1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

quote:
Originally posted by emicris

Azi la 2.15min.

mama zmeilor emi si adi



Noaptea la 2? Ca ma uitai la ora 14 si wra altceva pe kanal D.

Dar anyway,....am asteptat asa de mult scena cu ei doi in masina....si imaginati-va ca mi-am ros unghile ca n-am mai avut imagine....Am vazut-o si inainte pe Youtube dar bineintelesca nu am inteles o iota...asa ca ce-i raspunde ea la intrebarea: "ma iubesti"? Si cum ramane dupa aceea intre ei? Vazui ca se saruta intr-un final dar nu mai stiu in care episod...o fi urmatorul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

ZIua la 2 dupa-masa, ar fi trebuit sa fie.

Nu*i raspunde la intrebare, #304;i spune: 'hai plecam odata?' sau ceva de genu', si el zambeste, ca si cum stie deja raspunsul.
Sarutul va veni in ep. ur. , nu stiu exact care. Asteptam.

Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

fetelor mai vreti meditatii la limba turca??
ah am uitat mati ,tu spuneai k nu ai you tube?
ah ce rau imi pare; ce bucuroasa eram sa-ti dau vestea .
un baiat destept a bagat pe you tube episoadele de la kanal d cu traducere, nu stiu cum a reusit sa le ia,probabil k se pricepe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

dak va intereseaza , am zis sa va spun si voua
acum macar n-o sa ne mai uitam chiar ca pisica la poarta noua ,dar vedem episoadele doar in reluare din pacate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Inca nu s-au pus episoadele 9,10,11 si 12. Dar ma bucur ca ma putut viziona primele episoade ca nu le vazusem deloc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Deeeeci, aseara din cauza de CE de fotbal am uitat de serial. Cine se ofera sa faca un rezumat al actiunii ca s-ar putea sa uit sa urmaresc si reluarea?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

miki,nici eu nu am vazut decat spre final ,tot din motive de campionat si de monopolizare a telecomenzii ...ce am vazut eu ...

bunicul lui Kaan era foarte suparat pe fiul lui pt ca a dato-n bara cu contractul cu firma de gunoi si a aparut la televizor din cate am inteles eu vrea sa-l dezmosteneasca (casa).
Omur ia cumparat tabloul la Shrazat si a "obligat-o sa-l accepte" ii spune sa-l tutuiasca....de inatalnesc si ia parca a mai lasat garda josii da de inteles ca
el trebuie sa se apropie de Kaaan pt ca numai asa il v-a accepa si ia.
pe ia o ameninta de la o firma cu ceva contract sa accepte nus ce comision,ia rupe contractul dar primeste un telefon de amenintare si e urmarita de cineva....se termina episodul 13 cu cineva care trage spre ia sau spre masina.......nu am talent la povestit ...

astept sa vad continuarea in seara aceasta


SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Soanso, mercic de rezumat. Mey, noua Tv-urile nu ne lipsesc, numa ca asa m-o prins fenomenul fotbal de, chiar am uitat de serial. Am schimbat pe kanald cand se termina (o arata pe ea mergand pe strada si o mana care scoate un pistol si trage)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Mi-a placut ep. 15 cel mai mult dintre toate, si astia de la canal, nu l*au dat in reluare, si nici nu o sa*l dea, iar duminica e in reluare ep.16.
cum naiba stiu sa numere?!


************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Super filmul. Si in curand urmeaza inca un fil, tot turcesc. Deja fac reclama la el. Si pare la fel de bun. Abia astept.

Poze de tot felul
Poze botez - 8 Martie 2008
Patricia Alexia - la 5 luni
Patricia Alexia - la 4 luni
Patricia Alexia - la 3 luni
Patricia Alexia - la 2 luni
Patricia Alexia - la o luna
PATRICIA ALEXIA

Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput