Mamici norocoase de sept-oct 2008 (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Andy galro bafta la eco,sa vii cu carucior!!!!!



Boo felicitari pt schimbarea semnaturii.

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

23+LUCA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by andy_galro

Neata fetelor!!! ma alatur si eu azi voua la o cafeluta mica! Ieri nu mi-a mers deloc net-ul asa ca nu am put sa va scriu.
Azi schimbam semnatura!!!! Yupeee!!!!
Si tot azi de la ora 16 avem programare la eco, unde sper eu sa vedem si ce comoara am in burtica!!!

Citesc din urma si revin!!! Pup toate gravidutzele!!!!

Andreeawww.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/118841.birthdue.png" target="_blank">21+
BEBE al nostru
Poze



Felicitari Andy pt semnatura noua, cred ca noi avem acelasi DPN ca eu am schimbat semnatura ieri :)

22+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Tinem pumnii stransi sa fie bine la eco

unde mergi sa faci eco si la cine?

22+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piersicutza spune:

andy sa primesti numai vesti bune azi la eco.

18+

Piersicutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Boo, ce mari v-ati facut!!!

Andy, bafta multa la echo! hai cu o culoare la carucior!!!

20+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Am zis ca revin cu raspunsul:
anca imi pare foarte rau ca tot ai probleme cu printesa Carla dar totusi poate e mai bine sa mergi la spital ca acolo stiu ce sa iti dea si te pot tine sub supraveghere. Ma rog la DD pentru voi sa fiti bine.Mult curaj !!!!
sanziana, a_rose bafta mare la eco azi
boo felicitari pentru bebe in grafic
eva felicitari pentru colul inchis si pentru bebe mare si sanatos
andreea_and imi pare rau de incidentul care l-ai avut ...din pacate sunt multi nesimtiti pe lumea asta...in leg. cu masuratorile fetitei nu iti face probleme pentru ca ei au ritm diferit de crestere....uneori mai mult, alteori mai putin...important e ca e sanatoasa
laureta ma bcur ca venit cu vesti bune de la dr
va doresc o zi buna si plina de vesti extraordinare!!!!!


Andreeawww.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/118841.birthdue.png" target="_blank">21+
BEBE al nostru
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

clau mie prima data mi-a zis ca DPN ar fi 25 septembrie....sa vedem daca va ramane tot asa( eu am alt DPN trecut in lista ...dar nu-i nimic ca va zic astazi daca trebuie schimbat)

Andreeawww.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/118841.birthdue.png" target="_blank">21+
BEBE al nostru
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a-rose spune:

dragele mele !!! nu am putut sa va multumesc mai rpd, sefa mea si-a baut cafeaua la mine la birou...

va mult piersicutza, onutzu, boo, musettepink, codrutza, clau_geo, alinishca si pe toate mamicile din zona...sunteti de mare ajutor si nadejde, niste dragutze !

clau, pentru tine special laptic mult si bun si proaspat si cafeluta avem si fara cofeina, cum preferi!

alinushca, eu ma tem mai mult acum pentru ca stiu ca ecografia 4D iti arata in detaliu starea copilului, eventuale malformatii...Doamne fereste! oricum, voi afla mai multe decat de la medicul meu din deva care, practic, nu zice nimic. cateodata ma intreb daca nu zice ca sa nu ma ingrijoreze sau chiar nu este nimic de zis. Ana imparte uterul si cu 2 fibroame care cresc si ele, asa ca este posibil ca ea sa fie mai micutza. vin eu cu detalii maine.
ma ingrijorez si pentru anca, cred ca eu sunt genul de om care trebuie sa aiba o grija, altfel nu se simte bine.

andy_galro, sanziana, le trimit pe preferatele mele

bafta multa la eco

va pupa

rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by andy_galro

clau mie prima data mi-a zis ca DPN ar fi 25 septembrie....sa vedem daca va ramane tot asa( eu am alt DPN trecut in lista ...dar nu-i nimic ca va zic astazi daca trebuie schimbat)

Andreeawww.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/118841.birthdue.png" target="_blank">21+
BEBE al nostru
Poze



difera cam cu o sapt. de al meu care este 17 septembrie, oricum bafta multa azi si sa vii cu carucior ca am ramas putine care nu stim.

22+


www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

A-rose eu iti spun parerea mea despre 4D. Daca adevarul e altul va rog mult sa ma contraziceti. Eu cred ca si 3D si 4D sunt facute mai mult pentru noi. Toate masuratorile, sau majoritatea se fac in 2D. Cel putin eu asa am vazut de fiecare data. Si daca tu te-ai programat la 4D el tot in 2D iti va masura copilul pe toate partile si va trece doar putin in 4D ca sa iti arate tie sau sa faca o poza mai buna.
Nu stiu, asta e parerea mea, poate gresesc. Muuh sigur stie mai bine si poate ne lamureste ea.



cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput