1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yrenne spune:

Eu sunt foarte impresionata de respectul care exista intre personaje. Imi place foarte mult acest serial dar imi pare rau ca este difuzat doar lunea si martea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns janad7 spune:

Fetelor, sunt disperata si dupa serial si dupa Onur(ce maniere, ce vorbe........).
Sotul ma intelege, chiar daca la inceput ma critica, acum la prins flagelul si pe el.
Ce sa ne facem cu astia de la Kanal D, sa de-a un episod pe zi.Nu radeti ca sunt capabila sa fac o petitie.
Daca cineva are date concrete pentru urmarirea serialului pe net, va rog!!!!!!!!!!!!
In alta ordine de idei, numerele episoadelor sunt aceleasi ca si la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

in treaba

si mie-mi place la nebunie filmul, asta in conditiile in care nu urmaresc alte telenovele; dar parca acest film nu are iz de telenovela, mi se pare ff realist realizat, iar manierele si respectul unui personaj fata de celalalt sunt impecabile. Daca va hotarati sa facem o "petitie"/"cerere" la KanalD pt. difuzarea zilnica a filmului, sunt dornica!!

o zi frumoasa tuturor,

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

ralucamures,nii eu nu urmaresc alte telenovele si nici nu intentionez,acesta insa ma atrage foarte tare,urmaresc cu mare placere fiecare episod(nu am ratat inca niciunul).

nu ma pronunt cu privire la vreo petitie ,eu stau deocamdata cumintica si astept difuzarea lor lunea si martea, siasa fug cu fata ca disperata din parc sa nu cumva sa pierd vreo faza importanta.

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

quote:
citat din mesajul lui janad7

Daca cineva are date concrete pentru urmarirea serialului pe net, va rog!!!!!!!!!!!!


Nu le stiu pe toate, dar mai invat!



uite-aici episoadel...pacat ca nu sunt traduse, dar se intelege si asa:
http://onlinefilmler.blogspot.com/2007/10/binbir-gece.html

ALICe
eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yrenne spune:

Janas7 daca doresti sa faci o petitie eu te sustin. Acesta e un film care trebuie urmarit de oricine. Unii poate mai invata cum sa vorbeasca si ce conduita trebuie sa aiba.
Pe minr m-a captvat foarte mult. Chiar si iubitul meu se uita cu mare placere...
Daca cei de la Kanal D urmaresc acest forum ii rog sa lase fulmul tot la 20:15 dar sa dea in fiecare zi cate un episod de luni pana vineri.
Iar "Havin" sa-l mute mai devreme ca oricum la ora respectiva da reluari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica spune:

la ce ora sunt reluarile? eu nu pot sa urmaresc filmul pt ca este prea devreme la ora 8.15...sint inca pe afara cu fetele si apoi incepe balamucul cu mincare, dusul si tot tacimul..de abia dupa 10 mai ma linistesc..daca ar putea sa-l dea dupa 10 ar fi ok sau sa-mi spuneti cind sunt reluarile poate or fi la vreo ora " de liniste" pt mine; multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

roxica,reluarea este a doua zi la ora 16.vizionare placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

quote:
citat din mesajul lui iulia06

roxica,reluarea este a doua zi la ora 16.vizionare placuta



16,45 ...

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

fetelor,chiar nu stie nimeni detalii despre actori din viata lor particulara???

citisem mai demult ca Benu si Shrazat sau certat de la acelasi barbat,oare care e situatia reala?Onur si Kerem sunt casatoriti /au copii?tare curioasa sunt ...asai

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput