1001 de nopti!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Da, Niko, pauza de sezon, vine vara, concediu....
Chiar acum este ultimul episod din acest sezon, au facut nunta in direct, petrecerea, au jucat super bine. parca a fost adevarat, inca mai e , acum sunt reclame. Totul le-a iesit super bine, si Onur arata bine, dupa ce s-a intamplat ce verisoara lui.
Ce-am apucat dupa episodul nostru, inainte sa apara in fata invitatilor. la nunta, o vrajitoare i*a preparat un ceai care dupa cum se vede, inca nu i*a facut rau lui Sehrazat, dar pbl ii va face rau lui bb mai tarziu, Da e si gravida.
ma duc repede sa vad ce se mai intampla , va povestesc dupa ce se termina. restul.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

fetelor,cele care inteleg turca, am o mare rugaminte la voi dar tr sa va povestesc mai intai despre ce e vorba.
binenteles ca m-am uitat pe you tube si am vazut secvente din ep 66 si acuma mor de curiozitate si de ciuda ca nu inteleg.
Se pare ca erau la un interviu toti 4 (copiii si ei doi ) si ziaristul ii intreba ceva de ei ,de cei doi copii ai lor....si acum vine intrebarea(poate nu am inteles eu bine si sunt tare curioasa sa aflu adevarata traducere): seherezat a raspuns cumva ca mai vine un copil ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

Va rog fetelor ajutati-ma si pe mine,nu ma lasati asa.
Imi traduceti si mie?
Sunt atat de curioasa ce a zis ea pt k onur a fost atat de socat si a privit-o atat de "cum ne place noua privirea lui".....sincera sa fiu uneori chiar mi-as dori sa fi eu in locul ei ,atat de tandru si de... parca o mananca din priviri.Dati-mi voie sa oftez si eu un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Accum s*a terminat. Actrita care joaca rolul lui Sehrazat a jucat super bine, Live.
Deci, i s-a facut rau , cand se plimba printre invitati, a luat*o cu dureri de burta si rochia i s-a umplut de sange, pbl ca a avortat, sau nu , asta vom vedea #305;n sept. sau cand vor reincepe serialul.
#304;n Ro, pbl va fi de Craciun , cine stie, ep.66.
A. si Bennu, cu burtica mare, restu nu-i stiu inca.
Frumos , dar pana reincepe e cam mult de asteptat.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

Mati te iubesc
deci totusi am brodit eu ceva
vai de mine nu-mi vine sa cred .da' cine e nesuferita aia de s-a angajat ,la onur la firma , k am vazut ca i s-a pus pata pe seherezat??
l-o place si ea pe onur? nu stie ca sunt altele la rand,se baga asa peste noi?ca ma si enerveaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Fetelor, am pierdut bucatele de la inceputurile celor 2 episoade de ieri si azi....Spuneti-mi si mie ce s-a intamplat cu baietelul, de ce au alergat ca nebunii de la servici la ea acasa? Si de ce se poarta baietelul ei asa cu mama-sa? Am pierdut ceva important..se pare...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Da, Niko, este gravida sau era, la nunta i s-a facut rau.
#304;n d#305;rect, la tv, in seara asta, la Kanal D din Turcia.
Tocmai s-a treminat.
Probabil, au aranjat asa, si va fi si petrecerea lor , a actorilor, de sfarsit de sezon. A#351; fi vrut sa fiu pe-acolo, dar sunt noua pe-aici si al meu sot inca nua re relatii asa sus , sa ajungem pe-acolo, cine stie mai tarziu, la sfarsitul filmului.
Visez si eu cu ochii deschisi

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Niko, nu stiu care e tipa de la firma, pbil ea e , cea care i-a dat ceaiul. Aici, nu pot vedea Youtube, au interzis prin tribunal, am inteles, decateori apare ceva mai obscen.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_24 spune:

Mati iti doresc sa-ti realizezi visul ,k sa ne poti povesti si noua
Amonar nu s-a intamplat nimic asa grav dar stii cum fac ei la reclama,dramatizeaza,.
dadaca a vrut sa iasa la plimbare, kaan a fugit inainte ,usa s-a inchis in urma lor si cheile in casa ,ei afara.Iti dai seama.
S-au dus la o cofetarie (sau magazin k nu prea m-a interesat ) si de acolo a sunat patronul luand nr de tel de la firma din cartea de tel ,de aceea nu a sunat pe mobilul ei .
Faza e ca s-a speriat ea f tare crezand ca i l-a rapit socrul ei ,dar oricum o sa-ti placa de onur cum e alaturi de ea ,o incurajeaza
Baiatul cred ca e gelos pe onur sau suparat pe maica-sa k a plecat cu onur sa calareasca; sincera sa fiu poate n-am prea inteles eu,poate unde nu am bebe.mai sigur te lamureste cele cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Lui Kaan ii este frica sa nu ia locul tatalui sau, in seara asta isi luase cu el in camera o poza de-a lui. Si cred ca de-asta ii e frica si lui Sehrazat sa-l accepte pe Onur, printre altele,si de reactia lui Kaan fata de el.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput