Pacientele optimiste si gravidutze Dr.Tutunaru 60

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Mada, Feli, mersic pentru voturi fetelor !

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Magdita, profit, cum nu? O zi da una ba... Ieri am ajuns acasa pe la 22:30 si ma durea capul foarte rau. Imi zice: azi iti dau pace ca vad ca nu te simti bine... I-am spus ca nici sa nu se gandeasca, si ce daca ma durea capul. Deci prestat la zi si trecut durerea de cap...

Maine e iar al meu, hi hi hi...

Pup,

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Fetele, asta e capitol aniversar: numarul 60 si Magdita prima data moderator!!! Deci, sa il sarbatorim cum se cuvine: cu multe anunturi de burtici!!!

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Bravo, Feli, asa cum te-am invatat, o zi da, una ba. Asa practic si eu

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Aerlilian, te-am trecut pe prima pagina, la viitoare gravidutze. Asteptam vesti azi de la eco !

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Feli, intr-adevar,e capitolul cu nr.60 si eu pentru prima data moderator. Ma gandesc ca nu e nimic intamplator, sa ne ajute Dumnezeu sa fie un capitol plin de noroc si sa auzim de cat mai multe gravidutze fericite !
Machus pentru vot !

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

neatza fete dragi,

azi m-am trezit tare bine dispusa, ca e vineri si pentru ca plec la mare. abia astept.....

aerililian, bine ai venit printre noi. O sa vezi tu ca tutu te va ajuta sa va impliniti visul. Sa stai cat mai putin pe aici si sa dai fuguta repede la odisee, ceea ce ne dorim si pentru noi toate aspirantele.

fireyes, sunt o fata tare ascultatoare, drept pentru care nu mai fac nimic pina nu vorbesc cu Tutu. Sa stii ca nu eu eram eu cea cu testele de ovulatie ca si eu sunt de parerea lui Felix, ca tot monitorizarea prin eco e cea mai buna.

rocsy, gandeste-te ca acum, ca te-au navalit rushii inseamna ca esti tot mai aproape de inseminarea care va fi o reusita de data asta

dragele mele precum a zis si magdi, e loc pentru toata lumea in concurs. Sa dea Doamne sa fie cat mai multe castigatoare

ubi, m-am distrat tare de ce ne-ai povestit de sotul tau. Sa vezi tu de nu faci tu pina la urma gemeni, un baiat si o fata, si asa vei si fericita si tu si sotul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaa fetiliiiiiiiii
mai ce vorbarete sunteti de dimineata

Feli...sa ii dai si vitamine ceva sotului daca il devorezi in halul asta mai cu mila, mai cu mila
Ubi...asta-i problema, sa ramanem noi ca face el fatza, lucram si in schimbul de noapte daca e nevoie
Magdita..
Rocsy...ne rugam mult pentru tine, de data asta vine bebe
Georgi...pupici moldovenesti
Tuturor o zi minunata!

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

fetelor nu stiu ce naiba se intampla cu rusii astia ca nu navalesc cum trebuie si ma incurva. sa va explic .luna trecut la fel mi s-a intamplat. mi-a venit cate o picatura 2 3 zile. apoi cand mi-a venit prima zis normal m-a tinu atatea zile cat trebuia. sper ca ati inteles. ei bine acum la fel mi-a venit putin si gata. cand e prima zi la mine acum? daca normal sa zicem imi vine peste 2 zile si ma tine 8 zile ciclul in loc de 6? acum ce fac? v-am ametit asai? dar nu stiu de cand sa iau clomifenul. si mie tot de la stimulare mi se trage.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Mada, i-as da eu multe sa inghita da, vorba lui, doctorii si tiganii sunt cei mai rai pacienti.... Si al meu e doftor...

Inghite acum doar Tribulus si l-carnitina, chiar se bucura ieri ca nu mai ia atatea pilule desi el e cel "defect"...

Pup,

Felix

Mergi la inceput