1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

vai de mine ... 60 de episoade si inca mai merge...offf

si eu care-mi faceam probleme ca am ratat episodul al 3lea. asta e super tare gluma dupa ce am citit mes tau leyla .oricum iti multumesc mult k ne ai pus si pe noi in tema cu ce ne astepta : multa multa rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

nu-mi vine sa cred k a ridicat suma la 300. am ramas gura casca.e clar:prea e basm! si totusi ,e frumos. e lesinat dupa ea da nu vrea sa recunoasca.si cand te gandesti k unii sunt mai norocosi decat noi si deja au aflat ce s-a intamplat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
Originally posted by niko_24

nu-mi vine sa cred k a ridicat suma la 300. am ramas gura casca.e clar:prea e basm! si totusi ,e frumos. e lesinat dupa ea da nu vrea sa recunoasca.si cand te gandesti k unii sunt mai norocosi decat noi si deja au aflat ce s-a intamplat



EXACT GURA CASCA AM RAMAS SI EU ASEARA....vai ce curioasa sunt ce se intampla!!!ma intreb de ce nu incearca sa o seduca ...era mai ieftin----hihihi cum se "joaca" unii cu banii !!!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pai, in avanpremiera episoadelor de sapt. viitoare, o invita la cafea sa-si ceara scuze ca-ndraznit sa-i propuna... Cred ca nu-i iese pasenta cu oferta aia de 300 de mii

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

va rog mult, eu abia am vazut ep.4 si nu prea inteleg...ce este cu propunerea de 300.000?
de la cine a luat pana la urma imprumutul pt. operatia fiului?a facut un compromis sau???ca sa ma lamuresc.
e f. interesant serialul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by mediterana

va rog mult, eu abia am vazut ep.4 si nu prea inteleg...ce este cu propunerea de 300.000?
de la cine a luat pana la urma imprumutul pt. operatia fiului?a facut un compromis sau???ca sa ma lamuresc.
e f. interesant serialul.

mediterana si bebelusa Sofia -1 febr. 2007


Imprumutul l-a luat de la sef contra unei nopti impreuna, noapte consumata deja prin ep. 2 (parca!), chiar daca ea s-a hotarat cu greu sa accepte. Se pare ca noaptea aia a fost extrem de interesanta din moment ce el mai vrea una si dubleaza suma.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

super! multumesc! devine f. interesant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

m-a innebunit .eu incerc sa-l vad pe net inainte ,si am ajuns la ep63 si........... nu mai e continuarea . va dati seama ce crize am facut????????? dar nu i bai tr. sa astept sa se actualizeze episoadele , am mai patit o cand mai m-am uitat la o telenovela care se difuza pe acasa si o dadea doar 2 zile pe sapt. am impresia k astora din televiziune la suna bine la ureche cu"2 zile"DAR VA DAU UN PONT:::::: STITI CAT DE FRUMOASA E MIREASA???????? LEYLA STIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

PT MEDITERANA: M-AM UITAT LA DATELE TALE SI POT SA TE INTREB CEVA CARE M-A MIRAT F TARE . ESTI DIN ITALIA???????
ADIK SE DIFUZEAZA FILMUL SI IN ITALIA???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

Niko 24: am digitv si de aceea reusesc sa vad aproape toate programele romanesti. Dar aseara era o ploaie...la mijlocul filmului s-a intrerupt orice transmisie. Asa ca am facut baie fetitei mele, mi-am vazut de treburi. Acum dimineata, am deschis repede sa vad pe kanal D rezumatul episodului.Imi place foarte tare. Dar tu unde ai reusit sa vezi continuarea de ai ajuns la episodul 63???

Mergi la inceput