Timisoara, Impreuna! (106)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Pfiiiii si tre sa fug si pan' la piata dupa pita si zarzavaraie ca ieri ca tolomaca uitati sa iau si toarna cu galeata,ciuciulete ma fac pana vin.........

Ash' asculta www.youtube.com/watch?v=8IjIG_7Zt4U" target="_blank">ploaia asta la nesfarsit..........



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Na, pai sa punem tara la cale...

Dupa indelungi cautari, locatii pt un party de 1 Iunie, lipsa...s-au facut rezervari cu mai bine de o luna...

Eu fac o propunere...va astept parerile...vad ca nimeni nu se inghesuie cu propuneri...

Ideea ar fi sa le facem un bal mascat la copii, un carnaval...pentru ca oricum le promisesem candva, dupa Carnavalul nostru...
Costume le-am putea inchiria din Traian de la nenea ala...cel putin pt copii, are costume la greu...pret rezonabil, 15 lei...

Potol pt ei, comandam pizza...ceva suc...

Locatie???

Poate ne ajuta Maria... daca ne mai suporta o tura.
Sa-i smotocim O `staiu si Maya de data asta .

Sau poate Anda, in curtea ei...

Sau poate altcineva se ofera...evident, nu la bloc...

Anda, astept prognoza meteo...sa vedem cum va fi de 1 Iunie, sa nu ne facem planuri ca tiganul, si sa torne cu galeata...

Acum, as fi curioasa sa stiu, pe cati copii contam? cine vrea sa vina?
Ca pentru 2-3 copii, o lasam balta...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Dorisake, si eu am una bucata curte destul de spatioasa, ar fi loc la o masa si pentru noi dar ... pt copii e mai ciudat ca pe jos e pietris si nici chestii interesante gen O'stai nu dtin, soarecii si iepurele neavand voie afara. In caz de necesitate maxima poate fi o varianta. Ideea cu balul costumat mi se pare brilianta, iar Lori sigur e pe lista de participanti, chiar de-ar fi sa o trimit cu buni, dac eu cu sotiorul suntem prinsi cu alegerile.

Laurelu, imi place si mie sa ascult ploaia, dar nu cand am de lucru ... ca ma ia somnul. Cat despre drumurile care le am de facut cred ca-mi autoinventez o scuza si le sar, chit ca o sa regret luni cand se vor aglomera toate pe capul meu!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ok, avem deja doua kupile dornice sa-si etaleze costumele de bal...

1. Loriana
2. Ines
..............

astept parerile si prezenta...

ca locatia deocamdata e in plop...si plopu` in aer...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

OK , m-am gandit si noi spunem prezent la bal mascat.
As face la mine , dar curtea e vai si amar si cu o multime de pericole pentru nestiutori , iar gradina este cosita dar plina de bolovanisuri si si resturile alea ce raman in pamant de la lucerna



Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ok, avem deja 3 kupile dornice sa-si etaleze costumele de bal...

1. Loriana
2. Ines
3. Emma
..............

astept parerile si prezenta...

ca locatia deocamdata e in plop...si plopu` in aer...

Inca ceva f.f.f. important...

Tot in 1 iunie, mai sarbatorim pe cineva...un suflet de copil...pe Aida...
Ea s-a oferit sa plateasca consumatia cu pizzele si sucurile...face cinste de ziua ei...




BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Deci, echipa de chiriasi, veseli, dornici de un party, cautam gadza buna la suflet, care sa ne primeasca...



Nu suntem multi, doar atatia...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

CORECT.
Gata am

la toate!


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare!
cine mai vrea o ?
nu mai pot! pe vremea asta nasoala, de nu vedeam mult in fata nasului, nici pe geam afara nu foarte mult, potop afara nu alta, io eram la condus.ingrozitor!!!sper numai sa nu prind zi din asta la examen
plus ca era sa intre unul cu un microbuz in mine, nu stia el ce e aia prioritate de dreapta
de petrecere eu inca nu stiu nimik, acu nici nu ma pot gindi, trebe sa ma linistesc

Mergi la inceput