Ce mananca un arici?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

nu am mai scris demult....
intre tmp ne-am mutat la casa si aricila hiberneaza in buzunarul unei geci in garaj.
se intelegea bine cu cateaua pe care o vem de 9 ani,dar acun in iarna au mai aparut doi locatari ,o pisica si un golden retrivier,sa vedem in primavara cum vor rectiona,cand se vor intalni.am emotii,sper sa fie totul ok si aricila sa nu plece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mi-ati inseninat ziua cu subiectul vostru!!! eu sunt iremediabil indragostita de arici! chiar "lucrez" la asta si il sacai pe consort sa luam unul, dar .... avem bebe si nu cred ca vrea. si avem si un chinchillut, asa ca riscam sa ne trezim ca devenim zoo...dar cine stie?
de unde pot cumpara, la un pret rezonabil un puiutz ? ca se apropie pastele si darurile nu se refuza, nu?

ca sa va multumesc pt acest subiect, am un cadou:




mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
Who cares what the question is? Chocolate is the answer!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:



arici la petur nu gasesti decat albinos si e in jur de 6 mil.
am vrut sa-i iau lui matei dupa ce a murit primul arici care l-am avut.si bine ca nu l-am luat ca a doua zi l-am gasit pe cel care-l avem.
primul care l-am avut,mi-a aduse cineva, il gasise, nu avea nici ochi cred ca avea cam 2 saptamani si dupa o saptamana a murit.
cel care-l avem este mare,nu s-a imprietenit cu noi,doar cu catelusa.

un arici de padure cred ca ar suferi la bloc.
cateva luni cat am stat la bloc a stat numai in balcon .cand ne-am mutat la casa era asa fericit in curte.


Mergi la inceput