1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Halit Ergenç divorteaza, si se zvoneste ca pt. partenera sa Bergüzar Korel, care s*a despartit in vara de prietenul ei...
Deci s-au indragostit oare?!!

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Anto, si eu il urmaresc inca! Nu pot sa nu-l urmaresc......unele chestii ma enerveaza la culme dar cu toate astea il urmaresc, inca imi place. Ce m-a uimit tare a fost episodul in care S+O s-au casatorit, a fost la inceputul epidodului si nici nu mi-am dat seama ca era vorba despre casatoria lor...am impresia uneori ca taie din film. In rest, ma enerveaza maniera lor de a comunica, adica de a nu comunica...probabil ceva tipic culturii Turcesti..cu toate ca Romania se cam aseamana in asta.
Dar...sant curioasa mai departe...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alycia spune:

si mie imi place "1001 de nopti"...dar ma enerveaza Sherezat cu ifosele ei...si asa cum spuneti voi LIPSA DE COMUNICARE dintre cei doi...insa melodia generic a filmului e superba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Cine stie ce se intampla dupa episodul cu nunta, adica dupa ce pierde ea copilul? M-am uitat pe youtube si am vazut ca mironosita este iarasi suparata....Si cand naiba o prind pe nebuna aia in flagrant? In care episod?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Stiti cumva cum se numeste melodia pe care au valsat Onur si Sehrazat la nunta? Sau vreu link catre melodie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Aseara am ratat episodul iar pe kanal d turcesc l-am vazut de prea mult timp asa ca am uitat...era cumva o melodie catata live de vreunul din cantaretii invitati? Barbat sau femeie? sau mai bine ma duc sa caut pe undeva episodul sa vad despre ce e vorba...

Citat:
citat din mesajul lui chiquitita

Stiti cumva cum se numeste melodia pe care au valsat Onur si Sehrazat la nunta? Sau vreu link catre melodie?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

http://www.youtube.com/watch?v=HHsQknlOes0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Nu pot sa vad video de la birou dar cred ca vorba de Ferhat Gocer, dar nu pot sa-mi dau seama ce melodie a cantat...aflu eu cumva...sau da un search pe youtube si o sa gasesti multe melodii de-ale lui Ferhat, poate o sa dai si de respectiva. este cantaretul meu preferat care de curand a fost si in Romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

E un tip mai batran. Aseara cand am vazut episodul, evident ca era si traducerea, super versuri, ca acum le caut si pe alea, dar de unde...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Sigur e vorba de el.
Pe siteul Kanal D nu poti sa vezi ep de aseara? asa poti vedea si versurile din nou....
eu am cd-uri cu tipul si pe cd-uri sunt de regula si versurile, dar nu stiu daca te intereseaza versurile in turca...

Citat:
citat din mesajul lui chiquitita

E un tip mai batran. Aseara cand am vazut episodul, evident ca era si traducerea, super versuri, ca acum le caut si pe alea, dar de unde...


Mergi la inceput