M-am hotarat.........adoptie(47)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Asi n-am zis nimic pt ca nu stiu inca programul de la Cluj, adica nu pot sa stiu cand exact ma pot vedea cu voi. Noi maine plecam, seara, ajungem in CLuj vineri pe la 4 dimineata. Cursul incepe la 9 asa ca intre 4 si 9 dormim in gara (hahaha...). Programul de curs e pana seara la 5 sau 6 cu pauza la pranz. Vineri probabil vom merge la colegii din Centrala, sambata seara cred ca o sa pot sa scap sa ma vad cu voi daca va e si voua comod (duminica o sa plecam direct de la curs la aeroport). Oricum am de gand sa va sun cand sunt ceva mai sigura de ceva (iti dau un PM). Dar musai, chit ca vin sa va bat la usa, tot vin sa va vad. Va e departe/cunoscut/aproape de casa hotelul Opal? Acolo ne cazam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am primit mesajul tau si ti-am raspuns.Hotelul Opal stiu unde e nu e aproape dar nici imposibil de ajuns.Musai sa ne vedem macar o jumate de ora.

Drum bun!

Mami de Razvan(07 martie 2004) si de
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ok, primit mesaj, vorbim pe telefon si vedem cum si unde ne putem vedea. Nu neaparat in apropiere de hotel, ti-am zis de el asa, ca idee pt ca eu habar n-am cum e Clujul. Nu ma pot orienta dupa harta, nici nu-mi dau seama ce distanta reala este intre hotel si sediul BT (poate va e mai aproape str. Baritiu, poate vreun parc...). Stabilim noi un reper, cum va e voua mai usor ca mie imi e totuna, in sensul ca nu cunosc deloc imprejurimile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ssilvia spune:


Alyx - n-ai pentru ce! stiu cum e cand toata lumea vrea sa-ti semneze caracterizarile dar cu conditia sa le scrii tu.Iar mie mi-a lipsit cu desavarsire inspiratia. Succes si sa ne vedem si noi mai repede pe lista mare cu cei mai fericiti parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am incercat sa pun niste poze mai noi

http://entertainment.webshots.com/album/563699882NmfSgt



Mami de Razvan(07 martie 2004) si de
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Asi, sunteti superbi cu totii iar Razvan e un copil minunat!


Poze Sabina Teodora


anda




"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Salutare mamici minunate!

Scuzati deranjul, vroiam sa va recomand (din suflet) filmul "Martian child" cu John Cusack. Am plans si ras ...
Numai bine!

Mamica de Cristian (alias Sensible Boy) & Amélie (alias Demolition Girl)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

Miha, mai inainte de orice va felicit pentru Matei, fericire si iubire multa sa va aduca!
Eu fac bine, multumesc pt intrebare, intru la cateva zile sa citesc noutatile dar cam atat fiindca peste doua sapt am un examen dificil si de vreo 2 sapt sunt cursanta, ma pregatesc pt examen. In plus Victor nu mai serveste joaca in casa de cand veni vara, asa ca de dimineata pana seara, cu exceptia somnului, stam in curte sau la plimbare, asta cand nu-s la curs.
Pup toate fetele!

http://www.onetruemedia.com/shared?p=4ebedd6199c5caedfca458&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

asi- chiar ca sunteti frumosi cu totii! finutul ce varsta are?

nico_ro- offf, dificil si cu piticul si cu invatatul....bafta!

Miha


"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maribela spune:

Cam cat dureaza adoptia?Vreau sa stiu cu cata rabdare ma inarmez!Cand merg sa fac cerere depun si dosarul?Sotul cand tb sa mearga?Nu ma trimiteti sa citesc din urma,caci va urmaresc de un an,dar acum nu mai am rabdare si parca timpul lucreza in defavoarea mea!Va pup si va trimit o floare(chiar daca e virtuala)!

doar cei ce cred,inving!

Mergi la inceput