Mamici norocoase de sept-oct 2008 (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anis spune:

mama mia ce verva aveti la scris...acum 3 z eram la alt capitol...si la pg 2...nu va fac fata e clar
mor de placere bebe misca ciar acum..

*** AniS ** 20+ ***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***
IUBIRILE MELE

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Buna albinutelor Imi pare rau sa aud de certuri si suparari pe forum, si eu am stari de melancolie dar sotul meu reuseste de fiecare data sa le alunge. Certuri noi nu prea avem, mai ales acum in perioada asta, ne intelegem de minune si sincer, ma bucur tare mult ca-l am langa mine. El si mama mea sunt cei doi "piloni" pe care ma bazez acum, altfel as fi pierduta in spatiu

Alina, deci pana la urma e !!! Alexa ce spune? Eu te felicit oricum, iti doresc sarcina usoare in continuare si sa creasca piticul sanatos si voinic!

Miruna, multumesc pentru raspuns Mai am cateva luni bune la dispozitie sa gasesc si eu o varianta pentru transport.

Danucu si sper sa treaca starea de melancolie!

toate burticile si va doresc un weekend placut



O burtica mititica

26+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

fetele, la mine de cand cu hormonii de sarcina, sotul este pe taci si inghite. Cand nu mai poate rabufneste si dupa, sa vezi ce uraturi si strigaturi hehehe.....Si asa bine ma simt dupa ce tip oleaca.... In perioada sarcinii am facut ceva de care mi-e rusine si acum: m-am batut pe strada! da....eram pe trecerea de pietoni la unirii, aveam cam 10-12 saptamani de sarcina si o tipa, venind din sens opus m-a lovit in stern, de mi-am pierdut suflul. Avea ochelari de soare pe nas, era ora 9,30 dimineata si un buchet de flori in dreapta, cu stanga m-a lovit. Gandindu-ma ca putea sa ma loveasca in burta,eram si paranoia rau cu sarcina, am apostrofat-o: vezi pe unde mergi, scoate-ti ochelarii de pe nas si ea ........m-a injurat urat de tot. Atunci am vazut negru, m-am intors si m-am infipt in parul ei, avea si o coada lunga si am vrut s-o lovesc cu piciorul, ea s-a ferit, totul spre deliciul soferilor care asteptau sa trecem si care-mi strigau(vazusera faza) s-o las in pace ca-i nebuna, etc. Cireasa de pe tort era politistul cu fluierul in gura care a vazut toata faza si nu a schitat nici un gest decat de fluidizare a traficului, ceva de genul : omorati-va dar pe trotuar.
Seara i-am spus sotului si am avut toata aprobarea luidar acum parca mi-e rusine oleaca

Vasile
18+

bibinika
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Felicic esti mortala!!!

Andreuta si Rain_lover un si din partea mea, cu putina intarziere

Denisa, ce mai faci? N-ai mai intrat pe forum, sper ca esti bine

O burtica mititica

26+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

avem sarbatorite? ohohoho...... atunci
rain lover si andreutac(special, stii tu de ce) !
sa aveti parte de tot ce-i mai bun in viata si sa va tineti in brate bebeii sanatosi si mancaciosi!
la multi ani!

Vasile
18+

bibinika
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Felicic, ieri a fost ziua lor, dar n-am mai intrat dupa masa, asa ca le-am spus azi - cu putina intarziere.

O burtica mititica

26+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Supertare felicic bine i-ai facut! Eu m-am limitat la o imbrancitura blanda cand mi-am simtit burta amenintata, sau la cate-o apostrofare in autobuz gen cucoana muta-ti geanta ca ma strivesti. Da ce le-as bate si eu... Mai ales pe motzatele ca aia descrise de tine.

M-ai facut sa rad, multumesc.

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mami de Alexa felicitari!!!!!! pentru bebe boy. Moamaaaaa da multe mai suntem

andreutac si rainlover
LA MULTI ANI!!!!!!!

300, eu imi platesc facturile online (pe Riaffeisen, acum depinde unde si daca ai card de salariu) este simplu si nu mai necesita deplasare, iar comisionul este mai mic decat la alte banci.

Acum , va las ca am treaba multa ca maine plecam si bineinteles ca eu am lasat totul pe ultimul moment.

Asa ca sa va regasesc cu bine pe toate si cu bebei grasunei si miscareti. Mulyti la toata lumea



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
25+ Cuculetz Andrei

ARE MAMA UN CUCULETZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

quote:
Originally posted by monica_dicut

300, eu imi platesc facturile online (pe Riaffeisen, acum depinde unde si daca ai card de salariu) este simplu si nu mai necesita deplasare, iar comisionul este mai mic decat la alte banci.

Acum , va las ca am treaba multa ca maine plecam si bineinteles ca eu am lasat totul pe ultimul moment.




Distractie placuta. Si eu imi platesc facturile online sau cu cardul, am ING, dar astia de la electrica sunt mai smecheri, accepta doar ordin de plata cu cod client scris nu stiu cum si drept urmare trebuie sa ne cam chinuim sa ajungem la ei. Cam trist.

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Monique, ce faci pe forum??? Treci la bagaje! Ce bine de voi ca plecati, tare mi-ar placea si mie o iesire la mare. Iti doresc concediu placut si sa creasca mare Andreiut! Multi din partea mea.

O burtica mititica

26+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput