Dulceturi si papanasi de sept -oct 2007 (149)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia_B spune:

Ca ultima noutate ne-am cumparat masinuta
http://good-times.webshots.com/photo/2475899500102603537iLwDBm
(dar nu o recomandam nimanui!)
si piscinuta
http://good-times.webshots.com/photo/2825466820102603537qwFEaS

si am mai cumpara cateva jucarii dar am observat ca preturile de la noi sunt duble sau chiar triple fata de preturile la aceleasi jucarii in strainatate. Suntem socati.

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia_B spune:

Erina, nu noi am fost in Turcia. O sa mergem la mare, la noi, in iulie-august, asa ca nu pot sa iti dau nici un detaliu

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Scuze am facut o confuzie. Si noi mergem la noi, avem rezervare de pe 14iulie.

Piscina e foarte frumoasa!!!

Masina are si Daria dar deja ma gindesc cu jale la bratele mele cind o trebui sa o imping.




www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia_B spune:

Ah, am uitat sa spun. Noi nu mergem de-a busilea, nici macar nu ne taram pe burta. Runi merge in picioare sustinuta, se ridica singura, se aseaza singura.
dar am si eu o obsesie, vreau sa mearga in 4 labute! De ce nu merge.....

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia_B spune:

Erina, multumesc.
Referitor la masina, daca e tot de la chico, iti spun sigur ca nu poti sa o scoti afara cu ea. E instabila si are si rotile de plastic.

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Buna,

am revenit si eu dupa o pauza f f lunga :(
Natalia nu e asa de maricica, dar macar (dupa atatea analize, ecografii, etc.) toti doctorii au ajuns la concluzia ca e genetic, fata e sanatoasa :)
Deci are 5720 gr si cam 65 cm.
Revin...

Mami de Natalia-13 sept. 2007
alte poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Salutare, salutare

Yaia, cu intarziere(si scuzele de rigoare) un La Multi Ani, si sa ai parte de tot ce-i mai bun.

Ana, concediu placut. Multa sanatate lui Vladi. Multumesc pentru urare, prima pe anul asta

Vazut si un Alex (de Alexpa) dolofan, iepuras si studios,
Tudor (de Yaia) in vizita in Romania, un zambaret scump, dar si suparat cand e vorba sa-si apere teritoriu(respectiv motzu`).
Un Tudor de (melania) in parc, in piciorasele golute, sunteti niste frumosi, nu mai vorbesc de poza cu cercelusi, ca am ras tare cu pofta.
Elizuca cea biciclista, si cocheta.
Stefanel, care a dat fuguta in gradina si a furat un bujor.
Dariuta dulcica, care papa de toate, incepand de la servetele pana la piscoturi…


Cecilia, ma omori fata cu performantele Cristisorului, auzi la ei…8 dintisori, na, ce sa mai zic…Bravo, sa fie sanatos. Ii place lui Cristi in leagan din cate se vede. Darius s-a cam plicitisit de el.

Betty, incearca cu olita, sunt mai mult decat multumita de rezultat, face kk de 2 ori pe olita, asta daca suntem acasa, ideea e sa se obisnuiasca, macar sa stea pe ea…ca mai e pana o sa zica : mamiii pipi

Luy, faci niste urari de milioane. Imi pare rau ca se tine raul asta de tine…sper ca esti mai bine acum

Mandarinuta, multumim de reteta, sa stii ca si Darius mananca(virgula) cartoful mai bine daca e pasat cu furculita, nu blenduit, parca ii place sa mestece…numai ca 2 dintisori nu prea ajuta

Lia, o scumpa Mirunica ta…si jucariile sunt frumoase, din pacate preturile sunt cam exagerate si la calitate


.....................................................
mamica de Dariusica (19 sept 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Va salut si eu pe fuga, incerc sa citesc mai tarziu din urma, desi cam greu ca vine sotul meu din perindarile in strainataturi si as vrea sa mai stau si cu el. Daca nu, recuperez maine la birou. Azi nu am apucat sa fac mare lucru la birou, dar am rezolvat cu concediul in Turcia, m-am infipt rau de tot in tanti aia de la agentie (am ales Calista Resort din Belek).

Fost cu problema mov la doctor si doctorul cica nu e asa mov. Hemoroizi sigur nu sunt, ei dau tot vina pe fisura cu pricina care nu se stie de ce e super inflamata. Mai incercam tratament pasnic 2 saptamani si cred ca tot la botox ajung. Alti bani alta distractie, ca nu intra in pretul initial al tratamentului.

Fata e bine, fara muci, am reusit cu greu sa gasesc si eu locuri la Medicover dupa amiaza, abia saptamana viitoare. In rest erau numai dimineata si numai la doctorite care nu imi placeau. Pana la urma mergem la Raluca Bogdan.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna si de la noi!

Yaia sper ca ai scapat cu brio de examen

Melania sar'na pentru info si detalii esti figura mare cu Carrefour-ul..dar la noi nici nu exista,am inteles ca o sa se infiinteze unul in Deva Frumosi cerceii lui Tudorica,poate-i imprumuta si lui Miru,ea inca n-a vazut modelul asta...si ce vesel e okiosul!

Am admirat-o si pe Runa Miruna in masinuta,tare dulce!

Roxana multa sanatate si tin pumnii sa scapi de problema mov cat mai repede!

Luy sper ca esti bine acum



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

micutilor sarbatoriti azi:

Ana Elena de mami bernix -- 9 luni

Ioana de mami carpatina -- 8 luni
Andrei de mami miaunici
Tudor Gabriel de mami carma
Dean de mami saphir


Mergi la inceput