Livada in sarbatoare: cirese de mai-iun06(68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Salutare!

Probabil ca nu ne mai stiti dar noi va stim.

Din cauza de timp nu apucam sa scriem.
Vrem doar sa uram La Multi Ani tuturor sarbatoritilor, sa cresteti mari si frumosi si sa fiti sanatosi.

Si mai e ceva...daca vreti sa va faceti albume cu poze profi pentru pitici si nu numai, sa ne scrieti.
Aveti cateva exemple aici:

http://www.teleobiectiv.ro/Albume/Fotografie%20Copii/indexalbum.html

Va pupacim,

Flory si Andrei si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

Am intrat sa uram si noi la multi ani tuturor sarbatoritzilor.

Am vazut si noi filmuletele cu Sofia. e tare scumpa, abia astept sa vad si eu cum va reactiona Nicole. CamiM ai venit acasa???

Oana e mortal baiatul tau in poze, iar tu esti o gravidutza f eleganta si aratzi tare bine.

Mikiion recuperare rapida lui Marc.

Lacri bafta lui Alec la gradinitza poate totusi se va acomoda. ma omori tu cu mancarurile pe care le pregatesti.

Noi azi luni avem due date-ul dar se pare ca printesa nr2 se lasa asteptata. Mi-e tare greu sunt obosita, si ma doare ingrozitor spatele. Imi doresc doar sa vina sanatoasa.

O sa va anuntzam marele eveniment.

Numai bine tuturor.



40 de sapt Alysia Maria si deNicole Evelyn(13 Iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Diana, esti bine daca nu plangi ca a intarziat... eu asa am facut de 2 ori, ai mei au fost suprapurtati.. Saracuta de tine, inca putin si vine, azi-maine...

Florypop, ba eu te tin minte, ai doi baieti adorabili

Oana, ce cavaler micut, super costumas







Mamica de Codrin - 2002, Olguta - 2003 si Cornelie mica - 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

Adriana imi vine sa plang din orice dar ma abtzin ca nu am ce face. Mai ales ca Nicole daca ma vede suparat sta numai langa mine ma pupa ma mangaie.

Am emotzii f mari, sper sa vina maine.

Multumesc de incurajari.

40 de sapt si 1 zi Alysia Maria si deNicole Evelyn(13 Iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Salutare livada!

Ne-am intors aseara din calatorie. Am avut o vacanta de vis, trei zile de poveste in "Lotte World Seul". Am facut cateva sute de poze, si in ultima zi, am pierdut camera. Am uitat-o intr-un autocar cu care am facut turul orasului.. Am anuntat disparia ei, s-au facut investigatii, insa pana acum n-am primit nicio veste. Nu-mi pare rau de camera, insa plang dupa poze. Am lasat cartea de vizita la companie, eu inca mai sper sa ne sune cineva. A fost prima data cand am plecat de acasa fara laptop. De regula le descarcam la sfarsitul fiecarei zile.
Aveam poze in care Luana se imbratisa cu personajele de la Disney. Nu pot vorbi de valoarea lor.

Lotte World este un mic paradis in Seul. Daca veti ajunge pe aici, merita vizitat cateva zile. Noi am intrat 2 zile in parc, insa n-am reusit sa vedem tot. Luana era toata un " wowwwwwwww", cel mai mult s-a bucurat de personaje si evident ne-a innebunit cu trenul supendat. Am stat de 3 ori la coada, ca nu vroia sa se desprinda de tren. Pe rand, ne-am distrat si noi in locurile unde Luana nu avea acces. Prea putine locurile un am putut s-o dam in ceva. Mai toate erau intezise copiilor sub 3 ani. Dar s-a distrat frumos si asa, privind din exterior.
Ne-am cazat la hotelul Lotte World si am beneficiat de foarte multe reduceri: intrare la parc, reducere la restaurant etc.
Cum pozele inca n-au ajuns la noi, va pun doar site-ul http://www.lotteworld.com/.
Ne-am intors din Seul cu trenul de mare viteza, iar apoi cu vaporul.
Aseara ii spun Luanei "ei, astazi te-ai plimbat cu toate mijloacele de transport: tren, vapor, metro, taxi, care ti-a placut cel mai tare?" raspunsul ei " vrei zburam airplane"

Ma duc s-o aduc de la gradi, revin dupa-amiaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Am revenit!

Cami - ma bucur ca operatia a decurs bine si ca sunteti sanatoase amandoua!

Lyly - De ziua copilului, pe 5 mai, in hotelul in care am stat s-a organizat un concurs " Cine orneaza cel mai frumos tort". Iti puneau ei la dispozitie totul, costum, blat, fisca etc. Nu m-am inscris, cu siguranta n-as fi ocupat nici ultimele locuri, insa m-am gandit la tine, ai fi luat cu siguranta Locul 1.

Mihaela - sigur, si eu abia astept s-o vad. Ne va anunta secretara cand va aduce fotograful, sa-i gatim frumos. Era programta pentru astazi, insa au amanat din nu stiu ce motiv al fotografului.
Nisipul e cam la fel cu cel de acasa. Nu pot sa spun ca-i fin. Insa apa s-a incalzit, iar la pranz e numai buna de o baita.

Diana79 - iti urez sa ai o nastere usoara si o pritesa sanatoasa.

Flory - nu te-am uitat

Arleena - stii care e varsta potrivita pentru a incepe inotul? Si Luanei ii place in bazin, insa nu cred ca ar sta s-o tina vreun instructor. Asa, da si ea din maini, chiar ii place, insa sa fim noi instructorii ei.

OanaRusu - ce costum fain a purtat Paul!. Un adevarat cavaler. !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Multumim de complimente

Diana79, nastere usoara!! (nu mai e mult si urmam si noi )


Oana 34+, mamica de Paul-Victor (21 iunie 2006)
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:




Diana Nastere usoara

Mihaela

www.onetruemedia.com/my_shared?z=196cc7766eb32af94624d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 1 An
www.dropshots.com/mikiion" target="_blank">filme si poze
filme2

Virsta Marc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

quote:
Originally posted by Diana79

Adriana imi vine sa plang din orice dar ma abtzin ca nu am ce face. Mai ales ca Nicole daca ma vede suparat sta numai langa mine ma pupa ma mangaie.

Am emotzii f mari, sper sa vina maine.

Multumesc de incurajari.

40 de sapt si 1 zi Alysia Maria si deNicole Evelyn(13 Iunie 2006)



Nastere usoara! Ce frumos, o iei de la capat cu bebe micut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

La multi ani Andrei Ochios! Las' ca te vedem noi saptamana viitoare ...cat de voinic ai crescut si cat de ochios esti

Mergi la inceput