1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

Urmatoarele doua episoade mi se par grozave,cand sunt ei doi la restaurant si ramane ea cu gura cascata de ce-i spune el...Mi-a tradus cineva o bucatica de dialog si mi-au dat lacrimile fetelor...Am voie sa va spun sau vreti sa stati in suspans?

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

Urmatoarele doua episoade mi se par grozave,cand sunt ei doi la restaurant si ramane ea cu gura cascata de ce-i spune el...Mi-a tradus cineva o bucatica de dialog si mi-au dat lacrimile fetelor...Am voie sa va spun sau vreti sa stati in suspans?

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Emi, lasa-ma-n suspans! Nu de alta da-mi pierd interesu'.
Mediterano, mare dreptate ai cu trauma lu' dumnealui, personajul principal. Ba mai mult, la "avanpremierele" vizionate pe you tube am vazut ca apare o fetita de vreo 10 ani care-i zice "baba" (cred ca inseamna tata)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Emi,

spune-mi mie ce ai aflat...nu de alta dar eu m-am uitat pe Internet deja pana la episodul 12. Spune-mi pe PM, te rog, daca fetele nu vor sa afle.Eu citesc cartile de la coada la cap pt ca altfel nu am radare si interes sa le citesc daca nu stiu cum se termina. nU-mi place sa astept...nu m-am uitat in viata mea la un soap...mor ca trebuie sa astept...Ma bucur ca pot sa vad serialul asta pe Internet, in avans.

Si da, am aflat ca apare o fetita care este a lui... dintr-o aventura de-a lui...

Si mai ceva, am vazut episodul cu casatoria dar din cate am inteles eu, nu se implineste casatoria..ea fuge...dar nu am inteles de ce..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu cred ca nu se casatoresc atunci pt. ca la TV apare nu's ce reportaj (sok), cred ca referitor la el, aventura (relatia) veche si fetita. N-ai vazut ca ma-sii lui i se face rau... Bine astea-s speculatii de-ale mele, da' asa am inteles eu

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

Am inteles ca pe 10 iunie se ia pauza estivala (la ep.14),deci pana in toamna nu mai vedem.Voi ce stiti?


mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Habar n-am de pauza Calculasem ca daca dau in continuare 2 episoade pe saptamana, se sfarseste pe la Craciun, dar asa... S-ar putea sa se intample ca si cu "Lost". Am urmarit cu sufletul la gura sezonul I si dupa aia mi-a cam murit interesul. Le vad doar cand am chef.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Si eu urmaresc 1001 nopti, nu e cine stie ce, in comparatie cu Clona, ultimul meu serial favorit, mai mult il urmaresc pt. ca sa invat limba, culmea am prins primul episod chiar cand montasem antena.
#304;mi plac actorii, cel mai mult de Kerem, super tipul..
Aici sunt la ep.65. nu l*am urmarit sa va spun mai multe, dar sigur se ia pauza pe perioada verii, nu stiu de ro, dar daca sunt din acelasi Kanal..., macar sa vedem si noi primul pas intre cei doi.
Stiti cumva cand s-a dat ep. de marti in reluare ? ca eu il asteptasem miercuri la 14, si nu l-au dat.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

DIN CATE AM INTELES PE YOU TUBE EL VINE CU PRETEXTU SA IA NISTE ACTE . MI A PLACUT LA NEBUNIE EP URMATOR CAND L AM VAZUT [PE NET ].PACAT K N AM PREA INTELES
EMI TE ROG DIN SUFLET IMI POVESTESTI SI MIE ????

ASA E!!! PE NET AM VAZUT CA FAC O PAUZA, DA' EU ZIC SA STAM LINISTITI CA PANA AJUNGEM NOI LA EP 65 ORICUM SE TERMINA PAUZA LOR
ASA E CU FETITA ACEEA ??? E FATA LUI? MISTO,

NU ERAM SIGURA ;alta cearta intre ei si pe tema asta, off numai in cearta o tin.
EU AM PRESUPUS K NUNTA NU A MAI AVUT LOC DIN CAUZA FAPTULUI K S-A AFLAT CEVA DESPRE "NOAPTEA ACEEA NEAGRA", K A FOST CU EL LA INCEPUT PT BANII ACEIA(CA ZICEA CEVA DE SEHRAZAT SI PLUS K FAC TOTI SHOK INCLUSIV SOCRII EI )
DESI E O CONTRADICTIE EA NU SE MARITA CU EL,DA' IN EP VIITOARE CAND AP SI FETITA EI TOTI LOCUIESC IMPREUNA IN CASA SI EI DOI DORM IMPREUNA??????
E ASA DE FRUMOS FILMU SI ASA SE LUNGESTE ..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:


Matilda ep. de marti nu a mai fost in reluare sau cel putin nu la ora anuntata de ei.Spune+mi ceva de actori,erau cunoscuti cand au inceput filmul, li s+a urcat succesul la cap dupa?

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput