!
Mi-am bagat nasul in poze si mi-ai parut cunoscuta ( mi-a ramas memoria vizuala , in rest m-a atacat rau batranetea !)

data viitoare cand va intalniti m-as abona si eu si fac tot posibilul sa ma tin de cuvant!

Ema , mamica lui Sebastian ( 21sept 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

donsoara marunzescu, si eu te strgasem:))
canmd vii la munte sus?



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

greyeras, de ce nu v-a placut la Valea Doftanei, a fost naspa cazarea sau ati nimerit grup de galagiosi ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sim, ai testat frigi ?
tu in tot iuresul de zi cu zi il iei si pe Stefan cu tine ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rodi, foarte frumoase poze, stiam eu ca ne pregatesti ceva frumos cu Darius.....

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Ghighi a mancat si piure din cartof cu conopida de la baby point, i-a placut, io cand i-am pus cartof in orice combinatie n-a mancat.
are niste bubite mici pe burtica si pe spate, sper sa fie de la caldura, acum doarme si daca se accentueaza mergem la control. Am pus si 10 minute AC, e deja f. cald la etajul 8, tre'sa pun alte jaluzele la balcon, mai groase....

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by papanash

Sim, ai testat frigi ?
tu in tot iuresul de zi cu zi il iei si pe Stefan cu tine ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi



Am testat, e OK. O sa fac sambata asta un test extins la un gratar la casa .

Stefan merge mereu cu mine, nu am cu cine sa il las si sincer nici nu l-as lasa. E invatat sa merga la banca, la notar, la servici la mine, la casa (sa vezi ce vorbeste acolo cu muncitorii, eu ma distrez si le spun ca le da indicatii ), la cumparaturi, spalat masina, dentist, service auto. Deja stie ca daca ne apropiem cu caruciorul de masina urmeaza o plimbare si da din maini si picioare de bucurie. S-a adaptat perfect, serveste masa in carucior daca e nevoie, dar de obicei incerc sa fac programul de asa natura incat sa fim acasa la orele de masa si somnul de la pranz.



Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

MARUNZIKA,

Bine ai revenit, draga mea. Vreau si eu poze cu voi!


Luy, luni dimineata sa ramana atunci. Eu fac in asa fel incat sa pot daca stabilim asa. Pe la 9-9.30 sa zicem?
Gabitz, am vazut pozele, super. Hai sa reusim si noi cu intalneala aia pe care o tot planuim.
Ceamica, iti dai seama ca eu eram mai ingrijorata ca tine avand termenul de comparatie in casa. Dar fii pe pace, ca se dezvolta si copiii nostri si curand ne vom plange ca nu stau locului.

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput