Mamici norocoase de sept-oct 2008 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by 300

Nici macar n-a fost o cearta. Ma seaca starile astea. Am mai patit-o acum vreo 2 saptamani, macar atunci eram singura si n-aveam pe cine speria.

Stiti daca azi e deschis la electrica? de cand lucrez dimineata nu mai apuc sa-mi platesc facturile.

21+



las ca va impacati...am si eu stari din astea cu caru'

daca nu e deschis cred ca poti plati si la posta

21+ - posibil baietel

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

_irina e adevarat si ce spui tu. Insa o mare parte din reactiile noastre sunt si exagerate de hormoni. Ma simt ca si cum as avea PMS

Sotul meu e un tip foarte rezonabil, se si rasfata, dar ma si rasfata. In ultimele saptamani a lucrat foarte mult si fara libere, si sunt constienta ca timpul nu este de partea noastra acum. Cu toate astea, mi l-am simtit alaturi tot timpul. Incercam sa profitam de fiecare moment posibil impreuna.

Acum, daca nu era chestia cu pozele, era altceva cu siguranta. Nesansa a facut sa-mi vars naduful pe el. Desigur nu ne-am 'suparat' nici unul, am si vorbit in cateva randuri cu el dupa accea pe net si la tel si stie ca starea mea generala e una proasta si nu din vina lui. Acum ma straduiesc sa nu-l fac sa se simta vinovat ca nu e langa mine, pentru ca vad ca se preconizeaza o asemenea stare si din partea lui si e posibil sa nu mai mearga maine la lucru. S-a anuntat la serviciu si pentru azi si pentru maine, si, desi ii va fi greu, vreau sa ajunga acolo, nu sa isi ia liber pentru o plangacioasa. Daca vrea liber, sa fie din considerente de odihna.

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

angelynna dar vioaie mai esti. Ma asteapta si me mine treburi de-astea, dar nu-mi vine deloc sa le iau in brate. Mai degraba as iesi un pic pe-afara. O fi deschis la elecrica? Macar la aia de pe hristo botev, din centru, ca asta de la petre ispirescu stiu sigur ca nu-i!

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
laura, multumsc
la noi iar e cald. avem program de shopping, cadou pt ziua de miine, pt alexa.
am facut o prima achizitie pt , aseara, un body

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Hey Alina!
Uau ati facut shopping ptr.bb ,ne-ati intrecut eu n-am cumparat nimic inca.Ce-i cumperi la printzesa de 1 Iunie?
Si la noi e cald,m-as duce la piscina ptr Andy....mai vedem.

23+bbelina

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by 300

angelynna dar vioaie mai esti. Ma asteapta si me mine treburi de-astea, dar nu-mi vine deloc sa le iau in brate. Mai degraba as iesi un pic pe-afara. O fi deschis la elecrica? Macar la aia de pe hristo botev, din centru, ca asta de la petre ispirescu stiu sigur ca nu-i!

21+



nu stiu daca e deschis, nu ai numarul lor de telefon sa suni ?

21+ - posibil baietel

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

ba ai drepate angelynna, au un call center. Dar cred ca o sa o trimit pe sora-mea sa o plateasca pana la urma. mi-a pierit tot cheful sa alerg dupa facturi. Au sunat dupa mine de la scoala. Incercasem sa le zic ca nu ajung dar nu raspunsese la telefon nimeni.

Sunt curioasa de ce ma simt dimineata ca injectata cu adrenalina. Inainte de sarcina ma trezeam foarte greu, acum in schimb sar din pat.

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

asa mai sunt si eu...mai ales de cand sunt mai mult singura

21+ - posibil baietel

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

laura, lasam la latitudinea don'soarei sper sa nu ma sece prea tare de bani

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Mami de alexa ai o fetita dulce tare. Surioara mea seamana un pic cu ea din ce-am vazut in poze. Desigur, e mai mica Raluca decat Alexa. Sa-i cumperi ceva frumos :)

21+

Mergi la inceput