Timisoara, Impreuna! (102) Editia de Paste.

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Originally posted by lore03


Hai ca aia cu inviorarea este foarte tare , imi place ,am inceput deja sa fac ca aia











Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mamaaaa Laurel nota 10 ,super!
Acu esti tu la rand Lore si nu spune ca nu te-am certat ca si tu ai fost in aceeasi oala cu Laura ia uite pe pag 1.
Mersi de cafea Lore si de mic dejun Laura,aia cu power of love nu ptr mine ca nu simt nici o putere din aia .
Hai ma Lore asa un pic nu avem voi,putin,putin numai ca fac cu nervii,curatenie vreau,is si io deja D-na Scama ca tot adun de pe jos fel si fel,deci iarasi taiem frunze la caini si azi,ca io sarbatoarea nu o simt,stiti voi.
Lormi super program de leneveala si spatareala ai ai avut,bravos .
Dana lasa ca numa maine nu-i poimaine si te scapi de durerile astea cred ca sunt stangenitoare .
Merg si eu sa ma uit in continuare neputincioasa la mizeria din casa .La noi s-a racit a plouat ieri dupa masa si acu e chiar rece mi-am inghetat mainile cat am fost cui Andi la bus,dar am vazut ca nici in Ro nu e mai bine.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Meeyy Claudeluleee in Timisoara e tare fain nu e nici un norisor pe cer,soareeeeee si acusica ies afara cu bubulina mea.




Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:


Iara mergeti la porumbei...imi faci cu mana de la camera di pi sentru,please...

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare!

Nu stiu cum fac, cum dreg da ma tot pricopsesc cu de lucru muuult, si io tocmai trec printr-o pasa somnoaroasa de abia-mi tarasc oscioarele.

Lore, eu is cel mai prudent sofer din lume – cred ca Ana m-ar claxona non stop daca ar fi nevoita sa mearga in spatele meu dar … cunosc prea bine performantele si hachitele Loganului, plus starea drumurilor patriei, soferii tacnitzi care circula pe ele si, mai ales, am fost la mult prea multe accidente terbilile cand eram la stiri ca sa-mi arda de teribilism. Ieri eram pe drum drept si bun, fara trafic prea mare, cu o masina super buna si ... recunosc sincer ca m-a prins si pe mine amocu’ .

Claudelu, pai is trei dureri diferite: alea din locuri stanjenitoare – care s-au mai domolit , mana – asta e acu vedeta si migrenele (cel putin astea stiu de unde mi se trag: stress si oboseala). La Tm e foarte frumos , adevarata zi de primavara, da cu Laurelu nu cred sa te vezi, ca nu-i Maria sa va coordoneze.

Laurelu, micu dejun super, croisantu nu ma prea dau in vant, da inviorare din aia numa daca bag trei red bull si 2 wischi cred ca reusesc . Tu cum mai esti, cu mana, cu gastrita?

Silva, ai terminat cu lucrul, ce faci, te odihnesti sau bagi ca Mig-ul?



Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ca bine zici Dana,doar o cunoastem noi pe Laurel,imi pare rau de migrenele tale,oboseala asta face ravagii in randul sexului frumos,nici eu nu mi-am revenit inca dupa 2 sapt de lucru si chef de chef de sambata.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clau, pe mine stress-ul ma termina. Am eu asa o manie - oi fi avand cata sange germanic in vene (nu ma renega, te rog) - dar imi place sa stiu ca trebuie sa ajung la birou la ora x, sa scriu trei proiecte, am o intalnire la ora y, pe urma o ora pauza, dupa amiaza mai am doua intalniri si un shuting la ora h si uite asa, oricat ar fi de multe de facut nu ma plang, da sa fie organizate. In perioada asta insa e nebunie, abia ajung intr-un loc si ma suna sa fac altceva, plec la o intalnire cu un scop si ma trezesc acolo ca am cu totul altceva de facut ... agitatia asta imi da asa o stare aiurea, generatoare de migrene. Plus ca morcovii mei se simt si ma scot din sarite in fiecare moment!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Hristos a inviat!si de la mine.M-am repatriat de aseara da netu meu e praf...sunt stresata si nu stiu de ce....
Mariaa drum bun si distractie!
Gonghy frumoasa trezire
Danitin spor la treburi sper sa iti treaca durerea de mana
Lore spor cu iepurashu acela!
Claudia cum mai e Deni?
Restu ce faceti?va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Deya, Adevarat a Inviat! Bine ai revenit... De ce esti stresata, tot corazonul sau altceva? Pai restul calatoresc, eeeh, n-au ele treaba, se relaxeaza, distreaza, alta viata...

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Adevarat a Inviat,Willkommen zürück,na cum ai petrecut Sarbatorile hai pove ca precis o fost fain in Caras ai fost ls sat sau la Resita,ai fost la Inviere?lasa nervii si la tine ca ajunge pe aici cate nervozate suntem...tu mai ai vreme...stai la rand...
Alooo,Mihi ai zis ca pove si tu cum fu de Pasti la Hateg,
hai Katik spune-ne si noua ce te doare,sau esti la somn de nevoie ... bolnaviorii casei si pe somnambula


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput