1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

si mie imi place serialul.
Niko, unde pe net, cum? as vrea si eu sa il vad.

Matei si Ilinca

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

lili-ka -mersi de link dar din pacate nu inteleg o boaba ...

le prea lungeste...as vrea mai multa actiune...dar ma rog e serial,se intampla ceva spectaculos abia la sfarsitul episodului,as vrea sa fie in fiecare seara....pe bune pe mine asa ma relaxeaza,si vai... sunt unele faze pe care le traiesc intens...



SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Cred c-am innebunit! Azi mi-am petrecut juma de zi (de fapt de program la serviciu) vizionand bucatelele de film pe fiecare episod in parte (cate 10 min.)pana la ep. 54 pe youtube. Bineinteles ca m-am uitat "ca mata-n calendar". Am dedus pe alocuri oarece chestii interesante

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

miki68 la fel cred si eu!!!!!!!!!!!!ce credeti ca fac de 1 ora,vizionez ep7,nunteleg nimik..ma uit ca mata-n calendar.si eu..da-mi place!
a inceput sa-mi placa si melodia!cine o are toata???

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ka spune:

nici eu nu inteleg nimic. dar ma uit la ele.
saptamana trecuta am fost in tara si atat sora mea cu intreaga familie cat si parintii mei se uitau la film. cand am vazut ca si tatal meu se uita la film ( care este anti-telenovele), am zis ia sa vad si eu despre ce este vorba. dar la fel ca in telenovele tot timpul se intampla ceva , dar pana la urma totul e bine. fata saraca ramane cu baiatul cel bogat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

3 luni in vacanta de vara din a 11-a am lucrat la un restaurant cu specific turcesc,vroiam bani de buzunar, si de acolo am mai prins ceva da nu inteleg nici 1o%;abia ma chinui si cu dictionaru daca m-ati vedea ........e de rasul lumii ,mama zice k am turbat ,sotu face misto de mine da' s-au obisnuit k asa fac mereu cand imi place un serial ma uit pe you tube inainte la el k nu mai am rabdare asta apropo de telenovele . Cand a murit eduardo palomo dupa difuzarea pe acasa a filmului am intrat in melancolie blegoasa (asa-i zic eu )si vreo sapt am vizionat tot filmu pe net(ATAT DE RAU MI-A PARUT DE ACEI OHII VERZI). ACU AM TURBAT CU 1001 DE NOPTI AM STAT ULTIMA NOAPTE PANA LA 5 DIM SI CAND AM AJUNS LA EP 63 SI NU MAI AVEA CONTINUARE PE NET ATUNCI AM REALIZAT CAT E ORA ......URASC SERIALELE K STIU K MA BAG SLUGA LA ELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

ADEVARU E K O CAM LUNGESTE SI SE OCUPA MAI MULT CU CEARTA DECAT CU IUBITU" LOR, ORICUM PRIETENUL LUI ONUR VA SPUN CA O SA NE CAM DISPERERE CU PASIUNEA LUI PT EA ( K NU PREA STIU SA-I SCRIU NUMELE EI). oricum imi place la nebunie tot . pe you tube este aproape tot filmu,in mare sa zicem. k tot mi-am adus aminte : sa mai intru si eu un pic pe you tubepoate s-a mai actualizat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

imi cer scuze pt litere in plus sau in minus pe care le sriu ma iertati si pe mine pt greseli nu vreau sa supar pe nimeni. mii cer scuze inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

M-am uitat pana la ep.13. Barbata-miu face misto ca ce, fac curs de turca intensiv? Ma dor ochii de cat m-am holbat in ecran si dupa ce am vazut pana aici imi vine sa zic ca golanii la cinema pe vremuri: da' pupo, baaai! Nica. Numa vorbe, priviri si... limba turca. Ce dreaq sa-ntelegi?Aaaa, si astia doi care se infrunta ca cocosii ca, deh, is amandoi indragostiti de ea.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput