1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mykydutzzzaa spune:

Buna la toata lumea.Eu sunt noua pe aici dar sunt si eu un mare fan al serialului 1001 de nopti.Pt cine nu stie va pot recomanda un site unde gasiti toate cele 66 de apisoade(in limba turca,bineinteles)din prima serie.Filmul are 148 de epioade(asa am auzit).
site-ul este: www.diziizle.net Undeva in josul paginii este un motor de cautare un trebuie sa cautati binbir gece .
Va doresc vizionare placuta ,si daca stie altcineva alt site unde putem urmarii si alte episoade(67-148) ar fi extraordinar,pt ca la 2 episoade pe saptamana..............am sa mor de curiozitate.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Citat:
citat din mesajul lui mykydutzzzaa

Buna la toata lumea.Eu sunt noua pe aici dar sunt si eu un mare fan al serialului 1001 de nopti.Pt cine nu stie va pot recomanda un site unde gasiti toate cele 66 de apisoade(in limba turca,bineinteles)din prima serie.Filmul are 148 de epioade(asa am auzit).
site-ul este: www.diziizle.net Undeva in josul paginii este un motor de cautare un trebuie sa cautati binbir gece .
Va doresc vizionare placuta ,si daca stie altcineva alt site unde putem urmarii si alte episoade(67-148) ar fi extraordinar,pt ca la 2 episoade pe saptamana..............am sa mor de curiozitate.

Va pup!


Din cate stiu eu ultimul ep. cu nr. 66 a fost ultimul filmat, in mai, apoi au intrat in vacanta de vara si probabil vor reincepe filmarile in toamna.. cine stie cate ep. mai sunt..


************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

.... hai ca mai e putin si incepe!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

salutare,
am fost plecata in concediu trei saptamani asa ca in tot acest timp am ratat episoadele...nu am rbdare sa ma uit la ele pe net daca nu sunt traduse ...
am o mare rugaminte la voi...sa-mi faca cineva o retrospectiva a ultimelor 6 episoade...pleaseeeeeeeee

pupici


SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Citat:
citat din mesajul lui soanso

salutare,
am fost plecata in concediu trei saptamani asa ca in tot acest timp am ratat episoadele...nu am rbdare sa ma uit la ele pe net daca nu sunt traduse ...
am o mare rugaminte la voi...sa-mi faca cineva o retrospectiva a ultimelor 6 episoade...pleaseeeeeeeee

pupici


SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA




www.kanald.ro/series/1001_nopti" target="_blank">AICI poti vedea rezumatul episoadelor pe care le-ai pierdut

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Mi-a placut f. mult tema muzicala din finalul episodului din seara aceasta(ep.40),cand Kerem urmareste CD si o vede pe Seherezat intrand in hotel.
Aveti idee din ce face parte bucata?
Mi-ar place sa o ascult intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Aici un link pt rezumatul tuturor episoadelor:

http://video.neogen.ro/user/MihaFritz/98saxysvypm5bxb7f059dg4g977eh7sr/

Marti, nu am reusit sa vad serialul si nici miercuri reluarea, deci sa inteleg ca Kerem a aflat despre noaptea aceea....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

[quote]citat din mesajul lui Amonar

Aici un link pt rezumatul tuturor episoadelor:

http://video.neogen.ro/user/MihaFritz/98saxysvypm5bxb7f059dg4g977eh7sr/

Marti, nu am reusit sa vad serialul si nici miercuri reluarea, deci sa inteleg ca Kerem a aflat despre noaptea aceea....


Uite aici finalul episodului,f.misto http://www.youtube.com/watch?v=d-A5HpC2niE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

karfe,a aflat! sunt curioasa ce va face in continuare,eu sa fiu in locul lui nu as renunta la Benu,darrr ,dragostea e oarba,strica desface prietenii de o viata(exact ca in realitate) de fapt multe aspecte ale realitatii sunt incluse in serial ,imbinate cu peisaje (alea prin padure calare) care pur si simplu imi taie respiratia,coloana sonora super.

SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

stiu ca a aflat ,mi-a placut la nebunie finalul.daca vrei iti spun ce se intampla episodul urmator cu el si cu Bennu

Mergi la inceput