Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Eva, la ce ora esti programata?


Burtica

20+ Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neata tuturor!!!!
eva, diana bafta mare azi la eco!!!!




andreea_and eu numai in 16 mai ma duc la eco si atunci sper si eu sa aflu ce comoara se ascunde in burtica....mai am un pic de asteptat...pana atunci facem galerie pentru cele care afla mai repede...tu cum esti azi? iti doresc multa sanatate
alinushca felicitari pentru baietel si sa fiti fericiti toti 3!!!
felicic sa-ti traiasca Vasilica si sa stai fara grija ca fibroamele se resorb si nu vei avea probleme
anca tu cum stai cu contractiile? sper ca te-au mai lasat....iti doresc numai bine
Va pup pe toate si va doresc o zi minunata plina de vesti bune!

Andreea17+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Anca, nu am programare. Daca incercam sa ma programez la dl Herghelegiu acum cred ca prindeam un loc prin august. Merg in regim de urgenta.
Merg acolo pe la 11.30-12.00, sa vedem si cand intru.

Sa imi tineti pumnii sa nu lesin pe acolo!

19+ Luca

POZE
SUFLETEL


Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Buna dimineata Andy. Sunt putin mai bine decat in saptamanile anterioare, mai am contractii dar nu atat de puternice si nici dureroase, sper sa fie tot asa si nu mai rau. Am zile mai bune si mai rele, multumesc pentru grija


Burtica

20+ Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

OK Eva, stii ca suntem toate alaturi de tine si tinem pumnii sa vii bucuroasa si cu inima impacata


Burtica

20+ Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

'neatza burtici!
Si eu cu galeria:
evaF
dyanira


13+


aluna
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutzu81 spune:

Buna dimineata !
Nu-s eu prea vorbareata si nu prea ma bag in seama dar tin sa zic BAFTA fetelor care merg la eco pentru ca am si eu emotii alaturi de ele !
Si pentru ca ramasesem in urma cu cititul am vazut un mesaj moderat care a aparut ceva mai tarziu si vroiam sa urez "bun venit" pentru cz_cristina

16+
atat mai avem
creste minunica

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Neatza burtici

Eva, am intrat special pentru tine sa-ti urez multa bafta desi sunt convinsa ca este totul ok. Suntem alaturi de tine.

Diana, bafta multa si tie si sa-ti aduca un



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBURUZA
19+ Mami de Denisa

EL NINO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zambetmic spune:

eva, dya
sa vedeti mogaldete sanatoase si nesfioase , sa va arate ce sunt

eu am reusit ieri sa racesc cred ca am 3 ani de cand nu am mai racit, acu' s-a trezit sa ma ia ... de la curent ... dar cred ca a luat o parte din imunitatea mea Adnana de am patit-o ca eu nu eram asa
mi-a fost rau aseara, am luat un paracetamol, si daca si azi ma simt la fel cred ca-mi iau de maine concediu
acu beau un ceai da parca a intrat frigul in mine ... desi nu e rece si inca merg cu cizme ...

16+ cu fitita Adnana

www.obezitate.org.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Neata burticute,

Eva, Diana, bafta multa, multa la echo!

Zambetmic, ai grija de tine! Hidrateaza-te si vitaminizeaza-te bine!

La Multi si Fericiti Ani sarbatoritelor de astazi, daca sunteti sau daca aveti pe cineva!

Va pup si va doresc o zi excelenta!

17+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput