Mamici norocoase de sept-oct 2008 (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Neatza fetele.

Ce ziceti de nasterea in apa?
Am vazut un reportaj la TV despre o clinica din Brasov unde au posibilitatea aceasta.
Mie mi se pare tare interesant...voi ce parere aveti?

Aveti idee daca mai e si prin alta parte in afara de Brasov? Mai aproape de Bucuresti...?

Mersi mult!

Multa sanatate!

25+
bobo junior

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Buna dimineata burtici,

mi-a fost dor de voi de aseara pana acum si vad ca ati scris deja 3 pagini, mari zumzautoare mai sunteti

sunt un pic mai bine dispusa fiindca am dormit un pic mai bine desi m-am trezit pe la 1.30 si pe la 2.30 dar api am dormit pana la 6.30 fara sa ma mai trezesc

insa cred ca ma apuca paranoia si pe mine cand va aud cat de mult misca bebeii vostrii si cat de grasuti sunt Irinuca mea ieri nu a miscat decat de cateva ori desi ea era prezenta mai tot timpul prin salturi la trambulina, si vad ca si acum de dimineata mi-a dat doar 2 suturi. Cat despre ingrasat eu credeam ca bebelina mea este grasuta dar cand aud la voi de 600 sii de grame am senzatia ca stam pe loc

Despre pozitii de dormit si eu sunt ca Andreea and ma culc pe stanga si ma trezesc ca sunt pe spate .

Tineti-mi pumnii astazi ca am examen la master si in plus semnez si actele pt noul apartament

Julax dulce si bine te-am regasit.

Angelinna gasta esti membra cu "acte in regula"

MMimi eu zic sa nu te alarmezi, de regula in sarcina apar diverse ciupersi care provoaca scurgeri destul de ciudate ca aspect, uneori galbui si gelatinoase, alteori incolore sau albicioase. Urmareste situatia si daca apare iar mergi la medic. si sanatate maxima.

Kristin bine te-am regasit, ma bucur ca esti bine si bb la fel ai grija cu zborurile.

Ramo felicitari pt programare, sa dea Domnu sa fie bine bine totul.

23+ Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Totul va fi bine daca gandesti pozitiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

in mesajul anterior am vrut sa scriu zumzaitoare dar mi-a iesit altceva

23+ Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Totul va fi bine daca gandesti pozitiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

buna dimineatza burticutze

muuh felicitari pt bb grasun si dotat

anca, ratonelu cum ati petrecut aseara IMPREUNA CU SOTII VOSTRI PROPRII SI PERSONALI ??

irina si eu am auzit de herbolax pt constipatie la gravide. dar nu m-as grabi sa iau acum cd exista atea fructe care pot sa ajute

alexam eu nu am auzit de brasov, dar nu se poate sa nu existe in ditai capitala nastere in apa. uite ce am gasit pe net : "in bucuresti se poate naste in apa la active center (in incinta hotelului bucuresti)"- masaj din 2006. suna si tu si vezi dc mai e valabil
Tel: 0722288856,Web: w w w . a c t i v e c e n t e r . r o (elimini spatiile ca eu le-am pus ca sa nu zica ei ca e reclama)

o zi buna va doresc



25+
AMR 99 zile

puiutz
pui
www.kodakgallery.com/PhotoView.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Ux=0&UV=875906701053_115887768111&collid=17579189111.393587768111.1210411304871&photoid=193587768111&folderid=0&view=1&page=1&sort_order=0&albumsperpage=&navfolderid=2008" target="_blank">burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata norocoaselor! cu sau fara cofeina. miruna felicitari pt baietel grasunel! cristina, bine ai revenit io la scirbici, astept pauza :)

alexa simami

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

mult Freshanana

Ramo dar esti super avansata cu pregatirile pt bebe, ce frumos ai deja patut (cu tot cu pisica dulce), multe hainute, dulapior pt bebe, foarte frumos
noi nu am luat inca nimic dar astept sa vina hainutele comandate pe laredoute

23+ Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Totul va fi bine daca gandesti pozitiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

clau, tinem pumnii strinsi scuzati mesajele mele fara spatii si alineate, dar scriu de pe tel mobil

alexa simami

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

yupii azi e ultima zi din saptamana 23+ de maine intram in 24

23+ Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Totul va fi bine daca gandesti pozitiv!

Mergi la inceput