Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu e Sofia Irei, ea arata cu totul altfel, o stiu foarte bine.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by elyanne


Iar cand pune si emoticoane fara numar, fara spatiu mai labarteaza si toata pagina, ca nu poti citi celelalte mesaje de pe pagina... pp ca de-asta i-a si fost sers un mesaj, ieri. Nu din cezura.





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica




Corect aceasta este una din motivatii.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

O fi posibil ca cineva sa foloseasca parola Lunei75 si sa scrie aiurea? Parca nu seamana cu scrierile din trecut, parca ar fi mai degraba un pamflet?
Admin, se poate verifica daca se acceseaza de pe acelasi PC? Ceva e necurat, mie nu-mi vine sa cred ca mina Lunei a scris TOATE mesajele din ultimul timp, numai cele legate de concurs sint incoerente, voua nu vi se pare la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E si asta o varianta. Hmmm la sta nu m-am gandit.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Din curiozitate am intrat pe unul din topicele la care scrie Luna(da,eram curioasa ce fel de personalitate se ascunde sub acest nick)
"dura lex..."si cu parere de rau ultimele ei mesaje sunt tot asa alambicate!Asa ca eu nu cred ca a intrat cineva pe nick-ul ei!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragii mei, eu sunt mirata sa aud cum erorile umane incercati sa le explicati prin erori tehnice. e dragut ceea ce faceti insa nu este real. realitatea este uneori tulburator de dureroasa si simpla.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Eu m-am plins de multe ori, ca am fost atacata de Luna pe tot parcursul concursului, jignindu-ma si spunindu-mi ca am trimis la concurs o "poza de rahat", astea au fost cuvintele ei. Am trimis si mesaj unde scrie "raporteaza la moderator", dar nu am fost bagata in seama, probabil mesajul a ajuns la cosul de gunoi, deh nu avea prea mare importanta.
Fetita Lunei este intr-o alta poza, cum a spus mereu "fetita ei de ciocolata", deci sigur nu e poza cistigatoarea.
Daca nu da nici un semn de viata cistigatorul, probabil nici nu e membru DC.
Scuze, asta e parerea mea.



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

dragii mei, eu sunt mirata sa aud cum erorile umane incercati sa le explicati prin erori tehnice. e dragut ceea ce faceti insa nu este real. realitatea este uneori tulburator de dureroasa si simpla.




Asa o fi, dar parca tot nu-mi crez okilor: un asa tam-tam pt. un concurs? Si ce mare valoare poate avea o camera, in afara de cea sentimentala A-nnebunit lupu'!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

eu propun ca sa fie depunctata prima pozitie, a avut la dispozitie o luna ( nu 20 si ceva....) si n-a considerat ca e momentul sa se prezinte, asta inseamna ca nu prea apreciaza voturile primite....
plus ca s-au creat tensiuni si emotii printre proaspetele si viitoarele mamici, nu era nici locul si nici cazul de asa ceva....parerea mea !

In rest , numai de bine !




.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

quote:
Originally posted by papanash

eu propun ca sa fie depunctata prima pozitie, a avut la dispozitie o luna ( nu 20 si ceva....) si n-a considerat ca e momentul sa se prezinte, asta inseamna ca nu prea apreciaza voturile primite....
plus ca s-au creat tensiuni si emotii printre proaspetele si viitoarele mamici, nu era nici locul si nici cazul de asa ceva....parerea mea !

In rest , numai de bine !




.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )



Mi se pare nedrept, a castigat pe merit totusi . Poate mama micutei domnisoare nu are timp foarte mult de stat pe forum, sau intra mai rar .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput