1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

VREAU SI EU MELODIA DIN FILM.
CINE O ARE???????????
DE UNDE SA O LUAM OARE????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

MIKI68 : AI MARE DREPTATE SI PE MINE M A OMOARA.
CEL MAI MULT O TE ENERVEZE CAND TR. SA SE CUNUNE;ZIC EU; K ATUNCI M-A DISPERAT CEL MAI MULT PRIETENUL LUI. MEREU SE BAGA INTRE EI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

am aruncat si eu o privire...cam trist personajul masculin principal...are traume sufletesti...vreo ex...iar ea tot plansa...

nu stiu cine spunea ca nu prea se pupa in serial...pai, mai fetelor e serial turc! lumea musulmana nu accepta atatea pupaturi in filme, lasa sa se inteleaga...ce Dumnezeu...la fel sunt si serialele arabe...se iubesc oamenii de numai pot dar la pupaturi pauza...cenzura etc ca la filmele indiene...sau romanesti de pe timpuri...romantism doamnelor...combinat cu modernism...
eu sunt innebunita dupa cum se imbraca!
noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Eu mi-am sunat mama in ro si in loc sa povesteasca de ale noastre mi-a povestit tot ce a vazut ea pana acum si era tare impresionata.Ce sa zic m-a facut curioasa si tare ma gandesc ca a fost si o carte ceva, as vrea si eu sa vad mai mult, pe you tube nu stiu daca ma bag ca turceste nu cunosc.Mai comentati si voi pe aici ce se intimpla sa ne tineti la curent.
Vizionare placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Pentru melodie incercati pe youtube cu search pe Kirac (este compozitorul-si cantaret de altfel) music from bin bir gece.... n-am incercat si nici nu pot accesa acuma de la birou sa vad daca merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

Stie cineva ce inseamna hanime evlenecegi adami tanisin ca tare sunt curioasa.Va rog daca stiti spuneti-mi si mie.



mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

ceva de genul "doamna trebuie sa cunoasca pe barbatul cu care se marita"

quote:
Originally posted by emicris

Stie cineva ce inseamna hanime evlenecegi adami tanisin ca tare sunt curioasa.Va rog daca stiti spuneti-mi si mie.

mama zmeilor emi si adi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

multumesc mult de tot!

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Fetelor, a murit subiectul? Nu mai comentam filmul? Eu una astept cu nerabdare ep. viitor sa vad ce-i zice, de ce a venit la usa ei. Mai, si-mi place actorul asta de-l joaca pe Onur, de nu mai pot... Are cateodata un zambet ghidus, ca o matza la oala cu smantana. Barbatu-miu imi zice ca de ce-mi place:"nu vezi ca mai are par de-o baie?" .

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Si eu sant victima... De cum am dat de el, m-am imbolnavit de virusul Onur si Sheherezada. Savurez clipele cand cei doi sant in aceeasi scena impreuna. Si cum sant o fire nerabdatoare, m-am uitat deja pe sarite pe youtube la urmatoarele seriale....adevarul e ca se face o supa luuuunga....ca toate soapurile. Si e nasol ca nu inteleg ce se vorbeste...



Mergi la inceput