1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Citat:
citat din mesajul lui karfe

stiu ca a aflat ,mi-a placut la nebunie finalul.daca vrei iti spun ce se intampla episodul urmator cu el si cu Bennu
`

Da



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Am vazut episodul in turceste si mai mult am dedus.
Apare un amic de al lui bennu,kerem se duce si o cauta e f.distrus si cred ca-i cere sa se casatoreasca cu el ptr ca ii da 2 verighete si ea il lasa cu verighetele in mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

despre celalalt serial ,"iubire de argint ",parca asa se cheama ce parere aveti?
stiti ceva ?
abia astept sa reinceapa filmarile la 1001 nopti ,desi prima serie a avut un final destul de trist ,chiar enervant de trist.uneori asa se intampla si in viata :cand merge mai bine trebuie sa se intample ceva neplacut .ma astept sa-nceapa iar cu certuri k parca asta ii reprezinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Buna ziua ! De cateva zile am descoperit forumul si a fost placut sa citesc comentariile voastre . Scriu deoarece stiu cum e sa iti doresti cat mai multe informatii despre "toata nebunia asta"- binbir gece. Pt Karfe - melodia din episodul 40 ,este aceeasi care se aude cand calareste Onur : Srabande de Handel . vizionare placuta! ...mai sunt 2 ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Multumesc just_me31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Si nota 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Citat:
citat din mesajul lui karfe

Am vazut episodul in turceste si mai mult am dedus.
Apare un amic de al lui bennu,kerem se duce si o cauta e f.distrus si cred ca-i cere sa se casatoreasca cu el ptr ca ii da 2 verighete si ea il lasa cu verighetele in mana


siii mai departe ce se intampla???

SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Soanso... in general vrei sa sti ce se intampla sau cu cei 2 - Kerem si Benu ? in general ..sunt multe de povestit ,dar cu cei 2, treaba sta cam asa: Kerem o cere in casatorie si ea refuza , apoi Melek si Burak au accident de masina , iar la spital se intalnesc si Kerem e dezamagit cand il vede si pe Cem. Benu se intoarce acasa si vb cu Sehrazat iar cei 2 Cem si Kerem discuta si exact cand intra in casa Benu , Kerem ii spune lui Cem ca o iubeste pe Benu si pleaca. Mai sunt multe de povestit ....ma rog in episodul 46 se casatoreste cu Kerem . Daca mai doresti alte informatii ,doar scrie....si eu am sa-ti raspund.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Pentru toate doamnele :http://www.youtube.com/watch?v=hDiZyUPBcPQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Doar eu mai urmaresc serialul?

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput