MAMICI si GRAVIDUTE de ITALIA (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

offff,mai fetelor
Satula mai sunt si eu de rasismul asta din italia.
Oricat de serios si harnic ai fi la locul de munca,tot stranier si imigrant te numesti.din lumea a 3-a
Iar daca esti italian,poti sa-ti faci de cap la locul de munca si sa tragi chiulul ,ca ti se permite.
De abia astept sa mergem in Ro.

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

grazie mille ragazze per gli auguri !!! per tutte quante !!!

***************************************
Simo fericita de Tobia 12.12.2007
www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/" target="_blank">Album & www.onetruemedia.com/shared?p=5cd748d10922250f16a83d&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Video
***************************************************************************
Votati-ma va rog:www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4016&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4234&Itemid=51" target="_blank"> aici , www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4015&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4019&Itemid=51" target="_blank"> aici si www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4018&Itemid=51" target="_blank"> aici Multumesc !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

TANTI AUGURONI Guilia (KATIAPAM) Anais Iasmina(RALUK) Sonia(ROXALI) Giulia(CRISTINA) Stefania (SLIMATEI)

***************************************
Simo fericita de Tobia 12.12.2007
www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/" target="_blank">Album & www.onetruemedia.com/shared?p=5cd748d10922250f16a83d&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Video
***************************************************************************
Votati-ma va rog:www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4016&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4234&Itemid=51" target="_blank"> aici , www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4015&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4019&Itemid=51" target="_blank"> aici si www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4018&Itemid=51" target="_blank"> aici Multumesc !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

simo cu intarziere si cu iti spun si eu
la multi ani! si multa multa fericire...

tanti,tanti Auguri! si micutei Anais care azi mai adauga o lunita

fetelor va las cafea proaspata..probabil ca azi nu voi fi prin preajma ...

petro asteptam sa revii... hai cu netu'...

vlada ..un alt park de distractie ar fi ..am auzit ca e super...http://www.luneur.it/ e undeva la Eur.. dar momentan sunt inchisinoi inca nu am reusit sa mergem..cu toate trebile care le avem..acum cu bebe mic..nici nu stiu cum va mai fi..dr o sa mergem intr-o zi...

va urez o zi frumoasa! si mai dau o doza de cafea


Stefania X2 (22.12.07), eu, broskutz :) ,
+/-4 lunite,...si dupa 4 lunite
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Salutare fetelor

multumesc pt auguri

scuzati pt intirziere

Simonicutza- multa sanatate si fericire

Stefania si Sonia sa cresteti mari si frumoase si mamicile sa fie mindre de voi
Raluk-auguri pt Anais fetita mare,imediat faceti primul vaccin
ce mai trece vremea si noi ne indreptam spre primul an urmatoarea aniversare
si cum nu am avut timp auguri lui Alex a lui Mamii si Saretei a Mikutei
nu stiu cit timp mai am de stat la pc dar va pup pe toate si sa ne scriem cu bine din it



ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana7mi spune:

buna dimineata mamicilor!

multam' de password. In sfarsit am reusit si eu sa citesc posta privata.

ginger, in sfarsit, am reusit sa-ti fad si eu nazdravanii; sunt superbi.
Vazandu-i ma bate un gand ... dar pe moment imi ajunge Ale (face cat 2 ).

pupicei la toate mamicutele (aveti copilasi frumosi!!!!!!) si viitoarelor mamici.


voi reveni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

si Stefania multumim de .

ANAISsa cresti mare si frumoasa si sa prinzi in buchetul vieti cit mai multe lunite si ani multiii!

Micio insanatosire grabnica lui EDU la baiat si lui mami.


Fetelor si faptul ca italieni ne cred din lumea a 8 a in parte este si vina unor romanii care ptr a le mari salariile seful incepe sa se plinga ca "acasa nu au nimic,ca datorita lor(a sefului)au reusit sa isi ia si ei un tv normal ca nu aveau nici macar aragaz si ca gatesc la soba" eu de ce va zic ca am intilnit asa ceva,de ex la munca unde am muncit eu a lucrat inaintea mea tot o romanca si ma intreaba intr-o zi "doamna"dar tu sti ce este o masina de spaltat? ca mia zis x-leasca ca la voi nu este,si eu atunci m-am enervat si iam zis ca am avut de cind m-am nascut si de aia automata cu toate ca nu era adevarat,cu toate ca daca stam si ne gindim bine mai nespalati sint ei ca noi si mai saraci cu spiritul.

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva,dar a fost fara vointa mea si o zi buna.




MIRELA CEA MAI FERICITA DE SARA-MARIA
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ioana te asteptam aici..la mareeee

dana (7mi)ma bucur ca-ti faci timp si pt. noi ..te cred ca esti ocupata...

Stefania X2 (22.12.07), eu, broskutz :) ,
+/-4 lunite,...si dupa 4 lunite
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mirela cunoastem stai linistita..cred ca cu toate am trecut macar printr-o experienta asemanatoare..
Sarei... ce-a mai facut de nou?

Stefania X2 (22.12.07), eu, broskutz :) ,
+/-4 lunite,...si dupa 4 lunite
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

quote:
Originally posted by MIKUTA4

si Stefania multumim de .

ANAISsa cresti mare si frumoasa si sa prinzi in buchetul vieti cit mai multe lunite si ani multiii!

Micio insanatosire grabnica lui EDU la baiat si lui mami.


Fetelor si faptul ca italieni ne cred din lumea a 8 a in parte este si vina unor romanii care ptr a le mari salariile seful incepe sa se plinga ca "acasa nu au nimic,ca datorita lor(a sefului)au reusit sa isi ia si ei un tv normal ca nu aveau nici macar aragaz si ca gatesc la soba" eu de ce va zic ca am intilnit asa ceva,de ex la munca unde am muncit eu a lucrat inaintea mea tot o romanca si ma intreaba intr-o zi "doamna"dar tu sti ce este o masina de spaltat? ca mia zis x-leasca ca la voi nu este,si eu atunci m-am enervat si iam zis ca am avut de cind m-am nascut si de aia automata cu toate ca nu era adevarat,cu toate ca daca stam si ne gindim bine mai nespalati sint ei ca noi si mai saraci cu spiritul.

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva,dar a fost fara vointa mea si o zi buna.




MIRELA CEA MAI FERICITA DE SARA-MARIA
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .






foarte bine spus, nici nu puteai sa te exprimi mai bine.... ai foarte mare dreptate , bine macarca nu sunt toti italienii asa ....

"Dragostea e ca un zambet, niciodata nu are valoare, daca nu o daruiesti!!!"

Simo fericita de Tobia birthday
www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/" target="_blank">Album & www.onetruemedia.com/shared?p=5cd748d10922250f16a83d&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Video
***********************************************************
Votati-ma va rog:www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4016&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4234&Itemid=51" target="_blank"> aici , www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4015&Itemid=51" target="_blank"> aici ,www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4019&Itemid=51" target="_blank"> aici si www.primii3ani.ro/index.php?option=com_hotornot2&task=display&idx=4018&Itemid=51" target="_blank"> aici Multumesc !!!

Mergi la inceput