1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
Originally posted by miki68
Ma gandesc ca s-ar putea sa ma plictiseasca daca se-ntinde ca pelteaua Si daca mai fac si pauza...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



bine ai punctat...eu vam zis lanceput ca-mi place mult de tot ideea filmului insa actiune nu prea este,Omur e indragostit lulea de ia de fapt amandoi sunt ,e bine ca sunt fete care ne mai zic ce si cum se intampla ca alfel e prea mare suspansul.
imi place mult si de Benu...ia cu cine ramane ???

in orice caz Sehrazat ia dat batranului(bunic) o lectie de viata,ia zis sa nu astepte sa-i pupe copilul mana pe degeaba...bine ia facut!!!!!

fetelor ,eu m-am tembelizat de cap ,asa mult ma implic emotional cand vizionez filmul ,greu imi stapanesc lacrimile la unele faze!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Bennu cred ca va ramane cu Kerem, nu stiu sigur., am vazut poze pe site-ul filmului ca s#305; cum ar fi impreuna.
http://binbirgece.gen.tr/page/7/
ce se intelege de*aici?

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Da, Bennu este cu Kerem, ba chiar este acuma:)

quote:
Originally posted by soanso

quote:
Originally posted by miki68
Ma gandesc ca s-ar putea sa ma plictiseasca daca se-ntinde ca pelteaua Si daca mai fac si pauza...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



bine ai punctat...eu vam zis lanceput ca-mi place mult de tot ideea filmului insa actiune nu prea este,Omur e indragostit lulea de ia de fapt amandoi sunt ,e bine ca sunt fete care ne mai zic ce si cum se intampla ca alfel e prea mare suspansul.
imi place mult si de Benu...ia cu cine ramane ???

in orice caz Sehrazat ia dat batranului(bunic) o lectie de viata,ia zis sa nu astepte sa-i pupe copilul mana pe degeaba...bine ia facut!!!!!

fetelor ,eu m-am tembelizat de cap ,asa mult ma implic emotional cand vizionez filmul ,greu imi stapanesc lacrimile la unele faze!

SOSO (20 dec 2005)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

mersi fetelor pt raspunsuri...ma bucur ca sunt impreuna ...saracuta Benu ,era pacat sa sufere din dragoste si sa-si incece amarul intr-un pahar

Imi place mult si de bunicuta baetelului,e o femeie cu un suflet mare...rar mai gasesti astfel de persoane in realitate!

abia astept sa vad episodul de luni,nu ma mai uit ca mata-n calendar pe youtube!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

imi place mult si de Benu...ia cu cine ramane ???
binenteles k.......... cu iubitu ei ,dar tr sa mai traga pt dragostea ei ,k si el e indragostit de sehrazat si va mai suferi din cauza lui,dar ideea e k intr-o seara cand se duce BENU la el la barca ,el fiind si putin suparat se va intampla ceva.O SA VEZI CE FRUMOS VA FI .(ma refer la ceva frumos nu in sensul porcos,sa nu ma ntelegeti gresit ,off cu limba romana si intelesurile ei )
VA PUP PE TOTI
EU UNA AM INNEBUNIT: AM VISAT INTR-O NOAPTE CA VB CINEVA CEVA LANGA MINE ,IAR EU II SPUNEAM PERS CARE ERA CU MINE :I-A ZIS CEVA SI N-AM INTELES DA STIU SIGUR CA E VB DE "IN SEARA ASTA" CA STIU EU CUM SE SPUNE IN TURCA AM INCEPUT SA VISEZ IN LIMBI STRAINE

SI MAI E CEVA DA ASTA NU E VIS : CUM CREDETI CA-MI SUNA MIE TELEFONUL?
BINENTELES CA E.....MELODIA DIN 1001 NOPTI
MAI ARE CINEVA MELODIA SAU E CLAR SAU AM EU VREO PROBLEMA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

MATILDASEP mersi pt pont ,daia nu prea intelegeam cum vb ei ,bine k oricum nu inteleg da e bine de stiut cu verbele lor
apropo: imi place la nebunie "mes" tau .e super tare . m-a bufnit rasu cand l-am citit,super haios. "Dear God...........
LEYLA TE ROG NE SPUI SI NOUA IN EP 65 DC SE CEARTA IAR ????
AM VAZUT K IAR ISI FACE EA BAGAJELE.
CINE E BARBATUL ALA CARE VB CU EA, SI DC SE SUPARA PE ONUR ASA RAU?
CE-I SPUNE EI ASA GRAV?
TE ROOOOOOG MULT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Niko, ai facut deja un pas, daca ai inceput sa visezi in lb.turca. Daca iti placa asa mult de ce nu te apuci sa o inveti, cine stie poate iti va f#305; de folos, sau chiar ii vei intalni pe actorii din film.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by niko_24

MATILDASEP mersi pt pont ,daia nu prea intelegeam cum vb ei ,bine k oricum nu inteleg da e bine de stiut cu verbele lor
apropo: imi place la nebunie "mes" tau .e super tare . m-a bufnit rasu cand l-am citit,super haios. "Dear God...........
LEYLA TE ROG NE SPUI SI NOUA IN EP 65 DC SE CEARTA IAR ????
AM VAZUT K IAR ISI FACE EA BAGAJELE.
CINE E BARBATUL ALA CARE VB CU EA, SI DC SE SUPARA PE ONUR ASA RAU?
CE-I SPUNE EI ASA GRAV?
TE ROOOOOOG MULT



niko_24, te rog sa fii mai atenta cu tastatura si sa nu mai abuzezi de majuscule! Lasind la o parte faptul ca din cauza lor mesajele tale sint greu de citit, ele mai sugereaza (conform regulamentului ) ca tipi la noi! Si nu-i asa, nu?? :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

am impresia k ai rasfoit paginile doar pt a citi mesajele , k pe subiect n-ai prea fost .
daca a scrie cu majuscule asta inseamna nu am stiut (omu' cat traieste invata),dar ce am rugat-o eu pe leyla poti s-o iei k o mare rugaminte nicidecum ofensa la adresa cuiva .
am sa tin cont.
eu cred totusi k ca prea mult nu te-a incalzit" filmul respectiv ,ci doar te-a sacait stilul meu.
a!! si binenteles ca nici nu as indrazni sa tip la voi.si nici n-as vrea sa supar pe careva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by niko_24

am impresia k ai rasfoit paginile doar pt a citi mesajele , k pe subiect n-ai prea fost .
daca a scrie cu majuscule asta inseamna nu am stiut (omu' cat traieste invata),dar ce am rugat-o eu pe leyla poti s-o iei k o mare rugaminte nicidecum ofensa la adresa cuiva .
am sa tin cont.
eu cred totusi k ca prea mult nu te-a incalzit" filmul respectiv ,ci doar te-a sacait stilul meu.
a!! si binenteles ca nici nu as indrazni sa tip la voi.si nici n-as vrea sa supar pe careva



niko stai cuminte! Lilanda este moderator si are dreptul de a face ordine pe forum, indiferent daca participa sau nu la discutii pe un topic.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput