1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

NIKO nunta nu mai are loc pentru ca apare o tipa in reportaj cred ca cea din primul episod care s-a dat la el si spune ca Onur i-a oferit bani sa se culce cu ea.Fetita e intr-adevar a lui dintr-o aventura trecuta.La masa la restaurant o cere in casatorie si-i spune:"te rog sa nu imi raspunzi acum,imi este teama de un refuz.Raspunsul pe care -l vreau de la tine am sa invat sa il astept cu rabdare,numai sa imi spui da intr-o zi.Astept si 1001 de nopti.Pentru ca te iubesc.Oriunde ma uit te vad pe tine.am scris textul pt ca nu ai pm.

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ei, hai, daca-i bal, bal sa fie! Pana la ep. ultim dat in Turcia, se iau sau nu? Numa' atata vreau sa stiu

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

ce-i drept eu am ratat matea asta, da pana marti, adica ep 64 parca, inca nu se luasera.... chestia cu fata lui e destul de fresh aparuta inspre ep 55-60...

quote:
Originally posted by miki68

Ei, hai, daca-i bal, bal sa fie! Pana la ep. ultim dat in Turcia, se iau sau nu? Numa' atata vreau sa stiu

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Emi

Chiar ca si eu sant curioasa sa stiu daca se iau sau nu. Mi-am dat seama, din ce-am vazut eu pe sarite in avans, ca se infiripa un fel de joc de-a mata cu soarecele..cand ea fuge dupa el cand el dupa ea...si sant prea mandrii de a ceda. Sant si eu curioasa daca se iau sau nu intr-un final. Imi pare rau ca nu inteleg, imi plac dialogurile.Oare nu s-o gasi serialul titrat intr-o limba internationala



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by leyla

ce-i drept eu am ratat matea asta, da pana marti, adica ep 64 parca, inca nu se luasera.... chestia cu fata lui e destul de fresh aparuta inspre ep 55-60...
Leyla & bb Kaan (30 nov 2006)


Ma gandesc ca s-ar putea sa ma plictiseasca daca se-ntinde ca pelteaua Si daca mai fac si pauza...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

MATILDASEP
TU VEZI SI KANALD DE LA EI DE-ACOLO ?
CE MISTO DE TINE K L VEZI SI PE KANALD LA EI .LA EP 65 AM VAZUT K IAR SE CEARTA. POTI SA INVETI LIMBA DIN FILM ?? K EU MA CAM CHINUI SI NU PREA SE LIPESTE
EP IN RELUARE LE DA SI SAMBATA SI DUMINICA DA' NOAPTEA DACA NU MA INSEL.AM SA MA UIT PE NET SI AM SA-TI SPUN MAI SIGUR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Tocmai ce-am citit rezumatul la episodul pierdut si vazui ca se pregatesc de nunta....

quote:
Originally posted by miki68

quote:
Originally posted by leyla

ce-i drept eu am ratat matea asta, da pana marti, adica ep 64 parca, inca nu se luasera.... chestia cu fata lui e destul de fresh aparuta inspre ep 55-60...



Ma gandesc ca s-ar putea sa ma plictiseasca daca se-ntinde ca pelteaua Si daca mai fac si pauza...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

VAI EMICRIS !!!!!!!!! ITI MULTUMESC MUUUUUUULT DE TOT
N-AM INTELES am scris textul pt ca nu ai pm.DA' NU I BAI
MULTAM MULT DE TOT
INTELESEM EU CA I ZICE CA TE IUBESC SAMD DA IN NICI UN CAZ NU MA ASTEPTAM LA ASEMENEA CUVINTE.NU MI VINE SA CRED
ABIA ASTEPT LUNI SUNT LESINATA
DAC NU STII LIMBA NU POTI SA FACI DECAT PRESUPUNERI,IAR EU LE CAM GRESISEM(VORBA LU MATILDA TR SA INVAT LIMBA K NU SE MAI POATE ),AS VREA EU DA' DE UNDE

NU MA ASTEPTAM LA ASEMENEA CUVINTE DE LA EL .
AJUNG LA CONCLUZIA K N-O MAI INTELEG PE EA DELOC.DC SE POATA ASA CU EL ???
POATE VOI AVETI O PARERE ........... K EU S IN CEATA

INCA O DATA MULTUMESC DIN SUFLET. N-AI IDEE CE BUCURIE MI-AI FACUT EMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Da, pot sa-l vad si la ei, dar nu inteleg mare lucru din ce vb., si se da marti, cand e si la noi. Limba trebuie sa o invat ca n-am incotro, avem doar o luna de cand suntem aici, iar filmul a cazut tamam la tanc, e mai usor daca e subtritat in romaneste, si cu ce mai stiu s#305; eu, sper sa invat repede.
Faimosi au devenit odata cu filmul, cam ce se da la tv si prinde la public, e faimos, cum e peste tot.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Niko, daca vrei sa inveti neaparat, trebuie sa-ti iei carti ceva, sa ai macar o idee despre gramatica lor. Ei pun verbul la sfarsitul propozitiei. Deci ai grja cand citesti nu e exact ce spun.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput