Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Ema, Andrei al meu nu a facut niciodata enterocolita... (desi a fost si la gradinita si acum e clasa I... deci a intrat in colectivitate pe la 3 ani si ceva).
Eu nu cred ca o sa-i fac totusi lui Luca rotarixul, ca am citit despre el si chestii mai naspa, si m-am speriat...

Tinna , mami de doua minuni, Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)


Poze Luca la botez NEW
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Am facut eu pe prima pagina lista cu sarbatoritele lunii iunie. Sper ca n-am uitat pe cineva...

Tinna , mami de doua minuni, Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)


Poze Luca la botez NEW
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Tre' sa fug acum ca-mi plange puiul... Va pupicesc.

Tinna , mami de doua minuni, Alexandru Luca (14 feb. 2008) si Andrei Florin (1 ian. 2001)


Poze Luca la botez NEW
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/" target="_blank">Poze cu iubirile mele
Povestea nasterii lui Andrei
Povestea nasterii lui Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Fetelor, mie imi vine sa plang non stop! Sora mea, care are 24 de ani are chist ovarian de 6,69 cm!! I-a dat doctora tratament o saptamana, poate se retrage si i-a spus ca daca nu se retrage sau se sparge trebuie s-o opereze! Nu-mi vine sa cred ca surioara mea e bolnava. Cat de grav este? Ati mai auzit pe cineva care s-a operat de chist?

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

Fetelor, mie imi vine sa plang non stop! Sora mea, care are 24 de ani are chist ovarian de 6,69 cm!! I-a dat doctora tratament o saptamana, poate se retrage si i-a spus ca daca nu se retrage sau se sparge trebuie s-o opereze! Nu-mi vine sa cred ca surioara mea e bolnava. Cat de grav este? Ati mai auzit pe cineva care s-a operat de chist?

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga



imi pare rau ca e bolnavioara sora ta. eu la 21 de ani am avut un chist 4/5 cm si am refuzat sa ma operez. dupa 3 luni de tratament s-a retras,deci se poate .sanatate multa

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
ATAT SUNT DE MARE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI
www.youtube.com/watch?v=dXBSwBRXcE0" target="_blank">NU TE VOM UITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

Fetelor, mie imi vine sa plang non stop! Sora mea, care are 24 de ani are chist ovarian de 6,69 cm!! I-a dat doctora tratament o saptamana, poate se retrage si i-a spus ca daca nu se retrage sau se sparge trebuie s-o opereze! Nu-mi vine sa cred ca surioara mea e bolnava. Cat de grav este? Ati mai auzit pe cineva care s-a operat de chist?

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga



Imi pare rau pentru surioara ta.
Am o prietena care s-a operat de chist si este OK. Dar mai bine face tratament si mai asteapta poate se retrage, asa a fost si in cazul matusii mele.

Sanatate multa.

Cristina, mami de Antonia (29.01.2008)
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%200/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

miki, eu am avit chist ovarian la 18 ani, ma-m operat si uite ca am si copil, la mine se sparsese si a fost mai complicat imi era frica sa nu mai pot face bebeio dar se pare ca e ok, mai ales ca am ramas de la prima incercare, si de atunci am mai luat diane 35, si nu am mai avut deloc


Louiza mamica de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 4 luni, 3 saptamani +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Ma-m grabit sa-i raspund lui miki si am uitat sa va salut, Neata cu intarziere fetelor.

La mai multe lunite sarbatoritilor de azi.

miki, eu zic ca, cu un tratament bun se retrage, asa stai linistita, si sa nu faca sport sau efort gen abdomene

Louiza mamica de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 4 luni, 3 saptamani +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Miki un pentru surioara ta; si eu stiu pe cineva care s-a operat (cand avea 20 de ani) si acum are 2 copii (acum are 31).
Dar poate n-o sa fie nevoie de operatie.

Roxana si Adela !
Ingerasul nostru
Poze
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Miki multa sanatate surorii tale. Sigur se va resorbi chistul, dar eu stiu ca trebyuie tratament pe cateva luni, nu doar pe o sapt.
Roxana si eu cam am emotii, dar vom fi 4 familii cu cate un copil (doua fetite de 1,7 ani si un baietel mai mic cu 1,5 luni decat Thea) si sper sa ma descutrc!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Am 2 luni
Poze noi
Am reusit s a ma intorc pe burtica - filmulete

Mergi la inceput