1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

http://www.turkcetv.com/category/18/Binbir-Gece/1.html
aici sunt toate ep ,fara traducere din pacate.
mati cred si eu ca ea e,k se transforma numai cand aude numele lui sehrazat.
Ai dreptate tr sa aiba subiecte pe viitor sa ne lungeasca (d-aia o pierde copilu) probabil o sa-si bage ticaloasa aia coada si uite asa alte episoade,alte certuri.
draga mea Mati dak m-ai fi vazut ce fata am facut cand erau la interviu si a zis ea "3" ,ce cautam eu in dictionar sa vad ce inseamna,credam k iar se cearta si cand colo.Am ramas dar mi-ai dat niste vesti nu prea placute.
vezi k e rau si la ei cu ceaiul lor ,imediat a pacalit-o.Tr sa-si ia singura.Stiu e scenariu k sa ne enrveze pe noi.
abia astept sa vad si eu ep 66 cand s-o actualiza pe net,acum ma uit la ep65
pana la urma fusun s-a despartit de sotul ei? am vazut k si-a acceptat copilul pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

amonar incearca pe you tube sau pe adr de mai sus pt tot episodul sau pe www.kanald.ro k sa ai si traducere dar franturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Deci, eu nu m-am mai uitat de vreo 3-4 episoade-ncoace, sau am vazut pe bucati (asa ca nu stiu cine este zgripturoaica aia cu ceaiul) dar aseara cand am deschis tv imi vazura ochii rochie de mireasa si decoruri de nunta asa ca nu puteam rata. Am culcat si cupilu tarziu de tot numai ca sa urmaresc finalul....care a fost tensionat, ca de obicei...imi venea sa inchid tv la un mom dat. M-am consolat cu artistii care au cantat la nunta care sunt printre preferatii mei si m-a apucat o nostalgie ca-mi aducea aminte de nunta noastra....si era bine, si era frumos, dar s-a treminat prost....dupa cum povestea mai sus Matilda. Asteptam sezonul urmator....daca ne mai tin nervii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

fetelor ce curioasa sunt. acum ma uit la ep 66 pe you tube

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

aia este nemernica de care va spuneam k n-o sufera pe seherezat.
vai ce o urasc
acu ma uit la ce frumosi sunt cand danseaza ei doi ,si cand stiu c-o se termine asa rau ma apuca furia
o pereche de vis este si zgripturoaica ce urat se uita pe ei si nimeni nu vede nimika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

nebuna de ea! s-o visa la brat cu onur.
deci chiar ma enerveaza ticaloasa aia .
oricum va multumesc ca mi-ati spus ce se intampla, k eu una
ramaneam socata la asa final neasteptat
stiti ce visez eu la sezonul 2 ?
sa-si dea seama onur k aia e capul rautatilor.
vai fetelor cred c-o sa ne unga la suflet ce o sa-i faca onur,plus k mi-e teama de certurile ce vor urma ca stiti ca ei doi au talent la certuri interminabile(onur si iubita lui)
ASA NUNTA AS VREA SI EU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:


FETELOR DAK NU-MI SPUNEATI EU UNA CRED CA SIGUR AS FI PLANS LA ASA INTORSATURA (si de suparare,si de nervi ,si de "de toate")
cred si eu k te-a luat nostalgia leyla .asa nunta frumoasa
mati,leyla ,fetelor ,dak mai aflati noutati sa ne spuneti si noua,sa nu ne uitati

v-am pupat pe toate,si acuma ne dam intalnire pe kanald-romania, ca la turci .....pauza...de masa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Mie mi s-a stricat imaginea ieri pe la mijlocul filmului...din cauza vremii. Noi avem satelit. M-am ofticat rau de tot....Cand se da reluarea serialului de miercuri?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

Azi la 2.15min.

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Astazi nu l-au dat in reluare, nu stiu de ieri, dar tocmai le-am trimis un e-mail celor de la kanald, sa dea in reluare toate episoadele. Acum asteptam sa vedem ce-or sa faca. Eu ma uit in reluare mai mult sa invat limba, ca seara nu ma pot concentra, ca vine copilu' pe capu' meu.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput