1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

pana la urma astia doi se iubesc mult...le sta tare bine impreuna..ador filmul asta,mai ales coloana sonora,e superba...vape toate,aveti grija de voi,ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

tulipa

fetelor,vreau sa va intreb ceva...
ati mai plans careva la faza in care ia dat voie Shreazat bunicului sa-l vada pe Kaan...

eu am plans ...m-a impresionat profumd!



SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by soanso

tulipa

fetelor,vreau sa va intreb ceva...
ati mai plans careva la faza in care ia dat voie Shreazat bunicului sa-l vada pe Kaan...

eu am plans ...m-a impresionat profumd!



SOSO (20 dec 2005)



un pic

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Tulipa, mersi mult! Ieri am vazut episodul intreg. Bineinteles ca ma scoate din sarite Seherezada cu incapatanarea ei...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdanaty spune:

si eu am plans la faza in care SHERAZAT ia permis bunicului sa-si vada nepotul.Mi-am amintit de filmele acelea indiene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

n-ai pentru ce amonar...eu una am plans la faza aceea...eu sunt si mai emotiva de felul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulipa spune:

eu una abia astept sa-i vad impreuna pe kerem si pe benu,kerem e super dragut,iar benu e ft. frumoasa...le sta bine impreuna;va voi impartasi un mic secret:pe la episodul 60(am vazut pe youtube)benu e insarcinata cu bebe-ul lui kerem si ei is ft indragostiti unul de altul...eee...mai vorbim,vape toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Nu mai scrie nimeni aici? Eu m-am uitat in seara asta pe youtube la episodul 31, fiind pus in totalitate, si vreau sa va intreb cine palaria mea e toanta aia cu care este Onur? Cum a ajuns ea asa de aproape de el si de ce o neglijeaza pe Serazada? Si la ce episod se impaca dupa nunta anulata?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

nu stiu cine e doamna,banuiesc ca vreo fosta de-a bey-ului,se impaca in 39 si momentul e sublim chiar si fara sa inteleg.

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Mersi Emicris, am cautat si eu ceva pe youtube si am vazut ca in 39 se impaca. SARUTUL ACELA IN ploaie e deosebit..da



Mergi la inceput