Povestea nasterii lui Stefan

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Laura, Raca, Tecky, multumesc frumos de aprecieri.
Mi-as fi dorit sa am un pic mai mult talent narativ, ca sa pot reda toate emotiile si senzatiile pe care le-am trait atunci...

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Eeee...uite peste ce poveste frumoasa am dat! Intr-adevar ai avut o nastere grea, bravo pentru curajul tau! Sper sa se estompeze amintirile neplacute, si al doilea "strumf" - poate o strumfita, de data asta? sa vina curand!

Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Stancutza, . peste doi ani, daca nu imi piere curajul, o sa vina si bebe 2. si musai vreau fata!!!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Anca ce greu si frumos a fost! Sa iti traiasca mandretea de baiat si sa fiti o familie fericita! cat despre al doilea bebe, nu-i nimic daca va fi tot baiat ca Stefan oricum e frumos ca o fata!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Felicitri, Anca, pt bebe Stefan! Sa va traiasca si sa fie sanatos. Chiar daca a fost greu, bucura-te ca s-a nascut la termen, sanatos si ai putut naste natural. Mie mi se arata sigur o cezariana, un copil prematur si o nastere cu risc maxim pt ca am placenta praevia totala. Ce n-as da sa fiu si eu sanatoasa, cu placenta ok si sa pot aduce un copil pe lume la termen si in siguranta... Esti o fericita!
Doamne ajuta ca la bb 2 sa fie macar la fel de bine daca nu si mai usor decat la bb Stefan.

Maya 26+ cu

Mergi la inceput