1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
Originally posted by irlandeza

Super filmul. Si in curand urmeaza inca un fil, tot turcesc. Deja fac reclama la el. Si pare la fel de bun. Abia astept.




irlandeza,mie imi ajunge asta...ma gandesc cu groaza ca mai sunt multe episoade si nu stiu daca am rabdare sa ma uit la ele, dar deocamdata imi place mult de tot ideea acestui film personajele.
vad ca tot nu stie nimeni nimik despre actori ...ceva din viata lor particulara.

luni,marti si miercuri..e a mea telecomanda,sotiorul pleaca in delegatie la Bucuresti!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

cu ce este ep15? spune-mi si mie te rog
care e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

cu ce este ep15? spune-mi si mie te rog
care e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

am vazut pozele cu patricia alexia la o luna .
e f frumoasa. o dulcica. chiar mi-au placut .as vrea sa fie si a mea asa cand o va aduce "barza"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

SOANSO

Am citit pe siteul kanal d ca cele doua personaje feminine in viata de zi cu zi s-au cam certat pentru acelasi barbat....uita-te pe siteul kanal D.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Amonar,am citit mersi,,mai asta nu si-a putut gasi alt barbat sa se sarute...,da la 24 ani cat are (eu ii dadeam mai multi) pb dragostea e oarba.
orucum este greu rolul pe care-l joaca la doar 24 ani!pt asta o admir sincer si oricum e frumoasa si delicata.

acum sunt curioasa sa citesc ceva despre Omur !
abia astept episodul de maine,ca tare frumos s-a terminat ep trecut(ce frumos dormea Omur cu Kaan)!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Am gasit un link cu filmulete facute ca rezumat al episoadelor facute pt cei care au pierdut episoadele.
http://video.neogen.ro/search/recent/toate_categoriile/seriale/

Dar..lamuriti-ma si pe mine, ca am pierdut saptamana asta serialele, au sau nu au relatie? Sint in ceata cu atitudinea ei..nici nu spune clar ce vrea dar nici nu il refuza..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

pai...sapt asta(16,17,18 iunie)cam astea au fost cele mai importante intamplari(sper sa nu le incurc):a doua zi(dupa ce onur a adormit cu baiatul)seherazada i-a marturisit lui onur ca ar vrea sa-l dea pe kaan la gradinita,iar onur o intreaba pe ea(destul de ingrijorat)daca medicul ii permite lui kaan,daca nu mai da semne ca mai este bolnav,evident ca astia doi iara se cearta(conteaza ca se iubesc)...onur se intereseaza care este cea mai buna gradinita pentru kaan(alege una destul de scumpa) si face un fel de referat,pe care il aduce seherezadei,aceasta ii spune ca este prea scumpa,ca nu trebuia sa se deranjeze( );onur ii spune ca nu trebui sa-si faca griji in privinta banilor,dar seherezadaincepe sa-i spunaniste cuvinte ft dureroase(k ea ar face orice pentru fiul ei,ca ea nu vrea sa se casatoreasca cu el daca-i vorba de bani),ma rog,si pe urma pleaca(la baie si incepe sa planga)...pe urma,dupa ce kerem cu benu lucreaza pana tarziu la un proiect,kerem o invita pe benu la un club;pe drum se intalnesc cu sora lu benu si o iau si pe dansa;la clubul respectiv un prieten de-al lui kerem canta la trompeta(mert),apoi kerem ii face cunostinta cu fetele;mert cu melek se duc si joaca biliard,iar in timpul acesta kerem ii marturiseste lu benu ca se simte ft bine in prezenta ei,atunci benu il intreaba ce vede cnad se uita la ea,iar kerem spune ca dragosta;kerem ii pune aceesi,iar benu i zice(de cand astepta saraca)ca iubire,atunci kerem o ia de mana si ii spune ca a fost orb si ca pierdut mult timp;in duminica viitoare acestia doi au iesit impreuna la o plimbare si au cazut de acord ca in fiecare duminica sa viziteze Instambulul(pentru ca de mici n-au mai vizitat locurile dragi lor)


...cam atata mi-am amintit,dar va promit cama intorc si va m,ai povestesc ce s-a mai intamplat saptamana asta....vape toate,aveti grija de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

seherezada il iubeste pe onur,Amonar,pentru ca(tot sapt asta s-a intamplat)dupa ce da ea si benu un interviu la o revista despre proiectele lor poza seherezadei apare la o revista,ea este revoltata pentru ca acea poza apare fara permisiunea ei(in fine suna la revista s face un pic de scandal);tot pentru faza cu poza onur ii cere socoteala siincep iara sa se certe(is culmea),k ea nu da socoteala nimanui,ca n stiu ce si pleaca suparata sa se plimbe,pe drum se intalnste cu kerem si o ia la un ceai...m-am lungit prea mult...in fine acolo kerem o intreaba daca il iubeste pe onur,iar ea ii zice ca il iubeste ft mult ,asa cumvictima isi iubeste calaul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

pana la urma astia doi se iubesc mult...le sta tare bine impreuna..ador filmul asta,mai ales coloana sonora,e superba...vape toate,aveti grija de voi,ne mai auzim.

Mergi la inceput